Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Момчета може да пробвате с монтиране на шкаф за обувки на таване. Спестявате място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мислиш ли? Ако ми беше 3.50 висока стаята можеше и да е вариант ама при под 3 метра някак почва да става схлупено като сложа шкаф там...

Link to comment
Share on other sites

А знаеш ли кое е най-досадното - приготвянето за излизане навън. Почва се "ох какво да облека, ми това отдавна не съм го обличала ама с кое да го съчетая, ох ох ми и това го бях забравила а толкова си го обичах" и т.н. едно чудене и маене... после се стига до момент да е избран тоалет и да реши че иска с еди кои си обувки да излезе обаче те не си отиват с този тоалет и айде наново към гардероба :D То ясно че всички са така ама нали тоя форум го чете арменския поп.... :lol:

Мухахахаха, дедото е още във фазата, в която тия неща му правят впечатление. Нищо, имаш време - ще свикнеш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да бяхте направили предбрачен договор бе тарикати, не да ревете сега след дъжд качулка :) Нихт купуване на повече от 10 чифта обувки. Ако иска нови, хвърля старите :)Ако е навита на сделка, срещу определени екстри в спалнята, може да отпуснете каиша до 15-20 чифта, според зависи качеството на екстрите :) Другия вариант е да претръпнете като Момчил :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе... не се оплакваме от жените а от тесните апартаменти, ти не схвана основната идея. A пък както бяхме почнали и се сетих какво става когато избора е прекалено голям :lol:

 

А всичко тръгна от това че взех да се спъвам и да ги подритвам в коридора...

 

ПС: Като се замисля май всичко тръгва оттам че имам един приятел който го ползвам за арменски поп но нещо е много зает напоследък...

Link to comment
Share on other sites

По този повод ви препоръчвам любимото ми представление "Мъжка забавачка" с Асен, което съм гледала само 3 пъти :)

 

И което е пълна боза.

По слаба от старите вицове в него е само играта на Блатечки...

 

P.S. Много четете бе... Петък сън не ви хваща. Вместо да пия сам, да се бяхме събрали на кръчмичка...

Link to comment
Share on other sites

Тоя па... Аз тръгвам за болницата, че май ще раждаме....

Всички се надяваме да е наред :))

Link to comment
Share on other sites

Аз пък освен всичко да е 6+ им пожелавам и на 2мата това да мине възможно най-бързо и колкото може по-малко болезнено. За "кака" е ясно защо ама и чакането е много гадно!

 

Не знам кога ще се напиваме, мен до 3тия ден не ме хващаше :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък освен всичко да е 6+ им пожелавам и на 2мата това да мине възможно най-бързо и колкото може по-малко болезнено. За "кака" е ясно защо ама и чакането е много гадно!

 

Не знам кога ще се напиваме, мен до 3тия ден не ме хващаше :P

3 дни пи и те хвана чак на третия? :D

Link to comment
Share on other sites

Първите дни и да пия не ме хващаше на 3тия се сетих че не съм спал изобщо предните и заспах подпрян на едно шкафче :)

 

Вече ми се губи всъщност, но помня че пих някакви бири и все едно съм пил вода, а по принцип ме приспива бирата. И нямаше много време за сън всъщност, после вече не подбирах много къде ще заспя и за колко... и следващите месеци спането беше някакъв лукс (чувам че не всички са така обаче)

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

Еееееееее браво и честито!!!! Да сте живи и здрави всички и много късмет на малката!!! :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито, Видене, Дарина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: Жива и здрава да е, много да ви радва!

 

И да я стягаш повече в кръста, да не замяса на мен :tongue

Link to comment
Share on other sites

Видене.... Един баща, ако му се роди син, мисли само за една пишка...Роди ли му се дъщеря обаче, трябва да мисли за всички пишки в града. Да ви е жива и здрава малката :)

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

 

:beer: Ами честито, да ви е жива и здрава малката и много да ви радва.Нека усмивката и ви носи радост всеки ден, а на бебо пожелаваме успешен старт на бял свят:)))

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

 

честито. да ви е жива и здрава и да си оправдава името винаги.

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

Еми, вече имаш Радост в живота си - с пожелание за много здраве и успехи на фамилията.

 

_________________

 

Ако още не е налазил Раптор-а

http://arenabg.com/details.php?id=dadc02c22a9d83da36e7202339d5a8899c5bed7c

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...