Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам и течен аналгин ама е много гаден на вкус :)

 

Сега ще пробвам с едно уиски да видим ще помогне ли (коняка със сигурност има обратен ефект). При мен проблема е че ме напече слънцето, не бях спал изобщо, леко препих с бира и се проснах да спя обут с един анцуг при това се завих... и за събудих полу-умрял и жаден до безобразие... и тогава почна да ме боли главата... такива работи... до утре ще ми мине ама исках да оправя едно нещо и тогава да си лягам но май няма да се получи

добре де. така и така си почнал що към слънчевия удар не си добавил и един качествен топлинен? пък и дехидратацията ти слаба.

 

за другия път - чаша вода + 1 чаена лъжичка сол на екс. след тва се налей с 1.5- литра вода за около час-час и половина, колкото и богохулно да ти звучи че не е алкохол. и маай студени компреси по главата. ако имаш некоя басейнче подръка 15 минути натопени крака в студена вода ще ти спестят 100-200 грама отлежал коняк.

 

твърдия алкохол само ще ти влоши дехидратрацията, ама явно те кефи болката в тила и ежеминутната загуба на мозъчна тъкан.  пий и разни обезболяващи щом те влече наркоманията - плацебо ефекта досега не е успял да убие никого, ама ти може да си пръв.

 

 

 

 

малииии. сега кат се чета кво съм натворил - ама аз верно звуча много надуто кат съветвам, пък съм пълен само с добри намерения.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По тва две мнения няма - убиец е жувотнуту!!!

 

Забележи че сме двама Булфорумци с такива хахахахах

 

Между другото има и негативи - вчера вечерта видях Цецка Цачева в новините - на тоя екран! Малко остана да върна пържолата laughing.gif

 

Ако дадат Юлчето Дончева - звънни да го видя това витаминче :D

Link to comment
Share on other sites

Шшш, кака ти Юлияна... ще се пласираш >

JDoncheva2.jpg

http://prnew.info/wp-content/uploads/2009/12/%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0.jpg

тя и без това само на агнешко налита, май (15г поне разлика да има с минус :) )

 

_____________

 

65ти набор... и ти защо реши, че СМЕ тръгнали? Само той е тръгнал, аз само отбелязвам за несещащите се веднага коя е кака Юлияна :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам къде съм тръгнал - да пия бира. :beer: За другите не знам :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мрън... мрън... мрън

Интересно като сложа нещо студено на главата и ми намаля болката. Отстрани на слепоочията, по ушите и очите е много приятно

Като те боли - режи и хвърляй! После бягай до месарския..., може да са докарали овчи...

 

Първо не ви е кака, баш си ви е леля, мили деца, и второ - къде сте тръгнали бе?!? laughing.gif

Шъ видиш ти, когато един ден хоста стане мастит политикан... как каката ще му скочи, ама на него няма да му стане - щото тя вече ще е прекалено дърта, а пластичните хирурзи все пак не са магьосници!

Аз знам къде съм тръгнал - да пия бира. :beer: За другите не знам :ph34r:

И кво от тва !?! Аз от там се връщам... (А Виден сигурно е 4-5 обиколки напред...)

Link to comment
Share on other sites

добре де. така и така си почнал що към слънчевия удар не си добавил и един качествен топлинен? пък и дехидратацията ти слаба.

 

Добавих всъщност. За слънчевия не съм сигурен но топлинния си беше налице - заспах с анцуга и една блуза при това се завих и затворих вратата. Събудих се изплезил език, потен ама толкова че пералнята след като центрофугира дрехите те излизат по-сухи... и прежаднял после на един дъх изпих половин литър шише вода.

 

 

за другия път - чаша вода + 1 чаена лъжичка сол на екс. след тва се налей с 1.5- литра вода за около час-час и половина, колкото и богохулно да ти звучи че не е алкохол.

 

Аз като се прибрах бях пак много жаден и си направих 1 литър айрян (там и сол има). После опуках 3 бири (1 голяма и 2 малки) :)

 

 

и маай студени компреси по главата. ако имаш некоя басейнче подръка 15 минути натопени крака в студена вода ще ти спестят 100-200 грама отлежал коняк.

 

Това си беше добра идея но след бирата ужасно ми се доспа... между другото над 30-40 грама не пия от отлежалия алкохол (освен в много редки изключения)

 

 

твърдия алкохол само ще ти влоши дехидратрацията, ама явно те кефи болката в тила и ежеминутната загуба на мозъчна тъкан.  пий и разни обезболяващи щом те влече наркоманията - плацебо ефекта досега не е успял да убие никого, ама ти може да си пръв.

 

Е то взе да ме боли тиквата чак след като поспах около 3 часа следобеда (и се събудих прегрел и жаден)... главното е недоспиването щото не си бях лягал и чак към 4 следобеда стигнах до леглото...

Link to comment
Share on other sites

Ти що не дойдеш довечера да обсъдим нЕкои съображения, изпивайки каквото има в кега???

Ти ся кво, семейни проблеми ли искаш да ми дакараш !? Първо, че е средата на седмицата и второ, че утре имам люта битка да водя за да куплирам един мотор с редуктор който не е за него... :tongue Щото ей го, на... тия дни някой от господата Нанев или Иванов ст. ще вземе да почука на вратата и кви ше ги дървя тогаз? Пък и днес началника изака към кило железни стружки кат разбра, че утре ще му ида към обед (нещо много му липсвам напоследък и човекът се чуства самотен и изоставен...) Ама уикенда е близо!

Link to comment
Share on other sites

дядо, завиждам ти на търпимостта. аз кат се чета досега да си бях разписал в отговор два-три сочни абзаца с неповтарящи се пожелания за силни сексуални преживявания.

ти и мидекс сте ми идоли. един ден като овладея дзен и ша съм непоклатим кат вас. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Аз като се прибрах бях пак много жаден и си направих 1 литър айрян (там и сол има). После опуках 3 бири (1 голяма и 2 малки) :)
Да бе, тя бирата въобще не обезводнява :wacko:

 

 

 

Хора, препоръчайте някакъв приятен goa trance. Че за сега само на Astral Projection цикля мертеци...

Link to comment
Share on other sites

и главобола се завърна. праща ви много поздрави и пита кога ще е удобно да ви навести и вас.

 

иначе добро да е утрото. и честито за пореден път летен дъжд само за уйкенда.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Днес ме среща една колежка и ме пита "Пешо, ти ли докара лошото време". Недоумявам. Времето не е лошо?! Предпочитам да съм мокър от дъждовна вода, отколкото да съм подгизнал като Веселин Маринов на концерт със собствената си пот...

Link to comment
Share on other sites

Я, с Галя сме на едно мнение...

/me отива да обърне нещо...

 

Редакция: /me обърна нещо:

33627696260134097812785696537PkUK87N7RogJCx0LLY0_s.JPG

 

РеРедакция: Ангеле, мучос грацияс!

Link to comment
Share on other sites

хахаха. Защо не обърна шишето бе. :)

 

Май имаш много свободно време. Я влез тук да си го запълниш и да си съживиш телефона.

 

Link to comment
Share on other sites

и главобола се завърна. праща ви много поздрави и пита кога ще е удобно да ви навести и вас.

 

Не се чуди - аз ти го пратих, преди 2-3 дена изпих всичко болкоуспокояващо вкъщи, че даже се наложи да ходя да допълвам арсенала от аптеката. Днес съм малко по-добре, а утре като се оправя съвсем - прати го обратно. :allien

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...