Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тъй като не съм с нещо по-специален клиент ви казвам, че АЗ и всички други, с които говорих цял ден проблеми НЯМАХА. От Асеновградско шосе до Васил Априлов - изхода към София. Така че явно определена група са имали проблеми. Как точно може да се определи групата не е ясно. Явно не е обща клетка.

Нали осъзнаваш, че когато е имало проблем ти не си звънял на никой. Това не означава, че е нямало проблем. Масово навсякъде хората се оплакват.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наистина около 15:00 ч, имаше проблем. Аз бях на Кукленско и не можех нито да набера някой, нито да получа обаждане. Най-забавното е, че това се случваше с blackberry-то, а на нокията, която също е М-телска нямах никакви проблеми!

Link to comment
Share on other sites

изпразнили некъф буфер, немало за малко неква връзка с шопия, та който имАл късмета да е записан в момента в тоз локален буфер е отписан от централния и после се е налагала пререгистрация на абоната към клетката.

от всичко само не разбрах защо 3 ч. следобед в работно време са избрали за подобни еквилибристики по превключване на нинамквоси. можеха и вечерта 5 или в 6 или 9 или в друг ЧНТ, когато клиентите щяха да си мислят че просто мрежата е заета. или па през нощта, ама тогава па некой пиян туз немаше да мое си поръча свирка или салфетки на място.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

изпразнили некъф буфер, немало за малко неква връзка с шопия, та който имАл късмета да е записан в момента в тоз локален буфер е отписан от централния и после се е налагала пререгистрация на абоната към клетката.

от всичко само не разбрах защо 3 ч. следобед в работно време са избрали за подобни еквилибристики по превключване на нинамквоси. можеха и вечерта 5 или в 6 или 9 или в друг ЧНТ, когато клиентите щяха да си мислят че просто мрежата е заета. или па през нощта, ама тогава па некой пиян туз немаше да мое си поръча свирка или салфетки на място.

 

Че ти съмняваш ли се в къдърноста на ментелците?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли с какво да махна мазно от стена, боядисана с латекс? Опитах с Roli, ама нямаше особен ефект.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли с какво да махна мазно от стена, боядисана с латекс? Опитах с Roli, ама нямаше особен ефект.

Допускам, че латекса е бял. Вземаш бяла креда или тебешир и стриваш на прах. Смесваш известно количество от праха с бензин за запалки, да стане кашичка и нанасяш върху петното. Като изсъхне изчеткваш и ако се налага повтаряш процедурата.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли с какво да махна мазно от стена, боядисана с латекс? Опитах с Roli, ама нямаше особен ефект.

 

Тая рецепта на Сашо не съм я чувал досега, но по принцип мазното попива в стената и няма да го махнеш. Обичайното лечение е измиване с препарат и боядисване отгоре. Ако стане тоя номер на Сашо сподели.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е нестандартен, а тъп въпрос за уж-IT, но слабо захнранване може да е причина за бавна работа на дадена машина, нали?

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е нестандартен, а тъп въпрос за уж-IT, но слабо захнранване може да е причина за бавна работа на дадена машина, нали?

много невероятно, бих казал невъзможно

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е нестандартен, а тъп въпрос за уж-IT, но слабо захнранване може да е причина за бавна работа на дадена машина, нали?

 

От "слабо" захранване може машината да се държи странно ( забивания, рестарти и т.н. ), но не и да работи бавно :)

Link to comment
Share on other sites

В САЩ има комплекти за избелване на зъбите в домашни условия. Тук продават ли се такива и някой ако може да предложи нещо, което е тествал?

Link to comment
Share on other sites

.......избелване на зъбите в домашни условия. ...

 

 

Ползвал съм системата за избелване, включваща 2 тубички с гел (при смесването влизат в реакция) и портативно апаратче с някакъв синьо-виолетов диод.

Предимства:

- За около 2 седмици получих избелване с 1-2 тона...чел съм, че някои получавали дори 3-4 нюанса към бялото, но явно е до конкретна структура на зъбите при отделния индивид или просто самовнушение.

- Ако го вземеш директно от китайците излиза 2-3 пъти по-евтино, отколкото ако го закупиш от Англия и на системата отново пише made in China.

- Лесен за почистване, с отделящи се силиконови форми.

Недостатъци:

- Гелът има леко неприятна миризма, доста наподобяваща миризмата на зъболекарски кабинет.

- Минимумът на процедура е 10 минути (за по-бързи резултати препоръчват дори 20 или 30 мин.) - хващат ме нервите да стоя с апаратчето & гела дори десет минути, камо ли повече.

Link to comment
Share on other sites

В САЩ има комплекти за избелване на зъбите в домашни условия. Тук продават ли се такива и някой ако може да предложи нещо, което е тествал?

 

Внимавайте да не си увредите зъбите. Аз бих се доверил на някой сериозен зъболекар. Чел съм какви странични ефекти може да има това и честно казано предпочитам да си ходя с жълти зъби отколкото после да ги лекувам.

Link to comment
Share on other sites

Някакъв наръчник за Джумла! ? На български и по-елементарен, ако може. Искам да се запозная, след това ще реша, дали ми се занимава.

Ред. джумла-бг го знам.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Интересен казус.... Поизчакай малко, при тия всичко е възможно. Между другото не знам дали сте видяли новия кошмарно тъп и тотално некадърен изглед на стената. На 24-ти всички ще осъмнем с това г**но! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Интересен казус.... Поизчакай малко, при тия всичко е възможно. Между другото не знам дали сте видяли новия кошмарно тъп и тотално некадърен изглед на стената. На 24-ти всички ще осъмнем с това г**но! angry1.gif

Не, само тези които ползват фейсбуук :)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, имам проблем с тъпия фейсбук, каквото и да постна все ми показва undefined, някаква идея как да го оправя това?

 

Започни да ползваш google+.

Link to comment
Share on other sites

хора, някой помни ли как се правяше на Quake 2 да се вижда пушката като си вървиш, че сега си я свалих и виждам само кръстчето и незнам с кое оръжие пуцам :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ами не намерих нищо подобно в опциите, търсих там, сменях размера на екрана, резолюции, всичко, ама не го намерих, пък помня че имаше някакви команди като fov и търсих в гугълчо, ама пак не намерих :)

Link to comment
Share on other sites

Интересен казус.... Поизчакай малко, при тия всичко е възможно. Между другото не знам дали сте видяли новия кошмарно тъп и тотално некадърен изглед на стената. На 24-ти всички ще осъмнем с това г**но! angry1.gif

 

Не е толкова зле. Не е толкова клюкарско обаче. На стената ти не се вижда къде си коментирал, както се вижда на старата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...