Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Привет,трябва да мина годишен технически преглед,защото ми е изтекъл,но бях на няколко места в Пловдив и навсякъде ми искат документ за платен данък.Преди съм минавал без него,но напоследък са затегнали положението.Някой знае ли къде мога да мина преглед без такъв документ?Благодаря.

 

Автосервиз Тракия - НИКАКЪВ проблем. Но си плащай данъка от време на време, че на мен ми се бяха събрали 3 години и близо 600 лева бяха тежка схема....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ми сайт с уроци по основна компютърна грамотност - що е то компютър, периферия, интернет и инетернет-комуникации. Някой да знае?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сайт с уроци по основна компютърна грамотност - що е то компютър, периферия, интернет и инетернет-комуникации. Някой да знае?

Ето това ЛИНК към една малка компютърна енциклопедийка, но май ти трябва нещо далеч по-базово..За съжаление си нямам идея, къде може да се намери нещо по-простичко..

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Сайт ми трябва, не фаил..но благодаря.

Практически лесно може да стане сайт...Ако искаш, мога да го хостна във free.bg

Tи го разгледай и ми кажи дали върши работа...A aз мога да го сглобя набързо сайта :)

EDIT-Готово е... http://pcencyclopedia.free.bg/

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Получих кредитно известие (фактура) - това означава, че ми връщат няк'ви пари, нали?

 

 

Питам, понеже съм далече от счетоводните термини, а и за пръв път някой в BG ми връща пари. :P

Link to comment
Share on other sites

Тъй ще да е и все пак ако телефонът е служебен, известието трябва да отиде в счетоводството. Ако не е, стискаш го докато не се убедиш, че сумата ти е възстановена. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

За какво ще ги купуваш? Големите птицеферми не продават на дребно. Ако ще ги пускаш из двора има по пазарите по принцип... Но по това време силно се съмнявам...

Link to comment
Share on other sites

За какво ще ги купуваш? Големите птицеферми не продават на дребно. Ако ще ги пускаш из двора има по пазарите по принцип... Но по това време силно се съмнявам...

 

Да, за в двора са :) Въпроса е, че не се сещам къде наблизо има животински пазар.А и ми трябват тука до 1,2 дена... :)

Link to comment
Share on other sites

Може да пробва в неделя на пазара в Кричим. Поне прди години правеха такъв всяка неделя и сутрин имаше да се продават всякакви неща - прасенца, кокошки и т.н и т.всякакви други работи. Но е чак в неделя.

Link to comment
Share on other sites

И двете. Защо? :blink:

Защото нямаш табелка модератор/администратор и т.н и т.н?

п.п Чакай, да не се закачам с шефчетата, че ще вземат да ме изтрият...

п.п2 Какво е необходимо, за да ме изтрият?

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Психара преди време затри цял раздел и беше на път да изтрие целия форум, вие тука питате за няк'ви табелки...:lol:

 

Наистина, тази тема е за по-сериозни въпроси и отговори, така че не се отпускайте.

А за изтриването/банването на даден потребител - въпрос на конкретно(и) прегрешение(я). Може да бъде баннат още с първия си пост, а може и да се точи с години, дори и след двуцифрено число нарушения. Много зависи какво всъщност правиш, колко често, колко е сериозно и т.н.

 

Ясно, ок...Винаги ми е било мечта да ме изтрият от някой форум... :laughing:

Това да ти е проблема - когато кажеш, винаги мога да сбъдна мечтата ти. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...