Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Няма смисъл да правя второ, защото знам, че резултата ще е същия.Виж колко апарата има в Co.uk. Нито един.

 

Това не разбрах майтап ли беше или наистина превръзката на едното око доста зле ти се отразява - я пак? :pirate :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това не разбрах майтап ли беше или наистина превръзката на едното око доста зле ти се отразява - я пак? :pirate :laughing:

 

В co.uk колко апарата виждаш за продажба? Едно и също търсене съм пуснал.

 

Без тия долу дето са в другите ebay сайтове.

 

20 items found from eBay international sellers

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, говорим си за различни неща и не е добра идея да продължаваме разговора тук (имаме си специална тема за ибей и онлайн пазаруването, но за съжаление точно тази вечер няма да мога да ти обърна внимание там).

Link to comment
Share on other sites

Когато видиш, че наближава отвори диспут. В него може да опишеш, че стоката не е дошла, но все пак искаш да изчакаш известно време докато дойде. По този начин ще се удължи срока и ще има време да пристигне пратката. По всяко време можеш да го затвориш.

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички и Честитаа зимаа! =]

Имам едно питане..Дядо Коледа иска да подари на Мама и Тате xD xD .. кафемашина тази Коледа, но не знае каква? Иска да прави добро кафе за добри хора! .. И да е в диапазона от 200 до 300 снежинки! ;]

Джингъл бееел на всичкии!! xD Благодаря на отзовалите се! =]

Link to comment
Share on other sites

Искам да променя един 2 layer-a в един PSD file. С GIMP 2 , Paint.Net не става. Оригиналния псд е правен с adobe photo shop .Коя версия да си сваля ? Единствено за едното преименуване ми трябва .

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли онези старите мобилни телефони с капаче и буквално с телескопична антена, излизаща от тях? Все пак бяха GSM-ми. Моля някой да ми каже някакъв по-точен модел, защото искам да изровя някакъв такъв работещ...Само за "гъзарията"...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Има много модели, които отговарят на критерия "да се отварят и да им се разпъва антената". В секция "продава" имаше един потребител, който продаваше такива модели.

Link to comment
Share on other sites

Има много модели, които отговарят на критерия "да се отварят и да им се разпъва антената". В секция "продава" имаше един потребител, който продаваше такива модели.

То хубаво много модели, а ти случайно да знаеш някой, защото аз само веднъж съм виждал такъв телефон и то за "ремонт"? :))

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли онези старите мобилни телефони с капаче и буквално с телескопична антена, излизаща от тях? Все пак бяха GSM-ми. Моля някой да ми каже някакъв по-точен модел, защото искам да изровя някакъв такъв работещ...Само за "гъзарията"...

ериксон Т28i.

 

отпреди да са сони-ериксон.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички и Честитаа зимаа! =]

Имам едно питане..Дядо Коледа иска да подари на Мама и Тате xD xD .. кафемашина тази Коледа, но не знае каква? Иска да прави добро кафе за добри хора! .. И да е в диапазона от 200 до 300 снежинки! ;]

Джингъл бееел на всичкии!! xD Благодаря на отзовалите се! =]

Вземи си машина от Лидъл и няма да съжаляваш. Цената е 99 лв. и прави много хубаво кафе.

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли онези старите мобилни телефони с капаче и буквално с телескопична антена, излизаща от тях? Все пак бяха GSM-ми. Моля някой да ми каже някакъв по-точен модел, защото искам да изровя някакъв такъв работещ...Само за "гъзарията"...

 

Е т'ва е гъзария, но едва ли ще се намери на сносни цени.В ebay има разни "оферти" за по 200лв :)

Другата опция е Nokia 1100, но малко хора биха разбрали :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Е т'ва е гъзария, но едва ли ще се намери на сносни цени.В ebay има разни "оферти" за по 200лв :)

Другата опция е Nokia 1100, но малко хора биха разбрали :)

Aз принципно търся нещо по-старо от първата цитирана Nokia, винаги съм искал да имам телефон с капаче и телескопична антена, която разпъвам преди да говоря :D

А и ще ми бъде много интересна реакцията на околните, като ме видят с такъв телефон...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Aз принципно търся нещо по-старо от първата цитирана Nokia, ...

 

А защо не си вземеш 1611? Тъкмо с него ще можеш да се отбраняваш при нужда - голям е и тежи толкова, че ако удариш някого с него, задължително ще го усмъртиш. :spam-die:

 

nokia%201611.jpeg

 

Btw, това беше първия ми телефон и още си го пазя от сантиментални спомени в един шкаф - падал е десетки пъти и продължава да работи кат' пич.

Link to comment
Share on other sites

А защо не си вземеш 1611? Тъкмо с него ще можеш да се отбраняваш при нужда - голям е и тежи толкова, че ако удариш някого с него, задължително ще го усмъртиш

...

Btw, това беше първия ми телефон и още си го пазя от сантиментални спомени в един шкаф - падал е десетки пъти и продължава да работи кат' пич.

Aз имах Nokia5110, нещо обаче ми е мания да намеря такава антика с телескопична антена и капаче... :laughing:

Едно време, по филмите бяха с такива...

 

 

Midex: Добре, ама стига вече със спама в тази тема. Нека останат конкретни въпроси и конкретни отговори!

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Е т'ва е гъзария, но едва ли ще се намери на сносни цени.В ebay има разни "оферти" за по 200лв :)

Другата опция е Nokia 1100, но малко хора биха разбрали :)

 

По-готин е 7110. Това ми беше първия телефон и още помня колко готин и удобен ми беше. Всеки след него има кусури а на този единствения кусур беше че не е цветен екрана и след година и нещо (или 2 и малко) батерията се сдуха, но честно като телефон беше убиец.

Link to comment
Share on other sites

А зашо ние казваме Ким Чен Ир, а другите Ким Йонг Ил и в крайна сметка кое всъщност му е истинското име на въпросния?

Link to comment
Share on other sites

Различни хора са....

 

Не са - това му е партизанското име. :lol:

 

김정일 = Ким Йонг-Ил на "диалекта" чосонгъл - азбуката в Северна Корея. Пак по тая причина баща му Ким Ир Сен се изписва като Ким Ил-Сунг - 김일성 (вторият и третият символ си разменят местата и се добавя една хоризонтална чертичка).

 

 

П.П. Преди няколко дена го научих докато търсех из нета информация за Вожда. А предполагам знаете и с какво име е роден - Юрий Ирсенович Ким.

Link to comment
Share on other sites

Не са - това му е партизанското име. :lol:

김정일 = Ким Йонг-Ил на "диалекта" чосонгъл - азбуката в Северна Корея. Пак по тая причина баща му Ким Ир Сен се изписва като Ким Ил-Сунг - 김일성 (вторият и третият символ си разменят местата и се добавя една хоризонтална чертичка).

П.П. Преди няколко дена го научих докато търсех из нета информация за Вожда. А предполагам знаете и с какво име е роден - Юрий Ирсенович Ким.

Един бърз въпрос-Имаш ли инсталиран Supplemental language support, понеже на мен ми излизат квадратчета?

Link to comment
Share on other sites

Бърз отговор - не знам какво инсталирано имам, но определено азиатските писмености са ми налице.

 

И не ти излизат йероглифчета?

 

Напротив - точно йероглифчетата ми излизат, а на теб квадратчетата. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...