Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Бърз отговор - не знам какво инсталирано имам.

И не ти излизат йероглифчета? Брехм, тва XP..Изглежда допълнително ще слагам поддръжка за тези езици...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

И не ти излизат йероглифчета? Брехм, тва XP..Изглежда допълнително ще слагам поддръжка за тези езици...

 

хаха и аз т'ва се чудих,що не излизат подобни езици.Един минус на Xp-тата.

Link to comment
Share on other sites

Просто ползвайте уникод шрифтове. Няма нужда от никаква поддръжка на нищо

С риск за оффтопик, аз си ползвам щрифтовете по подразбиране в WindowsXP?

И ако поддръжката на източни езици, която не съм влючил, не е ключа от бараката, то какво е?

Link to comment
Share on other sites

XP има всичко необходимо, с което да четеш и пишеш на езиците по целия свят...просто някои "излишни" (според M$) са изключени по подразбиране - потребителят трябва само да ги маркира.

Link to comment
Share on other sites

XP има всичко необходимо, с което да четеш и пишеш на езиците по целия свят...просто някои "излишни" (според M$) са изключени по подразбиране - потребителят трябва само да ги маркира.

Aбре, майна, не можа направо да кажеш, че трябват ей тия отметки, аз от 3 поста питам дали си ги маркирал, па ти... :))

klz1324660748t.gif

Link to comment
Share on other sites

Aбре, майна, не можа направо да кажеш, че трябват ей тия отметки, аз от 3 поста питам дали си ги маркирал, па ти... :))

 

Ей, спамер такъв - запри се малко де! :P За другите отметки говорех....въпреки, че там не маркирам неща, дето са ми излишни.

 

 

2ab3c17c551eed5b.jpg

Link to comment
Share on other sites

аз не съм ги маркирал и нямам проблеми. Вие инсталирайте lite версии на уиндоус с орязани една камара неща после пак питайте кое и защо не работи

Windows XP SP3 MSDN според теб орязан ли е? Аз имам и recovery дял на лаптопа с оригинален OEM WindowsXP, но горкичкият няма нито един ServicePack, или имаше само ServicePack1, и отгоре на всичкото някои неща бяха орязани от IBM, счели са ги за "излишни", като част от нещата в регионалните опции и драйвери на Windows-а.

Midex, спамер съм си, защо аджеба не каза какво имаш маркирано 4 поста назад?Аз сложих отметки на Supplemental Language Support и избрах всички Code Page Conversion Tables в опциите на Windows-а и тръгнаха нещата...Както и очаквах...Интересно ми беше ти какво си маркирал, защото тези неща не се инсталират по подразбиране и трябва да се избират допълнително.

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Тая ли е темата за нестандартните въпроси нали? Коя е магическата дума, която да направи, така че 10-те лева, които стоят пред мен да станат на...10 млрд-а да речем. Обещавам да дам 1 на човека познал отговора. :D :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Подариха ми ей такова нещо. Това рутер ли, станция ли как се води. И реално на колко разстояние горе долу разпръсква сигнала, като се има предвид че стените са тухлени и съм на 8 етаж(пише до 15 км, ама ме съмнява, то ако беше така щях да покривам цял Пловдив)

Link to comment
Share on other sites

Подариха ми ей такова нещо. Това рутер ли, станция ли как се води. И реално на колко разстояние горе долу разпръсква сигнала, като се има предвид че стените са тухлени и съм на 8 етаж(пише до 15 км, ама ме съмнява, то ако беше така щях да покривам цял Пловдив)

Toва е Access Point/Точка за достъп/, а точно тоя модел(и не само) се ползва често от WISP-овете-Доставчици безжичен интернет-Една базова "клетка", към която се закачат точки за достъп в AP/AP Client режим обикновено се ползва за малки населени места, както и за P2P link.

15-те километра са на открито, при чист ефир, без особени препятствия между устройствата и ако ползваш от 2-те страни 2 такива еднакви устройства.

Специално това е предназначено за директен външен монтаж.

Тук има ограничение не само на самата точка на достъп и нейните параметри, но и предавателната мощност на устройствата, които притежаваш, както и чуствителността им.

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Ванка, колко скъпа я искаш тая щипка за коса? Че мога да ти предложа два-три вариатна, ма са наистина скъпи...

 

Най-добре виж тук , аз от тях копирам модели за жената.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

За 40-50лв златна щипка с камъни няма да намериш...Вариант е сребро с позлата. Но такова нещо пък не се сещам въобще да има някъде...Най-добре виж по бутиците...Тъста каза, че такова нещо най-много с цирконий да намериш или с някаква имитация на кристали/камъни от стъкло.. Но пак няма да е за 40-50лв...

Link to comment
Share on other sites

Нещо съм се амбицирал тая зима и мисля да си взимам някакъв много евтин,за абсолютно начинаещи сноуборд. Естествено ще е втора(десета) употреба. Какъв размер трябва да е дъската- спомням си нещо за минус 10-на сантиметра от собствения ръст? Може ли първоначално докато си намеря обувки да карам с обикновени високи зимни и много твърди такива?

edit: Автоматите са за някакъв диапазон номера на обувките или са универсални ?

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

1. Какъв размер трябва да е дъската- спомням си нещо за минус 10-на сантиметра от собствения ръст?

2. Може ли първоначално докато си намеря обувки да карам с обикновени високи зимни и много твърди такива?

3.edit: Автоматите са за някакъв диапазон номера на обувките или са универсални ?

 

1. + 10-20...Но по-добре се консултирай с някой.

2. Не.

3. Универсални са, по принцип.

Link to comment
Share on other sites

1. + 10-20...Но по-добре се консултирай с някой.

2. Не.

3. Универсални са, по принцип.

 

И обувки си намерих вече - за 90 лв взимам дъска,автомати и обувки :laughing: Уикенда щурмувам поляните на хижа Здравец...

 

Друг въпрос: магазин в Пловдив за тапицерска вата? Трябва ми от онази ,която е като пресовани конци и е дебела 6-8 мм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...