Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ясно, ок...Винаги ми е било мечта да ме изтрият от някой форум... :laughing:

Сега по същество...Inhatch.com падна. Някой има ли стрийм на Fox Crime, защото не мога да намеря такъв... :(

Ще се радвам някой да помогне...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ясно, ок...Винаги ми е било мечта да ме изтрият от някой форум... :laughing:

Сега по същество...Inhatch.com падна. Някой има ли стрийм на Fox Crime, защото не мога да намеря такъв... :(

Ще се радвам някой да помогне...

защо не ми пуснеш на ПМ списък със стриймове които ползваш, аз нищо свястно не намирам :(

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да има останали незаети вили около Пловдив за нова година ? Прецакаха ме с един booking,и търся някакво място където да се съберем 10-20 човека :tongue .Чесно казано нямам и на идея къде да гледам за оферти ...

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Помогнете в избора на антена. Ще се ползва за ТВ тунер, защото сегашната(две пръчки и кабел по средата) дава на снежинки.

PHILIPS SBC-TT250,

PHILIPS SDV-2230 ,

PHILIPS SDV-5100 или

THOMSON ANT-85

Някой ползвал ли е някой от тези? Каква е разликата между 18db и 36db усилване ?

Link to comment
Share on other sites

защо не ми пуснеш на ПМ списък със стриймове които ползваш, аз нищо свястно не намирам :(

http://avalonbss.eu/

В сайта са събрани повечето стриймове... :) Но всички с Inhatch не работят...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

http://avalonbss.eu/

В сайта са събрани повечето стриймове... :) Но всички с Inhatch не работят...

не ме разбра, не ми се гледат рекламни сайтове,

има ли някъде систематизирана информацията за стриймове на ИП ТВ канали.

например

Франс 24 - mms://stream1.france24.yacast.net/f24_livefr

 

и тнт :)

Link to comment
Share on other sites

...

Напротив, разбрах те. На доста телевизии обаче стриймовете си сменят адресите през определен период от време и подобен лист би загубил актуалност. Не, освен този сайт, койт посочих, на друго място не съм срещал нещата относително систематизирани. За съжаление това е което мога да предложа. И на мен не ми харесва и си гледах нещата от Inhatch.com, но по някаква причина основната функция на сайта не работи втори ден.

п.п Като цяло, повечето стриймове, освен от inhatch.com са с трагично качество... Направо се чудя как в 21 век може нещата да са такива...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Помогнете в избора на антена. Ще се ползва за ТВ тунер, защото сегашната(две пръчки и кабел по средата) дава на снежинки.

PHILIPS SBC-TT250,

PHILIPS SDV-2230 ,

PHILIPS SDV-5100 или

THOMSON ANT-85

Някой ползвал ли е някой от тези? Каква е разликата между 18db и 36db усилване ?

 

Разликата е, че едното е по-голямо от другото. На мен първата антената и последната ми се виждат най-добри, но лично бих заложил на първата. Играл съм си с няколко антени на Филипс и са доста добри. Нямаш ли възможност за външен монтаж? Винаги е по-добре пред вътрешна. Също така кажи на кой етаж си и къде живееш, защото колкото да е добър Филипса, ако си в дупка, няма да ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Разликата е, че едното е по-голямо от другото. На мен първата антената и последната ми се виждат най-добри, но лично бих заложил на първата. Играл съм си с няколко антени на Филипс и са доста добри. Нямаш ли възможност за външен монтаж? Винаги е по-добре пред вътрешна. Също така кажи на кой етаж си и къде живееш, защото колкото да е добър Филипса, ако си в дупка, няма да ти свърши работа.

Студентско общежитие. Седми етаж. Като цяло съм се ориентирал към малка,вътрешна, защото в бъдеще ще се използва на друга машина или телевизор и трябва да е лесно подвижна.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ някой с проблеми в мрежата на Ментел?

ДА огромни! Дава ми че няма обхват :angry1 :angry1

 

BigBrother: Всички ми се оплакват от същото днес. Само МенТел нямат обхват, служебните на Vivacom нямат проблеми.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ някой с проблеми в мрежата на Ментел?

 

 

Да!От около час не мога да се свържа с никой около Пловдив, но с хората, които са в София говоря без проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Телефона показва обхват, при набиране дава грешка в мрежата, заета мрежа или направо ме изхвърля.И то не само мен, а всички колеги.В службата сме на Ментел.Имам и глобулски, той работи.

Link to comment
Share on other sites

Wild guess - да не сте и двамата в гетото на една клетка? laughing.gif

 

Защото 4 М-тел номера при мен цял ден работят нормално. Отделно съм говорил с поне още 6-7 М-тел номера, находящи се в града днес.

Link to comment
Share on other sites

Wild guess - да не сте и двамата в гетото на една клетка? laughing.gif

 

Защото 4 М-тел номера при мен цял ден работят нормално. Отделно съм говорил с поне още 6-7 М-тел номера, находящи се в града днес.

Аз не съм у гетото, в Кършака съм. Споко и до теб ще стигнат.

Link to comment
Share on other sites

Телефона показва обхват, при набиране дава грешка в мрежата, заета мрежа или направо ме изхвърля.И то не само мен, а всички колеги.В службата сме на Ментел.Имам и глобулски, той работи.

+1, центъра. явно нещо се ебават мтеластите. а се случва и ако НСО са наблизо или други мутри с ГСМогасители :)

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Аз не съм у гетото, в Кършака съм. Споко и до теб ще стигнат.

 

 

Знаеш къде ми е базата, преди 5 мин водих разговор с 2 М-тел номера там. Много страннни схеми... И все пак да не забравяме, че всичко е възможно laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Wild guess - да не сте и двамата в гетото на една клетка? laughing.gif

 

Защото 4 М-тел номера при мен цял ден работят нормално. Отделно съм говорил с поне още 6-7 М-тел номера, находящи се в града днес.

Имаше проблем в целият град. Аз бях в движение и го обиколих половината и на всякъде не работеше. Преди 20 минути се оправи. До преди това в рамките на около час до два нямаше връзка. Сутринта си работеше. По обед също нямаше проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Имаше проблем в целият град. Аз бях в движение и го обиколих половината и на всякъде не работеше. Преди 20 минути се оправи. До преди това в рамките на около час до два нямаше връзка. Сутринта си работеше. По обед също нямаше проблеми.

 

Тъй като не съм с нещо по-специален клиент ви казвам, че АЗ и всички други, с които говорих цял ден проблеми НЯМАХА. От Асеновградско шосе до Васил Априлов - изхода към София. Така че явно определена група са имали проблеми. Как точно може да се определи групата не е ясно. Явно не е обща клетка.

 

Аз го проспах този момент :)

 

Естествено, не сме се и съмнявали. laughing.gif

 

Ти и 12.12.2012 ще проспиш...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...