Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ммммм, не - няма го усещането от хомогенността на оригинала. А пеенето (вокалите) направо еба*ат мамата на цялата ситуация - леят се като бавна родопска народна песен, пък ривърба все едно аз съм го слагал, ама още през 1990-та, когато нямах дори и PC. :bgrin:

 

мен точно вокала ми харесваше преди, а сега точно обратното - дразни ме :)

 

Натисни веднъж минуса. Ако увеличиш размера на екрана до максимума ти скрива и оръжието.

 

Мерси! Като се прибера веднага ще пробвам! :)

 

Това не е никаква нова версия. Това е оригинала с мазало върху него... Нищо не може да бъде по-добро от класиката.

 

така си е, на 100% съм съгласен :)

Link to comment
Share on other sites

мен точно вокала ми харесваше преди, а сега точно обратното - дразни ме :)

 

Май си говорим за различни "вокали" - имах предвид, женския. :music

 

Това не е никаква нова версия. Това е оригинала с мазало върху него...

 

Off/ Същата (че и даже по-стилна) мога да спретна точно за 1 ден - имам оригинала, имам оригиналния инструментал, имам познанията и средствата да го постигна, разполагам с женски вокали, които се справят прекрасно във всяка една ситуация....какво повече му трябва на човек, освен една... :beer:.

Link to comment
Share on other sites

jobtiger

zaplata.bg

http://www.ceevee.com/

 

И нито един от тях не върши работа. Пускахме обяви във всичките и само от jobs.bg се обадиха 2ма

 

Алтернатива на jobs bg ?

 

Варианта е ягенция като bulwork - верно искат заплата и половина за всеки назначен човек, но пък успяха да намерят няколко що-годе прилични. Докато от jobs.bg и всички останали за 6 месеца само 3ма се обадиха при това с платени обяви и т.н.

Link to comment
Share on other sites

И нито един от тях не върши работа. Пускахме обяви във всичките и само от jobs.bg се обадиха 2ма

 

Какво означава "не върши работа"?

 

Сайт ли е - сайт е. Има ли обяви за работа - има обяви за работа. Каква работа трябва да свърши на кандидата за работа, според твоите представи, сайт с обяви за работа освен да покаже на кандидатите за работа, обявите от различните работодатели търсещи персонал?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Какво означава "не върши работа"?

 

Сайт ли е - сайт е. Има ли обяви за работа - има обяви за работа. Каква работа трябва да свърши на кандидата за работа, според твоите представи, сайт с обяви за работа освен да покаже на кандидатите за работа, обявите от различните работодатели търсещи персонал?

 

w00x, ти пускал ли си обяви че търсиш хора? И изобщо кои сайтове гледаш ти като човек, търсещ работа?

 

Аз го казвам от позиция на човек платил четирицифрена сума на всичките от тези и получил автобиографии единствено от jobs.bg, a изискванията не бяха нищо особено за да се каже, че проблема е в нас. И съм си говорил с още 3ма колеги със софтуерни фирми - тяхното мнение е същото: ако някой от сайтовете може да ти докара кандидати това е jobs.bg другите си е чиста загуба на време да се занимаваш с тях.

 

На мен лично itjobs.bg ми харесва най-много като дизайн, но е факт, че автобиографии получихме само от jobs.bg при това доста под моите очаквания като количество.

 

Единствено bulwork свършиха работа, но пък взеха доста сериозна сума за целта.

 

 

според твоите представи, сайт с обяви за работа освен да покаже на кандидатите за работа

 

Да. Трябва някой да го гледа.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

w00x, ти пускал ли си обяви че търсиш хора? И изобщо кои сайтове гледаш ти като човек, търсещ работа?

 

Да, сигурно повече пъти от теб съм пускал обяви, че търся хора.. Като човек търсещ работа, гледам всичките сайтове.

Всичките сайтове пускат и безплатни обяви. Никой не те кара да плащаш навсякъде. Като те кефи само jobs.bg, плати само на тях. И какви са тия четирицифрени суми, като с 200лв в jobs.bg, обявята ти ще седи страшно много време?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Кое точно от факта, "заплата и половина" не разбираш?

Баси. Прозт ли си? Тъб ли си?

 

Баси. Прозт ли си? Тъб ли си? Заплата и половина е в АГЕНЦИЯТА bulwork, а не в сайтовете за БЕЗПЛАТНИ обяви.

Link to comment
Share on other sites

Честно си тъп. Прочети ОТНОВО какво е написал човека.

 

Не съм тъп. Той е платил сумата на bulwork главно. Ако беше ползвал само сайтовете, щеше да плати много по-малко. Нямаше да си намери кандидата, но все пак. Това няма общо в случая.

Той е за бой, че изобщо го споменава като говорим за сайтове, а не за агенции.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ако 200 лева е за една обява, а той е пускал 5-6-7 пъти цифрата общо е голяма. Никъде не е писал, че е плащано еднократано. Може и за 100 обяви да е. Все пак каз,а че няколко пъти са намирали хора, което предполага няколко пъти да са пускани обяви.

И това няма нищо общо с изказването за агенцията, която иска заплата и половина. Ако плащам 400 лв ще платя 600. За агенцията дядо е плащал отделно.

Link to comment
Share on other sites

Ако 200 лева е за една обява, а той е пускал 5-6-7 пъти цифрата общо е голяма. Никъде не е писал, че е плащано еднократано. Може и за 100 обяви да е. Все пак каз,а че няколко пъти са намирали хора, което предполага няколко пъти да са пускани обяви.

И това няма нищо общо с изказването за агенцията, която иска заплата и половина. Ако плащам 400 лв ще платя 600. За агенцията дядо е плащал отделно.

 

Айде сега почнахте да му тълкувате и думите, за да го защитите. Грешно при това.

За агенцията е нормално да е плащал отделно, но я сложи в тия "хиляди левове", защото една обява в Jobs.bg е 70лв. за един месец. Най-евтината разбира се, но все пак платена и излиза отгоре редом с другите, което е и целта.

Link to comment
Share on other sites

Ако 200 лева е за една обява, а той е пускал 5-6-7 пъти цифрата общо е голяма. Никъде не е писал, че е плащано еднократано. Може и за 100 обяви да е. Все пак каз,а че няколко пъти са намирали хора, което предполага няколко пъти да са пускани обяви.

И това няма нищо общо с изказването за агенцията, която иска заплата и половина. Ако плащам 400 лв ще платя 600. За агенцията дядо е плащал отделно.

 

Ееее ето един човек да схване правилно!

 

Няколко пъти по 100-150лв... във всичките 4-5 сайта... натрупват се... За агенцията отделно.

 

Сайтовете - автобиографии дойдоха само от jobs.bg от другите един геврек. Ти пак ми обяснявай кой сайт колко хубав е аз ти казвам кой сайт го гледат и че дори гледането не помага - агенциите вършат по-добра работа, само дето взимат доста повече. Това е.

 

А да, споменах ли, че сайтовете плащах и от най-евтините и от най-скъпите им обяви със същия успех? И така няколко пъти докато не се убедихме, че ефект няма.

 

Да, сигурно повече пъти от теб съм пускал обяви, че търся хора..

 

Като си пускал такива обяви - я кажи от кой сайт колко автобиографии получи?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

какво повече му трябва на човек, освен една... :beer:.

 

и жена също става:rolleyes:

 

А за гаврата с тази класика, не се учудвам, Снуп Дог прави песни с Кейти Пери и Дейвид Гета, Еминем и Дре сътвориха някаква поп боза наскоро, DMX направи песен със Шамара, в последните години музиката така се изроди, че няма да се учудя ако Тупак възкръсне и направи дует с Джъстин Бийбър.

Link to comment
Share on other sites

и жена също става:rolleyes:

 

А за гаврата с тази класика, не се учудвам, Снуп Дог прави песни с Кейти Пери и Дейвид Гета, Еминем и Дре сътвориха някаква поп боза наскоро, DMX направи песен със Шамара, в последните години музиката така се изроди, че няма да се учудя ако Тупак възкръсне и направи дует с Джъстин Бийбър.

Аааа не.Другите ги изтрайвам някак, но това няма да го преживея.

Link to comment
Share on other sites

А да, споменах ли, че сайтовете плащах и от най-евтините и от най-скъпите им обяви със същия успех? И така няколко пъти докато не се убедихме, че ефект няма.

 

Като си пускал такива обяви - я кажи от кой сайт колко автобиографии получи?

 

Програмисти сте все пак. Проба-грешка трябва да има, няма как иначе. :)

Аз от първия път бих се досетил, че различните звездички влияят единствено на това къде се нарежда обявата ти сред платените. Ако има 2 платени в категорията, едната е с 3 звезди за 500лв, другата е с 1 за 70, ще излезнат една под друга. Виж, ако вече има 20 за по 500лв, тази за 70, ще излезе по-надолу, но така или иначе хората като търсят, и безплатна да е - пак ще я намерят.

 

Обяви съм пускал само в jobs.bg, защото само там имах регистрация. Пък и не съм плащал. Мързел просто. Ако ми идваха по 2 кандидатури от jobs.bg, можеш да си сигурен, че ще пусна БЕЗПЛАТНА обява и в другите сайтове, но при положение, че получихме 140 кандидатури......

 

Не виждам обаче какъв е проблема да се пуснат БЕЗПЛАТНИ обяви във всичките сайтове от работодателя. А кандидата, както е в случая, да си отвори всичките сайтове, а не само един.

 

Да не говорим, че съм виждал обяви, които ги е имало само в един сайт и той не е бил jobs.bg.

Link to comment
Share on other sites

Има мнение от много хора, че ако обявата е платена, човекът/фирмата реално са сериозни, за разлика от безплатната, която може да пусне буквално всяко хлапе без да си хаби "ваучера" за 5лв...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

мен точно вокала ми харесваше преди, а сега точно обратното - дразни ме :)

 

Схванах грешно смисъла на думичката "преди", защото мислех, че говориш за оригинала (където няма пеене), а ти си имал предвид "в началото, когато си започнал да слушаш това второто". :music

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса. Как се виждат писаниците на човек, който е в игнорлистата? Какво се изписва, когато някой е под мод режим и когато е захапал банана? И също... да ми препоръчате добри двуслойни двд дискове, на които да вървят записани от нета игри - главно за xbox360 говоря.

Данке

Link to comment
Share on other sites

Превърнали сте темата в кочина! Браво!

Няколко въпроса. Как се виждат писаниците на човек, който е в игнорлистата? Какво се изписва, когато някой е под мод режим и когато е захапал банана? И също... да ми препоръчате добри двуслойни двд дискове, на които да вървят записани от нета игри - главно за xbox360 говоря.

Данке

 

Индивид от игнорлиста не се чете. Излиза пост с текст "игнорирал си всичко от този келеш", но който и когато и да го цитира в свой пост - виждаш цитата. Който е под мод режим не може да поства без одобрение => нищо не се вижда. Единствено членовете на Екипа виждат постовете му, маркирани в цвят. Ако натиснат бутона "одобри" - писаното го виждат и другите, ако не си остава в небитието. Бананизирани индивиди не могат да влизат в Булфорум. Има и режим "disable user's posting ability" за определено време или за постоянно, което превръща последния в читател, НО с възможност да ни поздравява на ЛС.

 

С дискове не се занимавам от години, но последно най-добри бяха Verbatim и TDK като качество. Респективно и най-скъпи.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса.

 

1. Как се виждат писаниците на човек, който е в игнорлистата?

2. Какво се изписва, когато някой е под мод режим и...

3. когато е захапал банана?

4. И също... да ми препоръчате добри двуслойни двд дискове, на които да вървят записани от нета игри - главно за xbox360 говоря.

Данке

 

1. Не знам, никога не съм игнорвал човек, но заради теб мога да направя изключение - ще те игнорна и ти ще напишеш нещо. :bgrin:

2. Нищо не се изписва, докато някой модератор не провери поста/темата и се увери, че в поста/темата няма някакво нарушение ; след това си излиза като обикновен пост/тема.

3. Бананизираният не може да пуска постове, както сам се сещаш - системата не му позволява.

4. Вербатим имат добри и бързи двуслойни дискове (не много скъпи)...ползвал съм техни и съм доволен ; по-евтини и малко по-бавни са Максел - основно ползвам тях и също нямам оплаквания ; оплаквания обаче имам от Princo - един път записват, друг път не...въпрос на качество на партидата или конкретния екземпляр...

 

П.П. Брех тоя Раптор - изпревари ме с 1 секунда. :devil

 

Превърнали сте темата в кочина! Браво!

 

Така става, когато модераторите са прасета и го позволяват. pinkpig13.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...