Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като видях шукарията с Мтел и сигналите и аз се сетих.

На Глобулския номер се случва така, че от известно време ми звъни някъв скрит номер, първо мислих, че е за двигателя, който продавам и вдигнах...ама нищо. Гробна тишина, все едно телефона е изключен. През ден ми звъни тоя номер и ефекта е същия...тишина. Дори ако някой се ебава и вдигне...пак има някво дишане или странични шумове, а тука все едно съм в черна дуБка ебаси. :) Ходих да питам в Глобул, ама не могат нищо да направят. Дали някой се ебава или някви панаири стават?

Link to comment
Share on other sites

Като видях шукарията с Мтел и сигналите и аз се сетих.

На Глобулския номер се случва така, че от известно време ми звъни някъв скрит номер, първо мислих, че е за двигателя, който продавам и вдигнах...ама нищо. Гробна тишина, все едно телефона е изключен. През ден ми звъни тоя номер и ефекта е същия...тишина. Дори ако някой се ебава и вдигне...пак има някво дишане или странични шумове, а тука все едно съм в черна дуБка ебаси. :) Ходих да питам в Глобул, ама не могат нищо да направят. Дали някой се ебава или някви панаири стават?

 

Ако си със Самсунг виж да не си пускаш без да искаш фалшивото повикване, че и аз така се бях прецакал... Супер тихо е от другата страна и това е. Ако си с по бюджетен Самсунг телефон задръж на ДОЛУ копчето и ще се включи автоматично.

Но ако не си със Самсунг, може и някой да се базика с теб.

Link to comment
Share on other sites

Някой минавал ли е скоро по пътя Велинград-Сърница,интересува ме в какво състояние е?

 

 

 

Става. Като за оня район.

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин попаднах на една обява за работа от Jobs.След като кандидатствах ми се обадиха за да се разберем за интервю.Фирмата се занимава с търговия,и продажба на Био-продукти.Вече имам уговорка за утре сутрин да ходя на обучение (приложна психология ,явно свързана с продажбите)и след това започвам да работя .

Цялата работа е да продавам продукти (в порядъка на 20~50 Bgn) и не ми се налага да ги копувам,но като цяло си нямам много понятие от подобен тип търговия .Човека не беше много конкретен по какъв начин и къде ще ходя да продавам.Спомена че ,аз ще избирам/преценям как и къде . Та се чудя дали цялата работа не е някаква измамна схема (сблъсквал с подобен тип неща),но и нямам много избор де ..трябва да се работи нещо.

Link to comment
Share on other sites

Не е измамна схема. Ще работиш на процент просто. Колкото успееш да продадеш, толкова.

 

Нищо чудно обаче, да ти кажат на обучението, че трябва да купиш мостри.

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя голям гювеч за подарък. Взимал съм на няколко пъти от един ресторант над Нареченски Бани. Има ли някой който да се сеща и за друго място на което мога да намеря? Ако може по поръчка да се направи би било още по - добре.

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя голям гювеч за подарък. Взимал съм на няколко пъти от един ресторант над Нареченски Бани. Има ли някой който да се сеща и за друго място на което мога да намеря? Ако може по поръчка да се направи би било още по - добре.

 

Виж тук.

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя голям гювеч за подарък. Взимал съм на няколко пъти от един ресторант над Нареченски Бани. Има ли някой който да се сеща и за друго място на което мога да намеря? Ако може по поръчка да се направи би било още по - добре.

 

Ако ти трябва наистина голям - малко е трудно. Малки се намират много, но над 10 литра е зор. Моят е купуван от Плодовитово. Другото най-голямо място с грънци, което знам е преди Дебър на чешмата. Ако не бързаш, пиши ми, като минавам ще ти взема.

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя голям гювеч за подарък. Взимал съм на няколко пъти от един ресторант над Нареченски Бани. Има ли някой който да се сеща и за друго място на което мога да намеря? Ако може по поръчка да се направи би било още по - добре.

 

Към Бачково няма ли?

 

Tъп въпрос: Ако имам нет, който минава през рутер. Ползва се основно на единия компютър, на другия рядко. Ако втория е изключен, първия ползва ли ЦЕЛИЯ нет? И има ли някакъв лаг от това, че минава през рутера?

 

Дори и 2рия да е пуснат, стига да не тегли някакви файлове, пак няма да има лаг ( освен при проблем с рутера ).Не си казал дали става дума за wireless или е включен с LAN кабел.

Най-лесно може да тестваш като пуснеш каквото пуцаш там и през Start-Run пишеш cmd.После пусни един пинг до ИП-то на рутера ( ping 192.168.1.1 -t ) и следи дали минава над 1ms.

Link to comment
Share on other sites

Вече има право да го прави, но задължително трябва да има обособени места за целта.

Да де, ама точно мястото ме тревожи щото е навън и се сещаш като вали и е студено как се пуши! Та затова ми е интересно не е ли длъжен да осигури някаква стаичка за пушачи :rolleyes:

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Би ли ми обяснил, следната ситуация.

Предприятие работещо главно с лесно запалими материали или с вздриво опасни, къде да му се направи място за пушене. (жокер - единственото възможно място е извън границите на самото предприятие)

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя голям гювеч за подарък. Взимал съм на няколко пъти от един ресторант над Нареченски Бани. Има ли някой който да се сеща и за друго място на което мога да намеря? Ако може по поръчка да се направи би било още по - добре.

 

Има специализира магазин за такава българска стока , карат ги от работилница във Велико Търново, доколкото знам, и може и по поръчка. Намира се точно срещу един от офисите на близу, зад Байкал ,който е на ул."Цар Асен" №30 цък

Link to comment
Share on other sites

Да, има такива неща там. Срещу "Близу" е точно.

Отделно, че дори в Карфур има големи гювечи, малки гювечета също.

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин попаднах на една обява за работа от Jobs.След като кандидатствах ми се обадиха за да се разберем за интервю.Фирмата се занимава с търговия,и продажба на Био-продукти.Вече имам уговорка за утре сутрин да ходя на обучение (приложна психология ,явно свързана с продажбите)и след това започвам да работя .

Цялата работа е да продавам продукти (в порядъка на 20~50 Bgn) и не ми се налага да ги копувам,но като цяло си нямам много понятие от подобен тип търговия .Човека не беше много конкретен по какъв начин и къде ще ходя да продавам.Спомена че ,аз ще избирам/преценям как и къде . Та се чудя дали цялата работа не е някаква измамна схема (сблъсквал с подобен тип неща),но и нямам много избор де ..трябва да се работи нещо.

 

 

Не е измамна схема. Ще работиш на процент просто. Колкото успееш да продадеш, толкова.

 

Нищо чудно обаче, да ти кажат на обучението, че трябва да купиш мостри.

 

В крайна сметка се навих тая сутрин и отидох на обучението :lol: ...ама такъв до последно докато се дигна сутринта , си мисля : "Ся кво да се занимаавм ,и без тва имам съмнения" .Но в крайна сметка разума надделя и отпраших.Оказа се че няма да го работя сам това.Най тъпо ми е било като работя някаде да съм сам ,както ми се случи т'ва лято на бригадата.

Сега съмненията почти ми се махнаха от главата,и мисля че се навих да го работя това главно заради финансовият стимул,който е под формата на брутна работна заплата + % + бонуси.И мога да пробвам част от продуктите в нас и то напълно безплатно :)

Та ако не е проблем нека някой от мод-овете кажат ,дали мога да използвам форума за да рекламирам част от продуктите.Те са екологично чисти ,и сам се Убедих че действат...повече инфо мога да дам скоро.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има голям Зоо магазин,търся по точно декоративни зайчета... ? Днеска бях в няколко покрай Руски и Гладстон,но имаше само по 1-2 животники и не ми харесаха.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...