Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде в Пловдив можеш да си занесеш тениска или риза и да ти сложат лого/надпис от файл, който си им занесъл? И какъв трябва да е файла?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив можеш да си занесеш тениска или риза и да ти сложат лого/надпис от файл, който си им занесъл? И какъв трябва да е файла?

 

В много от фото студиата в Пловдив предлагат тая услуга.Аз лично бих препоръчал едно магазинче в Кичука,някъде на улица Стефан Стамболов е,не помня кой точно номер,по пътя на автобус номер 1.

Link to comment
Share on other sites

В много от фото студиата в Пловдив предлагат тая услуга.Аз лично бих препоръчал едно магазинче в Кичука,някъде на улица Стефан Стамболов е,не помня кой точно номер,по пътя на автобус номер 1.

 

по Д.Талев имаше едно такова магазинче за тениски и поставяне на щампи :

 

http://www.bgmaps.com/link/E08AEF43E971346ABD71B5EA4A45FD28

Link to comment
Share on other sites

по Д.Талев имаше едно такова магазинче за тениски и поставяне на щампи :

 

http://www.bgmaps.com/link/E08AEF43E971346ABD71B5EA4A45FD28

 

Май точно тва имах предвид и съм объркал улиците :)

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Обадих се,тя започна да ми обяснява как онлайн да намеря тея цифри,но тъй като съм на работа,а username и паролата са ми на домашния комп,и не ги помня,реших просто да ида до банката,която ми е на 2мин пеша.Ама как само се обяснявам :D

 

Хм. Точно с Райфайзен не съм имал взимане даване, но подобно нещо ми се случи с Пиреус, като ме пратиха за зелен хайвер единия път, а после насметох следващия с който говорих и тръгна да ми обяснява същото, че ако иска мога да му дам достъп до моя браузър през TeamViewer и да вземе да ми покаже къде са глупостите които ми обяснява и се нави да ми ги издиктува без повече обяснения... нормално все пак са гръцка банка - на техните виза карти пина не можеше да се сменя на банкомат в началото

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Кажете откъде да си купя хубави предни накладки на колата,както и от коя марка сте доволни.От известно време ми свирят спирачките първия 1 километър и вчера като свалихме гумите се оказа,че външната част на предните накладки е около 1-2 мм

Link to comment
Share on other sites

Текстар? А самото свирене на накладка и диск не винаги индикира кофти материал. Просто някои комбинации диск-накладка си свирят.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли впечатления от 3-те китайски ресторанта- на Герджика, на колелото на Панаира и този с/у Лайпциг? Или ще ми препоръчате друг? Много благодаря. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Toзи срещу герджика не е лош но е далече от нивото на Хемингуей примерно (който не е китайски просто го цитирам като приличен ресторант). На герджика редовно хапвам от супата (лютиво-киселата) и не е лоша, само един път бяха изтървали шишето с оцета вътре.

 

Този срещу лайпциг съм бил преди доста години и беше средна работа но как е сега не знам.

 

Този до колелото на панаира дори не го знам къде е

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

нивото на Хемингуей примерно

 

Само цените и обслужването са му на ниво. Храната е гадна. Пилето е недоготвено. Десертите обаче са много хубави.

Link to comment
Share on other sites

Не ям пилешко напоследък и не мога да го коментирам, но пък свинското на скара винаги е било супер, както и десертите, а бирата си е бира. Кафето също ме кефи. Обстановката и тя.

Link to comment
Share on other sites

Някой тук разбира ли от бойлери?

Може бе, като зададеж точен въпрос, ще ти отговори някой, който знае

Link to comment
Share on other sites

Ти от кое село си, бе?

Аз съм от село "Болимехуйово". Що, проблем?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Може бе, като зададеж точен въпрос, ще ти отговори някой, който знае

 

Ами аз имам бая въпроси, затова питам ако има някой, който разбира, за да може да го обсъдим на ЛС, за да не се флууди темата. :))

Link to comment
Share on other sites

Неведнъж съм ви молил да не товарите тази тема с глупости.

Бе в интерес на истината и в мненията на 3-та има въпроси. И все едни такива странни :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неведнъж съм ви молил да не товарите тази тема с глупости.

 

[нестандартен въпрос] Ти няма ли да сядаш да пиеш вече, бе? [/нестандартен въпрос]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...