Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам една заключена Nokia 2730 classic.Отидох в един магазин да питам колко пари ще ми струва разкодирането и се оказа че има два варианта на този модел.Единият бил лесен за 5-10лв,а другият за 60лв уж с някакъв софтуер.Та не ми се дават 60лв и се чудя как евентуално може да се разкодира ?

Link to comment
Share on other sites

След няколко дена мисля да сменям накладките.За колко време приблизително се сменят тия накладки,че искам да ги направя през седмицата,а пича който ще го прави бачка от 10 часа сутринта,та мисля дали от 8-8.30 до към 9.30 ще можем да се оправим.Иначе другия вариант е чак другата неделя,когато и двамата почиваме,ама нямам търпение дотогава

Link to comment
Share on other sites

След няколко дена мисля да сменям накладките.За колко време приблизително се сменят тия накладки,че искам да ги направя през седмицата,а пича който ще го прави бачка от 10 часа сутринта,та мисля дали от 8-8.30 до към 9.30 ще можем да се оправим.Иначе другия вариант е чак другата неделя,когато и двамата почиваме,ама нямам търпение дотогава

 

На мен ми ги смениха за около 2-3 часа някъде, като се има предвид, че като оставих колата не я почнаха веднага, така че предполагам около час - час и половина, зависи от майстора.

Link to comment
Share on other sites

Когато лаптопът ми е спрян, но зарядното все още е включено към контакта, то (зарядното) издава тънък, но ясно доловим "писък".

 

1. Когато пусна лаптопа, пискането спира.

2. Когато извадя кабела от контакта, пискането спира.

 

Какво може да е това пискане и има ли начин, различен от 1 и 2 по-горе, по който мога да го спра?

Link to comment
Share on other sites

Когато лаптопът ми е спрян, но зарядното все още е включено към контакта, то (зарядното) издава тънък, но ясно доловим "писък".

 

1. Когато пусна лаптопа, пискането спира.

2. Когато извадя кабела от контакта, пискането спира.

 

Какво може да е това пискане и има ли начин, различен от 1 и 2 по-горе, по който мога да го спра?

 

Телефонното ми зарядно издава същия писък. Няма как да се спре/ограничи. Нещо от елементите вътре е. Може да пробваш да си купиш по-скъпо и хубаво зарядно. Тогава няма да пищи.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

С какво да залепя за плочките, стойката за "слушалката" в банята.Не искам да се дупчи, защото падат плочки, а са кът :)

 

 

Монтажно лепило, минерално лепило, епоксидна смола.....

Link to comment
Share on other sites

Когато лаптопът ми е спрян, но зарядното все още е включено към контакта, то (зарядното) издава тънък, но ясно доловим "писък".

 

1. Когато пусна лаптопа, пискането спира.

2. Когато извадя кабела от контакта, пискането спира.

 

Какво може да е това пискане и има ли начин, различен от 1 и 2 по-горе, по който мога да го спра?

 

 

Няма оправяне това. На мен някои от зарядните за телефоните ми пищят безумно... Прави се, че не чуваш и толкоз laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Алброн?!Хем ни е близо до офиса.Пък и цените навсякъде са вероятно еднакви или много близки.

В събота ще е...ще погреба един мотор и още кокаляк :D

 

Аз връщах там акумулатор :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ае не си спомням от телефон(gsm) как се звъни на стационарен телефон

трябва да звънна на телефон

+359 2 123456789

 

+359 за БГ

2 за София

123456789 е телефона

 

аз сега от мобилния какво да набера ?

Link to comment
Share on other sites

ае не си спомням от телефон(gsm) как се звъни на стационарен телефон

трябва да звънна на телефон

+359 2 123456789

 

+359 за БГ

2 за София

123456789 е телефона

 

аз сега от мобилния какво да набера ?

 

 

СЪЩОТО !!!!

Link to comment
Share on other sites

В кой сайт мога да намеря информация за автомобил, по номера на рамата?

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/

 

В неделя живот и здраве ще сменяме накладките.Докато рових из нета за подобни теми,попаднах на мнение в един форум,че ако спирачните апарати не се движат,накладките се износват неравномерно.При мен външната част на предните накладки е може би 2-3 пъти по тънка от вътрешната.Ще раздвижа апаратите,но искам и да пръсна/намажа с нещо,за да не запече пак.Събирам мнения с какво да бъде,дали някаква високотемпературна грес,май тази за лагери став или днес видях един спрей,ако не се лъжа беше литиев бял.С него дали става,а ако не,какво ще препоръчате.Трябва ли да се свалят апаратите,кое точно се смазва,моя приятел,който ще ги сменя сигурно ще знае,но аз пак да питам

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да разбия паролата на един .rar файл,но без успех.

Някой би ли споделил съвет ?

Самия файл е промо,но не откривам паролата в пощатата ми.

 

http://www48.zippyshare.com/v/63231040/file.html

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да разбия паролата на един .rar файл,но без успех.

Някой би ли споделил съвет ?

Самия файл е промо,но не откривам паролата в пощатата ми.

 

http://www48.zippysh...31040/file.html

 

Няма как да се случи това разбиване на паролата. В зависимост от дължината, може да ти трябват години.

Link to comment
Share on other sites

Няма как да се случи това разбиване на паролата. В зависимост от дължината, може да ти трябват години.

 

:wacko:

 

успявам единствено да влезна във архива ,и виждам самите парчета + един инфо файл.За сега съм пуснал 2 brute атаки към архива ,но не се знае колко ще продължи.

 

....

 

успях да разбия паролата :bgrin:

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/

 

В неделя живот и здраве ще сменяме накладките.Докато рових из нета за подобни теми,попаднах на мнение в един форум,че ако спирачните апарати не се движат,накладките се износват неравномерно.При мен външната част на предните накладки е може би 2-3 пъти по тънка от вътрешната.Ще раздвижа апаратите,но искам и да пръсна/намажа с нещо,за да не запече пак.Събирам мнения с какво да бъде,дали някаква високотемпературна грес,май тази за лагери став или днес видях един спрей,ако не се лъжа беше литиев бял.С него дали става,а ако не,какво ще препоръчате.Трябва ли да се свалят апаратите,кое точно се смазва,моя приятел,който ще ги сменя сигурно ще знае,но аз пак да питам

 

 

 

 

WD 40

Link to comment
Share on other sites

Да знаете къде могат да ми изработят златно бижу по поръчка, като по-важното е в него да обработят и сложат камък? Но камъка трябва да се обработи, за да вземе определена форма. Че май обикновено взимат камъка и без много шлайфане и т.н го прикрепят към бижутата. А то това е май по-трудната част в работата.

Link to comment
Share on other sites

Проблем ли е ако при разархивиране на нещо голямо някои файлове дават грешка ( проверка на цикличния остатък даде грешка ... )

 

Надявам се не е свързано с харда.

 

успях да ги разархивам на Десктопа (в C: ) докато в : D 80 файла не успяха.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...