Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже информация за влакчето на Младежкия Хълм? Работи ли още? Колко струва? Работи ли Събота? От колко часа? Колко пъти на ден тръгва? Колко време трае пътя до горе? Колко време стои горе преди да тръгне обратно?

 

Ще съм много благодарен.

Със сигурност работи.Ремонтирано, боядисано....Билетчето беше 2лв., ако не се лъжа.Не мога да ти кажа разписанието.Машинистите са ми познати и ще ги питам, но ще мога да ти кажа чак другата седмица, че уикенда няма да съм в града.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност работи.Ремонтирано, боядисано....Билетчето беше 2лв., ако не се лъжа.Не мога да ти кажа разписанието.Машинистите са ми познати и ще ги питам, но ще мога да ти кажа чак другата седмица, че уикенда няма да съм в града.

 

Благодаря ти. На мен за утре ми трябваше. Ще ида на място, пък ако не работи, ще се поразходя из тепето.

Link to comment
Share on other sites

В Технополис има калъфи за панели на авто-радио.

 

В Технополис,Техномаркет,Зора и Деком не са чували за такова нещо...Вървяли си със ЦД-то ама на скъпите модели..

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

В Технополис,Техномаркет,Зора и Деком не са чували за такова нещо...Вървяли си със ЦД-то ама на скъпите модели..

Ако обещаещ да слушкаш и папкаш мога да ти подаря една такава кутийка за панел :)

Ако ти е мерак, драсни едно ПМ....

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си дръпна Office Pack(Word,Excell...) за Symbian(NOKIA 5800)....както и карта с улиците на Пловдив(за GPS говорим) :blink:

 

Картата със сигурност я има в google maps обаче ще ти врътка трафик всеки път като се ровиш

 

За офиса - няма ли го по принцип качен? При Е52-ката се нарича QuickOffice - я го потърси него дали ще намериш (мен ме мързи, но поне проверих на моя тел. къде е и как се нарича) :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да усещам с просто око на 19-ката, кога опресняването не е на 75Hz. Защото ей сега нещо ми се виждаха леко замазани буквичките по средата на екрана (долна средна част), а в ляво и дясно не. Смених опресняването на 75Hz и вече не го забелязвам това?

 

_____________________

 

Успокоих се, че бях почнал да си въобразявам, че болките от синузита и във врата вече са ми замъглили зрението.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да взема бирена мая на едро? Течна не ми върши работа.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя сглобяем гардероб. Говоря за тези които са само от профили и отгоре са покрити с найлон. Интересува ме единствено да слагам закачалки вътре.

Link to comment
Share on other sites

Като влезеш продължаваш напред до коридорчето, зад някакво гише банково са наредени. Поне бяха преди 2 седмици. Аз имам 4 броя, че съм в ремонт. Много бързо се късат

 

Питай персонала ще ти кажат

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм предполагал, че ще имам такива проблеми с Word. :) Пиша едно нещо и писанията ми се събират на една страница. Обаче до нея седи още една празна и седи грозно. Как да направя така, че да седи само една страница? От View става, но не се запазва, а седи така само на момента, като рестартирам файла пак е старата история.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.... преди 1 година си бях купил "невидим" химикал от Евролад-а (такъв химикал, с който пишеш, а отдругата страна има лампичка и като светнеш с лампичката се вижда какво си писал, а инче нищо не се вижда) ...та лятото пак бях минал от там, но нямаше.Знаете ли от къде мога да си закупя такъв химикал (в онзи магазин цената му беше 0.50лв дано в други магазини да не е много по-скъп). Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете с търсенето.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм предполагал, че ще имам такива проблеми с Word. :) Пиша едно нещо и писанията ми се събират на една страница. Обаче до нея седи още една празна и седи грозно. Как да направя така, че да седи само една страница? От View става, но не се запазва, а седи така само на момента, като рестартирам файла пак е старата история.
Трябва да отвориш Normal.dot -шаблона и след като направиш промените по изгледа (на празната страница!!!), да го съхраниш.
Link to comment
Share on other sites

Имам едно клипче, което е 611 мб и е 3 минути и искам да го направя в нормална големина. Снимах го с няква камера Sony... Някой някаква идея за програма?

Link to comment
Share on other sites

Има ли дума, която описва "явлението" на извършване на дадено действие, въпреки че е е известна неправилността на това действие? :)

 

Пример: искам да си купя кисело мляко - виждам, че капачката е подута - това означава, че млякото е вкиснато - въпреки това купувам млякото - впоследствие го изхвърлям.

Link to comment
Share on other sites

Има ли дума, която описва "явлението" на извършване на дадено действие, въпреки че е е известна неправилността на това действие? :)

 

Пример: искам да си купя кисело мляко - виждам, че капачката е подута - това означава, че млякото е вкиснато - въпреки това купувам млякото - впоследствие го изхвърлям.

Непукизъм? Но то зависи и от действието мисля. В единия случай може и Психара да е прав и да е тъпота, но ако примерно минеш на червено, знаейки, че е забранено, не е тъпота.

Link to comment
Share on other sites

Има ли дума, която описва "явлението" на извършване на дадено действие, въпреки че е е известна неправилността на това действие? :) ...
Дебилност. :P
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя стойка за слушалки на сносна цена. Не искам да давам 30 лева за нещо подобно. Най-много към 15. Или ако някой знае как мога да импровизирам, също не е проблем. Просто искам да има къде да си оставям слушалките да висят като не ги ползвам, вместо да се въргалят по бюрото.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя стойка за слушалки на сносна цена. Не искам да давам 30 лева за нещо подобно. Най-много към 15. Или ако някой знае как мога да импровизирам, също не е проблем. Просто искам да има къде да си оставям слушалките да висят като не ги ползвам, вместо да се въргалят по бюрото.

Със закачалка отстрани на бюрото не става ли.Или някоя глава от менекен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...