Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оказа се ултра тъпия Dragon Wars (поне според мен). И въпросните ефекти които са на рекламата която съм гледал са общо взето 90% от всички красоти във филма. Корейци, какво да ги правиш... Иначе филма го гледах на някаква реклама на Самсунг в Техномаркет-а и от няколко дена се чудя кой беше - е сега го намерих :) въпросните сцени са около 1 час след началото

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

http://slavishow.com/

 

Пловдив

23.09.2009, стадион „Лаута”

Цена на билета: 8 лв.

Билети на касите на магазини Техномаркет и ДОМО в Пловдив, София, Асеновград, Гълъбово, Дупница, Ихтиман, Пазарджик, Смолян, Самоков и Пещера. В Пловдив на касите на: Център - пред Фонтана и Център – пешеходна алея.

В деня на концерта и на касите на стадиона.

мерси =]

Link to comment
Share on other sites

защо негрите, добре де, афроамериканците и разни други нещо-американци толкова обичат да носят бели хавлиени чорапи особено в комбинация с джапанки?

Link to comment
Share on other sites

защо негрите, добре де, афроамериканците и разни други нещо-американци толкова обичат да носят бели хавлиени чорапи особено в комбинация с джапанки?

Най - вече защото са нещо си американци. Ако си бяха прости американци, то тогава щаха да носят А: костюм със задължителната раница Б: същото, но с маратонки В: къси гащи и задължителната т.н. безболна (т.е. селяшка) шапка.

:laughing:

Изплюх си руската салата от смях!

Точно безболна, а не бейзболна имах предвид...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми е чудно друго - защо афроамериканците мразят да ги наричат "негри" или "черни", като самият Мартин Л. Кинг в речите си се обръща към тях с тези имена?

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми е чудно друго - защо афроамериканците мразят да ги наричат "негри" или "черни", като самият Мартин Л. Кинг в речите си се обръща към тях с тези имена?

Както всъщност се наричат и помежду си разговорно.... А, примерно защо нашите мангали напоследък толкова държат да ги наричат "роми"...? Просто хората като си присвояват разни странни наименования си търсят нова идентичност. Обаче едно лайно като го полееш със сто кила мед се получават сто кила лайна с мед!

Link to comment
Share on other sites

Обаче едно лайно като го полееш със сто кила мед се получават сто кила лайна с мед!

 

 

Tи пък почна с лошото - това ми напомни за онзи лаф:

 

Попитали радио Ереван:

- Каква е разликата между камион с лайна и камион с негри?

От радиото отговорили:

- Разликата е, че едното може да го разтовариш с вила.

Link to comment
Share on other sites

Преи преинсталацията на Уиндоуса ми,като отворех някоя страница с Firefox-a и цъкнех с десен бутон в/у някой файл,който не е торент,ми даваше възможност да си го сваля с FlashGet-а.А сега това мога да направя,само ако страницата съм е отворил с Internet Explorer.Например тоя сайт - http://www.kolibka.com/2.html не го отварям с лисицата,защото не мога да свалям с FlashGet-а.Някакви идеи?Освен при инсталирането на FlashGet да не съм отметнал нещо,друго не ми идва наум

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

Преи преинсталацията на Уиндоуса ми,като отворех някоя страница с Firefox-a и цъкнех с десен бутон в/у някой файл,който не е торент,ми даваше възможност да си го сваля с FlashGet-а.А сега това мога да направя,само ако страницата съм е отворил с Internet Explorer.Например тоя сайт - http://www.kolibka.com/2.html не го отварям с лисицата,защото не мога да свалям с FlashGet-а.Някакви идеи?Освен при инсталирането на FlashGet да не съм отметнал нещо,друго не ми идва наум

 

За Файърфокс трябва да сложиш FlashGot адд-он-а, ако искаш да имаш интеграция.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си къпя вриски за кецовете?Не от обикновенните ми Adio или Globe като кецовете.

Вриските на кецовете може да си ги къпеш на чешмата , в пералнята или на реката, според зависи кое ти е най-удобно. ;)

Link to comment
Share on other sites

След като доста се посмях на поста му и го цитирах в темата Кирил, Методи и брат му, смятам да кажа нещо положително за @kotora: поне се старае да пише на кирилица.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали се качва някъде в интернет късната емисия на Календар по Нова, зашото на саита им има само следобедната и централната??

Link to comment
Share on other sites

Кое е по-сигурно за запис на данни? Голяма флашка или преносим хард диск?

 

Флашката е по-съвместима от хард диска. Но ако това не е проблем, според мен хард диска е по-добро решение.

Link to comment
Share on other sites

Кое е по-сигурно за запис на данни? Голяма флашка или преносим хард диск?

 

За каква сигурност говорим? Според мен флашката е по-добрия вариант, защото и да я изпуснеш, шанса да се повреди механично е много по-малък, от колкото ако изтървеш харда да падне ;)

 

Ето и един нестандартен въпрос - абе, къде е Pazu?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Каква е причината когато се свързват примерно PC към рутер (или подобно устройство) UTP кабелът между тях да не бъде по-къс от един метър?

 

Ето и един нестандартен въпрос - абе, къде е Pazu?

 

До колкото знам вече ще се прави на рацер из Бургас.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...