Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Със закачалка отстрани на бюрото не става ли.Или някоя глава от менекен.

 

Не ми се ще закачалка. Нещо по-цивилизовано искам да ползвам. А главата от манекен е прекалено голяма и няма къде да я сложа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От къде мога да взема бирена мая на едро? Течна не ми върши работа.

Каменица, ама там е само течна. То изсушената вече не е мая. Ти търсиш всъщност чиста култура дрожди.

Link to comment
Share on other sites

Не можах,да намеря друга тема за въпроси и реших тук да попитам:

Абе, кой Мод ми изтри мненията в темата:Имате ли си survival kit?, В случай на масивна зомби атака :)))

В мненията персонално не съм обидил никой.Спазил съм добрият тон и считам,че не заслужавам такава цензура.

Каквато държавата такива и хората.След 20 години нищо не се е променило :angry:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея къде в Пловдив правят "обложки за лаптоп" по даден дизайн от клиента, или в краен случай български сайт за целта? Основната идея е да не се занимавам с поръчки и чакане по 2-3 седмици да дойде. Ако не съм се изразил ясно за какво говоря (сефте...) - за това говоря.

Link to comment
Share on other sites

Правят се до Механотехникума (ако не бъркам училището). Като идваш от надлез Родопи по Скопие на първия светофар вдясно и след 50 метра отдясно има едно дворче.

Link to comment
Share on other sites

Правят се до Механотехникума (ако не бъркам училището). Като идваш от надлез Родопи по Скопие на първия светофар вдясно и след 50 метра отдясно има едно дворче.

 

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Правят се до Механотехникума (ако не бъркам училището). Като идваш от надлез Родопи по Скопие на първия светофар вдясно и след 50 метра отдясно има едно дворче.

 

На мен на В.Априлов ми я правиха малко след пресечката с ул. Слава се падаше мястото...

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ме светне на микрософт уорд от къде мога да обърна листа на широката част , да стане като за пейзаж че от 1 час търся и не мога да го открия

Link to comment
Share on other sites

Идеи за добър източник на информация относно античните риторични школи, съвременни концепции за риториката, ораторското изкуство, правната риторика? Прегледах чичо Гугъл и си набелязах някои англоезични сайтчета, но ако имате нещо на ум и вие?

Link to comment
Share on other sites

Идеи за добър източник на информация относно античните риторични школи, съвременни концепции за риториката, ораторското изкуство, правната риторика? Прегледах чичо Гугъл и си набелязах някои англоезични сайтчета, но ако имате нещо на ум и вие?

може тези двата да ти свършат работа за реториката- едното е речник с термини на английски, другото е "Реторика" на Аристотел :)

http://www.rhetorosaurus.co.uk/rhetoric/base/home.aspx

http://classics.mit.edu/Aristotle/rhetoric.html

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея къде в Пловдив правят "обложки за лаптоп" по даден дизайн от клиента, или в краен случай български сайт за целта? Основната идея е да не се занимавам с поръчки и чакане по 2-3 седмици да дойде. Ако не съм се изразил ясно за какво говоря (сефте...) - за това говоря.

 

 

В почти всяко рекламно студио, в което работят с фолиа, включително и при нас. :) Така като гледам това си е печатано фолио и само се лепи върху лаптопа. Ако имаш желание пиши на ЛС да се разберем ;)

Link to comment
Share on other sites

В почти всяко рекламно студио, в което работят с фолиа, включително и при нас. :) Така като гледам това си е печатано фолио и само се лепи върху лаптопа. Ако имаш желание пиши на ЛС да се разберем ;)

 

Аз го виждам като фолио залепено на плоскост и изрязано много добре. Затова се въздържах да дам съвет.

Link to comment
Share on other sites

Грубо колко ще ми излезе боята за стени и таван (около 70 квадрата на око)? Колко би взел майстор само за работата? Колко време би му отнело?

А защо не си го направиш сам :confused И не боята ти е скъпа, а латекса, но зависи от това върху какво ще го нанасяш, дали ще го грундираш и т.н. За няколко часа работа е. Тавана пък ще го боядисваш? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча фирма за извършване на цялостен(включително тръби, кабели и т.н.) ремонт на апартамент?

За сега намерих фирма Фулрент ЕООД, обаче офертата отправена от тях не ме удовлетворява. Все пак, ако някой има и някакви отзиви за тяхната работа бих бил благодарен да ги сподели.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали тука е правилното място, но все пак да попитам.

Знае ли някой от къде да си сваля един рингтон ( за предпочитане е МР3 ), че хлапето направо ме е побъркало.

В рингтона един детски глас казва:

 

"Обичкам те....обичкам те....обичкам те...Много те обичкам!!!"

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми,кой е най-готония караоке бар в града ?

Няма конкретен. Караокетата се водят от различни DJ's в различни дни, в различни барове. Във вторник - Сувенир. В сряда - Мармалад, и тн...

Link to comment
Share on other sites

Няма конкретен. Караокетата се водят от различни DJ's в различни дни, в различни барове. Във вторник - Сувенир. В сряда - Мармалад, и тн...

 

Тази вечер например, има ли нещо интересно? Говори ми като на човек,който не познава Пловдив. Къде се намира някой от тези барове?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...