Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ванчо подозирам е тренирал за член с тая гира, прикляквайки обаче се е търкулнала и му е паднала на колянцето :laughing:

 

Е паднала е .. интересно как точно е тренирал че да му падне на коляното :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е паднала е .. интересно как точно е тренирал че да му падне на коляното :lol:

ми или му е къс и за тва има разстояние от коляното до връхъ на инструмента или па му е вечно настъфърчен и гирата е заметната с подскок и превъртане към коляното..

Link to comment
Share on other sites

Живата бира повече ли напива от другата?

Да. Много повече. Тя е 13%, а "неживата" е 4,5-5%. Раптор да ми яде дупето! И понеже знам, че ще започнеш да се ровиш из някви сайтове и ще започнеш да се оправдаваш ще ти кажа и репликата за следващия ти пост: Яж ми и онуй, с което съм вдигал гиричката... ;)

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Един въпрос за компютърните гении:

Наблюдава се следният проблем - при всяко рестартиране на компютъра "изчезват" всички програми (все едно не са инсталирани въобще). От една флашка се копира файл boot.ini, рестартира се и всичко се оправя - програмите магически се връщат. При следващото рестартиране обаче всичко изчезва отново и се налага пак да копираш .ini файла.

Някой има ли идея на какво може да се дължи това?

Link to comment
Share on other sites

Форумните пивовари пак обадиха. :lol:

Уточнете понятията екстракти и алкохолно съдържание и тогава спорете.

 

Иначе "живата бира" напива по-малко, щото на Raptor-a човека още не се е развихрил с тубите със спирта. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Форумните пивовари пак обадиха. :lol:

Уточнете понятията екстракти и алкохолно съдържание и тогава спорете.

 

Иначе "живата бира" напива по-малко, щото на Raptor-a човека още не се е развихрил с тубите със спирта. :lol:

Няма значение коя - колко напива! Важното е, че и от живата и от умрялата бира ефектите са едни и същи - свинско усещане в главата и вкус в устата - все едно си кльопал мангалчета с гарнитура от храсти... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос за компютърните гении:

Наблюдава се следният проблем - при всяко рестартиране на компютъра "изчезват" всички програми (все едно не са инсталирани въобще). От една флашка се копира файл boot.ini, рестартира се и всичко се оправя - програмите магически се връщат. При следващото рестартиране обаче всичко изчезва отново и се налага пак да копираш .ini файла.

Някой има ли идея на какво може да се дължи това?

 

boot.ini единствено указва откъде да стартира windows. за да изчезва всичко значи имаш на 2ри дял друга инсталация и то почва да стартира оттам. като възстановиш правилния и стартира примерно от 2рия диск а не от първия.

 

Няма значение коя - колко напива! Важното е, че и от живата и от умрялата бира ефектите са едни и същи - свинско усещане в главата и вкус в устата - все едно си кльопал мангалчета с гарнитура от храсти... :wacko:

 

Аз ли не зацепвам нещо или ти току-що изцепи че от коя да е бира узещането е че си кльопал мангалчета с гарнитура от храсти?

Link to comment
Share on other sites

Аз ли не зацепвам нещо или ти току-що изцепи че от коя да е бира узещането е че си кльопал мангалчета с гарнитура от храсти?

Току - що казах, че на другата сутрин ефектите са еднакви от всички бири - без значение какви са и какво пише на етикетчето..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Току - що казах, че на другата сутрин ефектите са еднакви от всички бири - без значение какви са и какво пише на етикетчето..... ;)

 

Тук може да поспорим, щото зависи от количеството. Мен 2 бири така хубаво ме отпускат и такъв хубав сън изкарвам след това а като се събудя съм нов човек направо. Говорим за 1 максимум 2 бири, не говоря за цяла каса.

 

 

 

Kotora, ти КОЛКО си сигурен? Искаш ли да ти взема 2 каси каменица пък ти пикай през 30 минути...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И то трудно можеш да се напиеш с бира.Ти я изпикаваш след 30 мин.

 

Ти изпикаваш обработената бира бе акъл. Нали преди това хубаво е попила в стените на стомаха и се е смесила с кръвта.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че Б. Гейтс чете нашия форум, хрупа нещо и се залива от смях...

 

Тука имаме експерти в области простиращи се от прясната бира, до потребителските среди при операционните системи. Зимните гуми ли не заклеймихме, карането според ограниченията и закона за движ. по пътищата. Всички филми ли не оплюхме.

 

BulForum е истината, пътя и живота.

 

____________________

 

Казвам го с най-добро чувство и се надявам, че всички се забавляваме истински с взаимните си мнения.

Link to comment
Share on other sites

Ще се самоцитирам защото не си го видял явно:

 

Kotora, ти КОЛКО си сигурен? Искаш ли да ти взема 2 каси каменица пък ти пикай през 30 минути...

 

Щото колко са това 5% айде да изпиеш 2 каси и да видим резултата после?

Link to comment
Share on other sites

Ще се самоцитирам защото не си го видял явно:

 

 

 

Щото колко са това 5% айде да изпиеш 2 каси и да видим резултата после?

 

на 7-ма бира ще залита.

Link to comment
Share on other sites

Ще се самоцитирам защото не си го видял явно:

 

 

 

Щото колко са това 5% айде да изпиеш 2 каси и да видим резултата после?

Не можа да го изработиш онзи оптимист (щото ти избяга), та сега си търсиш нова жертва..., май?

Link to comment
Share on other sites

Не можа да го изработиш онзи оптимист (щото ти избяга), та сега си търсиш нова жертва..., май?

 

Ами виж го че и на тоя му е до колене морето. Изпикавала се бирата, само 5% бил алкохола...

 

 

PS: Не съм избягал ами нямаше къде да се съберем, ужким всички искаха да гледат после излезе че трябва да отидем на някоя полянка на гребната а и момъка спря да пише...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Е пил съм и в германия бира.Но не съм чак толкова голям любител да пия по 2 каси на вечер.Пък и не пия за да се напивам :D

 

E нали не може човек да се напие от бира защото я изпикаваш почти веднага след изпиването а и е само 5% алкохола? Да не би да се окаже че нещо си се объркал? Признай и няма да те тормозя повече, не че не ми е мерак да напия някой като теб докато припадне или поне докато си изповръща червата :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...