Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами виж го че и на тоя му е до колене морето. Изпикавала се бирата, само 5% бил алкохола...

 

 

PS: Не съм избягал ами нямаше къде да се съберем, ужким всички искаха да гледат после излезе че трябва да отидем на някоя полянка на гребната а и момъка спря да пише...

Не бе, не си избягал ти, а момъка... :) (май, щото се усети навреме в какво се забърква.... :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Хах за тая година съм си изповръщал нормата :lol: Добре признавам,но не съм пил толкова бира за това е .

 

Ааа запя друга песен. Аз кат' казвам че всичко е до количеството...

 

 

 

Не бе, не си избягал ти, а момъка... :) (май, щото се усети навреме в какво се забърква.... :lol: )

 

Помня помня. В един момент се спрягаше че ще опита от каквото съм донесъл пък после ще видим ама като чу че ще оставям най-хубавите питиета за накрая че да похаби възможно най-малко и му секна ентусиазма :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да препоръча добър сервиз на Sony Ericsson. Имам един W880i, който гасне почти постояннo и ми се иска да пробват да го ремонтират, мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да препоръча добър сервиз на Sony Ericsson. Имам един W880i, който гасне почти постояннo и ми се иска да пробват да го ремонтират, мерси предварително.

 

Караш по Руски към 6-ти Септември. След като подминеш Гладстон завиваш в първата пресечка вдясно.

Link to comment
Share on other sites

Има ли телефон с 2 сим карти и WiFi? Гледам из нета разн реплики, че ги дават да са с WiFi, но малко ме съмняват, защото някои от тях съм ги виждал и определено нямаха WiFi. Някой имал ли си е взимане даване с такъв?

Link to comment
Share on other sites

Аз бягам от всичко китайско с 2 сим карти като от чума. Виждал съм що за стока са няколко и не мисля че бих имал нерви за подобни експерименти.

Link to comment
Share on other sites

В смисъл с приятелка за която другата приятелка не знае? :laughing:

 

Верига хотели Афродита мисля са създадени с тази цел :tongue

 

Да, да ама смисъл да си по-тънка цената :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, да ама смисъл да си по-тънка цената :laughing:

Търсиш стая за почивка. В зависимост от хотела е за 2 или 3 часа. Освен вариантите с 2-те афродити имаш още и бунгалата на 4-ти километър. Ще трябва да питаш обаче за тези които са ремонтирани. Доста добър вариант е и замъка Орфей в Куклен.

Link to comment
Share on other sites

У вас няма ли никой? Хах тежко е то :D

То ако нямаше ,хотел ли щеше да търси момчето за да топне чушката.lol.gif

 

Ха честита ми титла :laughing:

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

привет на всички :).Може да не съм оцелил правилната тема за което се извинявам.Бих искал да ви попитам дали някой знае оригиналната гръцка версия на тази песен http://vbox7.com/play:4d8b047d ще съм ви много благодарен ако ми кажете мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Дефинирай "доста". :)

Ааа мани, не бях засичал. Тръгнах да слагам някаква програма, за да измеря и като ми даде син екран, ми прецака единия хард :angry1 Давайте идеи как да спася информацията. Дава ми го като unallocated. Всичко ли е отишло? Шибаната програма е hddtemp...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя такъв класьор за дискове?

В бензиностанциите на шел , омв (най-вече) и лукойл са около 10-17 лв.

В магазините за 1 лв , са не повече от ... 1-2 лева

 

Разлика в качеството няма :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...