Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

Да, за Пловдив става въпрос.

В сайта на ЕВН така пише. Най-вероятно 7 дена е максималният срок, а в България всички чакат последния момент.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами не е така. Всичко е според работата. Такива генерални изводи не са непременно валидни за всичко. Изненадващо ЕВН извънсезонно са експедитивни. Много отдавна не съм се занимавал да ги викам официално, обикновено ги привиквам на частно, а от 14 години имам ключ от абонатната и знам кои са крановете за точене и пълнене.  :devil
Не знам кога са си повервАли с тая цена, но последно ме убеждаваха, че от ВиК ги карали да плащат водата (бла бла бла) и прочее глупости. Общо взето допълнителна кражба на наши пари връз пладнешкия обир, който е цялостната им услуга. В моя случай пък съм на последен етаж и точим много малко вода, та нали се сещаш кога ще им да шеесе леа (каквито ще плати и първи етаж при пълно източване)??? 
 

Link to comment
Share on other sites

Ето за това ми харесват новите кооперация. При мен топломера е на входа на апартамента и  има кранове за всеки радиатор. Системата може да се източи цялата, или само на който радиатор ми потрябва.

Link to comment
Share on other sites

То и на мене - една зъбчатка имам за правене и пусто няма кой... В София ми искат 40 лева (?!?!), отделно куриери, разправии... 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, earache said:

Вчера ми монтираха СОТ. Поискаха ключ от входа на блока, аз не им дадох. Дали сбърках?


И да и не - в момента ако нещо се случи все едно нямаш СОТ. И аз се помотах докато им дам чип на моите... Няма как да ти отчетат адекватно реакцията ако не стигнат до вратата ти. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, earache said:

Вчера ми монтираха СОТ. Поискаха ключ от входа на блока, аз не им дадох. Дали сбърках?

Зависи - СОТ-а с видеопоток при задействане на събитие ли е? Ако не е - наистина все едно нямаш СОТ.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

Сериали са. Entourage Dr House...

 

Благодаря ти!
А някой може ли да ми помогне и за един друг филм. РАзказва се за един на вид, нормален човек, който се запознава с нормални хора, но се оказва психопат, който ги кара в някаква местност и ги пуска, за да ги лови с пушка, като животни - например, запозна се с една жена, която има малко дете и ги закара на пикник и там ги застреля.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, chasti said:

Ако беше Бойко до сега да работеше :D 

Ми той Бойко 15 години управляваше и двама поредни кмета от неговата партия имаше и прелеза пак не го пуснаха?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще пътувам до Гоце Делчев. Джипсиеса ми дава два варианта - през Белово-Юндола и през Пещера-Батак-Доспат. До Доспат знам, че е читав пътя, от там до Гоце Делчев не съм минавал. Другия маршрут не съм го карал от сигурно 10 години. Някакви препоръки?

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години го направиха целия, но през Велинград. Белово Юндола беше гаден, аз минавам през Велиград-Юндола и надолу

Link to comment
Share on other sites

За Гоцето минавам само през Пазарджик-Велинград-Юндола-Елешница-Гоцето…Пътя е чудесен, ако няма трафик може да се шофира и с доста прилична скорост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...