Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Или ако ти искат много скъпо - пробвай с други ибейски продавачи, които доставят до BG, само имай предвид че на тая цена всичките ще са китайски...не че и тоя дето ти си го беше избрал и той не е китайски, който просто ти го продават от UK. ;)

 

Ето ти няколко примерни избора в рамките до $10:

 

USB вариант от Hong Kong

BT вариант от Malaysia

BT вариант от China

 

А ако ти трябват 2 - ето ти направо оферта за 2 почти на цената на единия от твоя линк. :)

 

P.S. Ангел да каже повече за китайските контролери, защото аз не знам подробности.

Link to comment
Share on other sites

https://m.ebay.co.uk/itm/New-USB-Xbox-360-Controller-Wired-Joypad-Joystick-Black-For-Xbox360-UK/251845323406?itemId=251845323406&ebay-mobile-status=success

Но май не става да се изпраща до България или аз греша някъде .

 

Тоя е Китайски.

 

Не знам дали има проблем с Xbox, но както ти казах, при Плейстейшън, конзолата просто решава, че контролера не е оригинален и копчетата не работят в определени игри.

 

А и не си заслужава според мен. Не го знаеш колко ще издържи на използване. Това все пак е нещо, което се използва здраво, а не се гали с перо.

Потърси в OLX нещо оригинално втора ръка. Има сумати продавачи, които продават Xbox 360 аксесоари. Конзолата вече е стара, така че няма да ти е проблем да намериш.

 

https://www.olx.bg/ad/xbox360-dzhoystik-wireless-controller-ID78k35.html#4bdf8d9479

https://www.olx.bg/ad/prodavam-xbox-360-wireless-controller-ID78bJt.html#0b4a96f4c8

 

Преди това обаче да те питам. Имаш ли игри, които да играеш с втори човек на една конзола? Защото аз гледах за PS3 игри, които да играя с приятели и не можах да намеря особено много.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой по запознат геймър да помогне за джойстик . Взех един xbox 360 но дойде с 1 джойстик и сега искам да взема още един но да е по евтин . От къде мога да взема нещо такова за 20-30 лв . Гледам в технополис има готини за тези пари но незнам далк са съвместими с xbox , няма ли да станат за играта вдички джойстици с усб изход или само някви специялни за xbox ...

Не прави тази глупост. Слушай патило. Дадох пари за втора ръка и за нов реплика. Груба грешка. И двата са тотални боклуци. Купи си оригинален и да ти е мирна главата. Знам, че струва пари, но има за какво.

 

Това е за PS3. Освен фифа друго не мога да играя с друг човек. Сега карам Гранд Туризмо и Ферари Челинч... Няколко пъти в месеца

Тоя е Китайски.

 

Не знам дали има проблем с Xbox, но както ти казах, при Плейстейшън, конзолата просто решава, че контролера не е оригинален и копчетата не работят в определени игри.

 

А и не си заслужава според мен. Не го знаеш колко ще издържи на използване. Това все пак е нещо, което се използва здраво, а не се гали с перо.

Потърси в OLX нещо оригинално втора ръка. Има сумати продавачи, които продават Xbox 360 аксесоари. Конзолата вече е стара, така че няма да ти е проблем да намериш.

 

https://www.olx.bg/ad/xbox360-dzhoystik-wireless-controller-ID78k35.html#4bdf8d9479

https://www.olx.bg/ad/prodavam-xbox-360-wireless-controller-ID78bJt.html#0b4a96f4c8

 

Преди това обаче да те питам. Имаш ли игри, които да играеш с втори човек на една конзола? Защото аз гледах за PS3 игри, които да играя с приятели и не можах да намеря особено много.

Можеш ли я фифата. Имам 14 и 17. 17 ми е слаба ама на 14ката може да сложим някоя биричка :). Не знам какво ми става. Мога да играя фифа нон-стоп Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Само фифата ще играя двойна . Не ми се чака обаче нещо от Китай да дойде за цял месец . Тук намерих една обява https://www.olx.bg/i2/ad/kabel-za-xbox-360-i-djoistik-ID71dTN.html?ref%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=482866841&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Brefresh%5D=1&ref%5B1%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bmethod%5D=answer , човека ми го дава за 25 лв , пак е Китайски вариянт и казва , че е чисто нов но поне ще ми дойде още утре . Мисля това да взема .

Edited by MaiconDogg
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой по запознат геймър да помогне за джойстик . Взех един xbox 360 но дойде с 1 джойстик и сега искам да взема още един но да е по евтин . От къде мога да взема нещо такова за 20-30 лв . Гледам в технополис има готини за тези пари но незнам далк са съвместими с xbox , няма ли да станат за играта вдички джойстици с усб изход или само някви специялни за xbox ...

 

Влез във фейсбук-групата на Ексбокс България: https://www.facebook.com/groups/275642995815406/?ref=bookmarks

Питай там, все някой ще има ;)

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли я фифата. Имам 14 и 17. 17 ми е слаба ама на 14ката може да сложим някоя биричка :). Не знам какво ми става. Мога да играя фифа нон-стоп

 

Не особено. Играя на Semi-pro, а ако играя по-продължително, стигам до Professional.

Последно играх тренировките на по-трудните нива и направо щях да счупя контролера.

Моята PS3-ка е хакната и нямам достъп до онлайн игри. Имам Fifa 17 на PS4.

Link to comment
Share on other sites

Само фифата ще играя двойна . Не ми се чака обаче нещо от Китай да дойде за цял месец . Тук намерих една обява https://www.olx.bg/i2/ad/kabel-za-xbox-360-i-djoistik-ID71dTN.html?ref%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=482866841&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Brefresh%5D=1&ref%5B1%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bmethod%5D=answer , човека ми го дава за 25 лв , пак е Китайски вариянт и казва , че е чисто нов но поне ще ми дойде още утре . Мисля това да взема .

Играл ли си преди няколко хбокс. Аз след толкова пс3, като хванах контролера на хбокса и исках да си отхапя грацмуля. Адски ми е неудобно

Не особено. Играя на Semi-pro, а ако играя по-продължително, стигам до Professional.

Последно играх тренировките на по-трудните нива и направо щях да счупя контролера.

Моята PS3-ка е хакната и нямам достъп до онлайн игри. Имам Fifa 17 на PS4.

В силния ми период и с хубав джойстик стигнах до 2 от 5 мача победи на world class. Барса-Реал. Сега и аз отслабнах
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам питанка за мобилните оператори като цяло.

-На Мтел съм...

Уж сметката ми на месец, трябва да е 10лв., а постоянно си слагат 2-6лв отгоре, уж имам безплатни минути към всички мобилни мрежи и стационарни телефони, а ми начесляват разговори, които са към мои познати, а не към национални тлефони.

Имам няколко въпроса:

-Каква ще ми е неустойката, ако реша да се откажа от Мтел (понеже разбрах, че имало промени в тази насока)

-Мислех Теленор, но сега моя позната, чужденка, живееща в България, се оплака, че без да е звъняла, са ѝ начислили разговори.

-Какво можете да ми кажете за Виваком и Теленор, като цяло.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

3 такси им плащаш и си свободен от тях. Не знам как стои въпросът със запазването на номера, тоест дали ще можеш да направиш пренос.

Което и да избереш между Теленор и Вива, ще си ок. В момента съм на Теленор, защото ми направиха много добра оферта, иначе щях да правя пренос при Виваком... просто така.

Link to comment
Share on other sites

Виж си подробната справка на сметката от къде са тези 2-6 лева, защото много често човек не помни с кой е говорил или какво е изпращал и после оператора бил надувал... СМС, ММС, 0700, интернет, синя зона, *88... Правиш си справката за последните 2-3 месеца и ще видиш кой, какво, защо, от къде и чак тогава си преценяваш махаш ли се или не, дали те са объркали нещо, дали ще се разправяш с тях, дали ти не си объркал нещо.

 

Това с 3-те такси не го ли премахнаха? 

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

На мен често сметките са ми по високи заради шибаните сини зони. За това предпочитам да плащам на място, но много често няма на кой и със СМС-и на месец ми скача с още 10-15 кинта сметката.

Link to comment
Share on other sites

Oткрих каква е причината. Начисляват ми разговорите с Теленор и то тези, които се водят "стационарни", въпреки, че са съвсем обикновени наглед, телефонни номера, а не от сорта на 0700 и прочее... Както и че ми таксуват СМС-ите.

-Ей това ме дразни на Мтел, заради ето такива цигании и затова ще ги сменя, втръснаха ми вече.

-А това за трите месеца неустойка важи, само за договорите сключени след 06.07.2016, тези преди това, си важи неустойката, както е по принцип, до изтичанена останалите месеци и месец предупреждение.

Link to comment
Share on other sites

Това с договорите е пълна пародия. Нямам договор вече 5 години. Чувал съм реклами (не знам как е в действителност), че ако искаш да минеш от Спринт на Верайзън, примерно. Вторите ще изкупят всички наказателни плащания... Само и само да ти го набият после с поне 100 и няколко долара на месец такса. Че при тях евтино няма. Ебаси.

Link to comment
Share on other sites

А моите стават по-високи заради шибаните 0700

На скоро установих,че Мтел не таксуват фирмените абонати с неограничени минути към номера 0700...Чак не вярвам как са се минали.

Link to comment
Share on other sites

Леко и на мен ми писва от Мтел. Преподписахме на нови 'по-добри' условия с включени минути гигабайти и т.н уж на същите пари. Да да ама не, 40% по-високи сметки. Аман от техните простотии вече.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно как по-точно ги постигате тия резултати. Как ще подпишеш нещо и после то няма да е това нещо? Аз например преподписах и всичко отива надолу. Няма начин да отиде нагоре, още по-малко пък да не видя накъде отива. Яд ме е само, че ми се полагаше подарък само докъм 500 лева, та ще чакам до другия път за последен модел телефон... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...