Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам странен проблем с телефона на жена ми: като я търси някой телефона уж звъни (отсреща дава свободно), мелодията на звънене се чува, но на дисплея нищо не изписва. В смисъл само светва и си остава началният екран без нищо друго да се появява. Като прекъсне разговора регистрира директно пропуснато повикване от човека, който я е търсил. Така е с всички номера. Предполагам, че е някаква тъпа настройка/приложение, което е пуснала по погрешка (тя или детето), но не мога да я открия и се вбесявам лекичко вече... 

Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарен да сподели как го е решил.

 

п.п.: телефона е Lenovo Vibe C, в случай, че има значение...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам странен проблем с телефона на жена ми: като я търси някой телефона уж звъни (отсреща дава свободно), мелодията на звънене се чува, но на дисплея нищо не изписва. В смисъл само светва и си остава началният екран без нищо друго да се появява. Като прекъсне разговора регистрира директно пропуснато повикване от човека, който я е търсил. Така е с всички номера. Предполагам, че е някаква тъпа настройка/приложение, което е пуснала по погрешка (тя или детето), но не мога да я открия и се вбесявам лекичко вече... 

Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарен да сподели как го е решил.

 

п.п.: телефона е Lenovo Vibe C, в случай, че има значение...

Пробвай да му върнеш фабричните настройки, ако не се оправи по скоро в телефона е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как говорим сега с UK? Има ли значение от мобилният ми план, защото имаше уж някакви промени скоро и не ми е много явно.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да сменя графичната среда на Линукс Минт с някоя по-лека без да преинсталирам? Боря се с един мършав нетбук дето му е малко всичко....

Link to comment
Share on other sites

Точно след като писах тук се сетих,че имаш обява в един друг форум. :)  Изпратил съм обявата на човека, после ще го питам дали му върши работа. 

Link to comment
Share on other sites

Вино съм чистил успешно от тапицерия с помощта на кисело мляко - намазваш, чскаш да изсъхне и изчеткваш.

Единствено по бяла латексова стена има, по тапицерия не.
Link to comment
Share on other sites

Само да добавя - червеното вино има още една екстра - избива върху новата боя... Така че ако е прост латекс ще има веселба. Навремето като студент взривих неволно с пиратка една бутилка, до половината с червено вино - неклолкократно боядисваха цяла една стена и всичко над камината. Чисто нова вила в Чепеларе. Такъв срам брах, че не е истина. Това ни беше първия 8 декември... Та още нещо важно - ако си мислите, че запалена пиратка ще угасне ако я пуснете в бутилка - не, не става. Става бомба.   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, on 18 Dec 2017 - 19:45, said:

Единствено по бяла латексова стена има, по тапицерия не.

При липса на алтернативи, все пак би могъл да опиташ върху малка част от петното. В случая проблемът е антоциана (виолетовото "багрило" в гроздето) и според мен живите бактерии в киселото мляко го усвояват чрез ензимите си.

Link to comment
Share on other sites

При липса на алтернативи, все пак би могъл да опиташ върху малка част от петното. В случая проблемът е антоциана (виолетовото "багрило" в гроздето) и според мен живите бактерии в киселото мляко го усвояват чрез ензимите си.

То точно виолетово седи върху стената. Ще го пробвам тези дни.
Link to comment
Share on other sites

Някойк да си е купувал скоро писалка в Пловдив. Освен Officeone не намирам на друго място?

В книжарница Orange в мол Марково тепе дъм виждал. Мисля и в другият мол в Сиела имаше.
Link to comment
Share on other sites

Как се почиства червено вино от бяла латексова стена? Изключваме варианта с пребоядисване.

Бих опитал препарат против мухъл примерно на Sano...Съдържа белина и вероятно ще се получи,другия вариант е вениш за бяло пране.Пробвай с тампонче на малък участък.

Link to comment
Share on other sites

Пламене, споко! Пусни въздуха. Оправих се сам  (както доста често напоследък) и си реших звукарския проблем   :)

Link to comment
Share on other sites

Галине, сега се прибирам и ако все още имаш някой неразрешен въпрос - чувствай се свободен да ми го зададеш на ЛС, стига да мога да ти бъда от полза. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...