Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Това не е вярно. И пак спамиш в грешната тема. :D Така или иначе се изпусна да пишеш в оная спамърската преди 1-2 седмици, което автоматично ти отметна думата, та направо си почни пак, да не се разводнява останалата част от форума. :D

 

Мислиш ли, миличък - извинявай, че целувката не беше с език и чорапите ми беха протрити  :moon:

 

МАМА!??

 

Посибъл дейнджър ин да бокс

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангел е отслабнал притеснително - на фитнес ходел 

 

И аз вече налитам на милфки

Еми крайно време беше  да почне да ходи :D

 

А който не налита на милфки нещо е сбъркан...  

Link to comment
Share on other sites

Имам 3 мадами в моя фейс 94,95 набор... Няма милфка на света, която да ме накара да я сменя с тях. До 45 кила, с огромни цици. Много ме е яд, че ми се размина на косъм с едната :):(:(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Трябва спешно да купувам свободностоящ хладилник (не за вграждане) та въпроса е коя марка да гледам?

 

Марка не мога да препоръчам, обаче добре е да се разгледа и прецени вътре дали е удобно, широчина на рафтчетата на вратите, височина на стените им, начин на окачване, качество на пластмасата. Взехме Снайге в началото на месеца и изобщо не съм впечатлен, доста отстъпва по горните характеристики на едно старо Беко от 2012-та. Говоря за среден ценови диапазон, 600-700 лв.

Link to comment
Share on other sites

Няколко Beko - перфектни. Electrolux за 900+лв. - шумен и виещ боклук...

Последно взех пак Beko с 5 години гаранция - перфектен. Друго добре е LG или поне беше. Исках да си взема LG, но Бекото ми пасна на цветовете, сивото им е малко по-така от това на LG и взех пак Beko.

Бягай от Самсунг с 200!

Link to comment
Share on other sites

Трябва спешно да купувам свободностоящ хладилник (не за вграждане) та въпроса е коя марка да гледам?

Bosch или Whirlpool - ако искаш да имаш хладилник за дълги години напред + качеството на техниката ти е приоритет.

 

Едит: ако търсиш по-бюджетно решение, ти препоръчвам да се насочиш към италиянската Бяла техника или евентуално може и Горене.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Трябва спешно да купувам свободностоящ хладилник (не за вграждане) та въпроса е коя марка да гледам?

Имам LG и Samsung, и от двата съм доволен и нямам никакви оплаквания. 

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам от години бяла техника Fagor или Sharp. Мисля, че би останал доволен и от двете марки. Моя хладилник е Fagor и съм много доволен. Ползвам го вече пета година безпроблемно.

Link to comment
Share on other sites

То е важна и годината на производство. Някак останах с усещането, че най-новото е по-зле от правеното преди 5 години, дори и една и съща марка да са.

 

Ако трябва сега да избирам, ще гледам да ми е удобно за ползване и красиво. И да има повече гаранция - това е. Марката няма да я мисля много много, защото както се вижда, всеки хвали по 1-2, и накрая се оказва, че всички са Убави :))

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш:"ЗабраВЕТЕ Либхер", нали?

 

И аз така съм чувал :))

 

Но един приятел си взе голям сив от техните и си го ползва засега без проблеми :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо днес всичките фуражки са по пътищата? През живота си не съм виждал толкова пътна полиция! Повече от десет патрула на магистрала Тракия, на едно място бяха от двете страни по една кола, а на един от надлезите пък моторизирана полиция бе спряла камион с дърва. Подминх вече 40 години, такова чудо не съм виждал! То нямаше храст днес, в който да нямаше фуражки!  

Link to comment
Share on other sites

Защото е последният от почивните дни. Преди месец когато пак така беше последен почивен ден и се изтрепаха по пътищата. Трябва всеки ден да е така.

Link to comment
Share on other sites

Добре, де... А защо ВЧЕРА шапките бяха напълно блокирали подстъпите към Джендем тепе в района на коматевския възел?

Link to comment
Share on other sites

Няколко Beko - перфектни. Electrolux за 900+лв. - шумен и виещ боклук...

Последно взех пак Beko с 5 години гаранция - перфектен. Друго добре е LG или поне беше. Исках да си взема LG, но Бекото ми пасна на цветовете, сивото им е малко по-така от това на LG и взех пак Beko.

Бягай от Самсунг с 200!

Отнесох един Whirlpool no frost,2 метра инокс 6 чувство(еб@ти и хладилниците имат чувства вече) за 650 кинта с 5 г.гаранция.Видя ми се добра сделка :-) Иначе питах един съсед дето бачка в завода на Либхер-човека препоръча Беко...Иначе гледах и Либхер ама за тия размери цените са над 1000 кинта.Предишния хладилник марка АЕГ инокс,купен за 1300 кинта изкара точно 7 години с три ремонта...компресора му е Бразилски!Изврати се тоя свят и тва е само Miele още правят истински неща май.

Link to comment
Share on other sites

Правилно си направил. И аз когато се чудя, купувам това с по-дълга гаранция. Дано те слуша много. Да изкара поне тройно гаранцията ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...