Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли защо днес всичките фуражки са по пътищата?

Щото добитъка като види няколко почквни дни и почва да прави тъпотии.Днес сутринта от Пловдив до Кричим имаше три катастрофи,като се почна от чадърите двама омазани,едно пунто по таван в нивата край Кадиево и в Й.Груево по средата на селото една очиларка размазана...Трябва полюцията да е нон стоп на пътя не само по празници.13803739m.jpg Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва спешно да купувам свободностоящ хладилник (не за вграждане) та въпроса е коя марка да гледам?

Вкъщи взех gorenje, защото и фурната е такава и сме много доволни, ще те излъжа точно колко пари беше, но е голям хладилник и беше под 1000лв

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив да има някъде части за алтернатори, трябва ми в частност диоден блок, да не си играя да сменям 1 по 1 диоди?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив да има някъде части за алтернатори, трябва ми в частност диоден блок, да не си играя да сменям 1 по 1 диоди?!?!?!

До семинарията на 6 Септември има магазин за части за алтернатори и стартери провери там.

 

 

Аз да питам, трябва ми Вома за канализация, звънях на няколко номера, но все са изключени, а уж се водят денонощни :(

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам, трябва ми Вома за канализация, звънях на няколко номера, но все са изключени, а уж се водят денонощни :(

За къде ти трябва? Ако е за Пловдив утре мога да взема номер от майка на вома в града и да ти дам актуална цена.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

За Войводиново, то е до Пловдив. Намерих уж някакви, утре щели да ми се обадят. Но ще съм благодарен ако вземеш номера, щото положението е страшно и на всяка цена утре трябва да се оправи канализацията.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми фирма за открита входна бариера с дистанционно управление. Изискванията са да работи и лято и зима, без значка от температурите навън. Да си направят всичко - от EVN до фундамента за самата бариера и т.н. Тоест дават оферта, приемаме, капарираме, идват и правят. Плаща им се всичко и не ни занимават с абсолютно нищо.

Link to comment
Share on other sites

Площад "Шахбазян", бул."6-ти септември", в посока "Чифте баня", в дясно на 30-40метра.

 

https://www.google.bg/maps/@42.1522529,24.7526771,3a,75y,354.37h,91.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTG8GK6uIb8G1GKSNxxDc-g!2e0!7i13312!8i6656

 

 

До семинарията на 6 Септември има магазин за части за алтернатори и стартери провери там.

 

 

Аз да питам, трябва ми Вома за канализация, звънях на няколко номера, но все са изключени, а уж се водят денонощни :(

 

 

Мерси, ще го проверя какво продават.

 

Баща ми имаше някакъв номер на Вома, ако го намери ще пиша.

 

Препоръчайте ми фирма за открита входна бариера с дистанционно управление. Изискванията са да работи и лято и зима, без значка от температурите навън. Да си направят всичко - от EVN до фундамента за самата бариера и т.н. Тоест дават оферта, приемаме, капарираме, идват и правят. Плаща им се всичко и не ни занимават с абсолютно нищо.

 

До офиса Анди, монтираха такива бариери миналата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми фирма за открита входна бариера с дистанционно управление. Изискванията са да работи и лято и зима, без значка от температурите навън. Да си направят всичко - от EVN до фундамента за самата бариера и т.н. Тоест дават оферта, приемаме, капарираме, идват и правят. Плаща им се всичко и не ни занимават с абсолютно нищо.

Още един глас за Анди. Те са изградили и обслужват бариерите на ТУ-Пловдив.

 

Виждал съм и фирма http://www.miningbg.com/ ,но дали ги бива нямам наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

За Войводиново, то е до Пловдив. Намерих уж някакви, утре щели да ми се обадят. Но ще съм благодарен ако вземеш номера, щото положението е страшно и на всяка цена утре трябва да се оправи канализацията.

XMD малко се забавих, но нямаше как по-рано.

0894064444 това е номера на частна вома последно ползвана миналата година цена около 110лв за гр.Пловдив.

 

Майка каза, че е по-добре да се ползва ВиК, но там първо се плаща на место и после идва вомата.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа, думата идва от немски. Това е голям камион обикновено, който отпушва запушени канали. Пъхат един маркуч със странна глава и пръскат вода под високо налягане.

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ето и един нестандартен въпрос. Какво е вома и за какво се ползва?

 

 

Ако не се лъжа, думата идва от немски. Това е голям камион обикновено, който отпушва запушени канали. Пъхат един маркуч със странна глава и пръскат вода под високо налягане.

По селата се използва за почистване на външните тоалетни/септични ями, където няма канализация. Мъркуч без странна глава се пъха и изсмуква фекалиите.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че има голяма разлика с колите за лайната и тия дето отпушват канали...

Така е, вомата изсмуква основно септични ями, и се оказа, че ми трябва машина за отпушване на канали, дойде една фирма днес и от 12 часа се мъчат и се оказва, че проблема не е в моите тръби :(

Link to comment
Share on other sites

Ние точно Вома викаме за отпушване на канализацията, че на комшията му става фонтан в мазето, а ние сме включени в общ канал. Както казах баща ми има някакъв телефон, ама сега не може да го открие.

Link to comment
Share on other sites

Пак да питам

В Пловдив може ли да се вземе от някъде моторен тример под наем??

нещо като98813466.mtd-990.jpg

Питай тук, може да знаят нещо по въпроса. https://www.google.bg/maps/@42.1533111,24.7463603,3a,75y,136.56h,78.43t,1.17r/data=!3m6!1e1!3m4!1sOfOHPCJEXVD3xMxvvrxgWQ!2e0!7i13312!8i6656

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...