Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде може да се зареди битова газ в Пловдив, освен на Хаджията Груев?

В Смирненски Пещерско шосе 131. При тези зареждах 2 пъти, но майка не е доволна че мирише странно и сякаш свършваше по-бързо. Върнахме се на Хаджията Груев пак в Изгрев.

 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F/@42.1354127,24.7132959,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x579830a301940dbb!8m2!3d42.1356866!4d24.7133455

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да купя Аксеспойнт/Репитер безжичен. Рутера, който ще се прехваща е TP-Link TL-WR940N, 450Mbps, N Router, 3 антени
https://www.jarcomputers.com/TP-Link-TL-WR940N-450Mbps_prod_NTWRTLWR940N450.html?ref=prod

Какъв Репитър или Рутер да взема за да мога да разширя обхвата на мрежата?

Link to comment
Share on other sites

Реално ще пусна празен пост-разсъждение, защото бих ти препоръчал един, от който съм изключително доволен що се касае до обхвата му (стотина метра + 2 дебели стени), но предполагам, че искаш да си запазиш тия 450Mbps, а моят е само до 300Mbps (не че принципно и твоите 450Mbps няма да паднат в зависимост от далечината и преградите) ; от него имат и вариант "ac", но не съм го пробвал и няма как да дам отзиви за обхвата, пък и по принцип "ac"-вариантите покриват малко по-малък периметър от аналогичните на "n". ;)

Link to comment
Share on other sites

Реално ще пусна празен пост-разсъждение, защото бих ти препоръчал един, от който съм изключително доволен що се касае до обхвата му (стотина метра + 2 дебели стени), но предполагам, че искаш да си запазиш тия 450Mbps, а моят е само до 300Mbps (не че принципно и твоите 450Mbps няма да паднат в зависимост от далечината и преградите) ; от него имат и вариант "ac", но не съм го пробвал и няма как да дам отзиви за обхвата, пък и по принцип "ac"-вариантите покриват малко по-малък периметър от аналогичните на "n". ;)

Я дай линк, че ми стана любопитно какво китайче си намерил пак :P.
Link to comment
Share on other sites

Направо не е за вярване как успя да познаеш, че е китайче. :laughing1:...сега ще ти го пратя...само имай предвид, че са му фиксирани антените и не може да се сменят (примерно с по-мощни), но и няма нужда, защото и с тях си "бие" достатъчно надалеч. :)

 

П.П.Реално преди него пробвах други 3, но това излезе най-добро, обаче все пак се бях подплатил предварително с доста търсене, четене, ревюта и т.н. - нещо, което винаги правя, а и обичам да го правя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ексел. Имаше опция, чрез която се обединяваха и сумираха няколко клетки с едно и също съдържание.Имам следните параметри:

Артикул 1 - 100 бр.

Артикул 3 - 200 бр.

Артикул 5 - 50 бр.

Артикул 1 - 40 бр.

Артикул 5 - 45 бр.

Артикул 3 - 8 бр.

и т.н.

Всяко едно е в отделна клетка.Искам да ги обединя и сумирам.Правил съм го, но много отдавна и сега нещо не мога да стопля...Нещо с филтъра ли беше заигравката..не мога се сетя.Хелп...

Link to comment
Share on other sites

SUMIF

SUMIFS

SUMPRODUCT

 

Едно от три ;)

Кликни в клетката, в която искаш резултата, клик на f(x) във формула бара и избери някоя от трите. В диалоговия прозорец ексела ще ти подскаже конкретния синтаксис и най-вероятно ще ти светне коя от трите ти трябва.

Пък ако не се сетиш, качи го тоя файл в някой облак и ми прати линк. Ще се прибера след 19 ч и ще го погледна.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, оправих се с филтър.

Между другото пробвах вълшебната течност, първи опит не даде резултати, но не бях въоръжен с подходящия инструмент.Рамото ми идваше малко късо...Хубавото е, че имам достатъчно и мога да пробвам пак.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Може и с филтър в друга колона, зависи от ситуацията. Не бях сигурен дали при това положение ще сумира целия масив или само филтрираната извадка, а на телефона няма как да пробвам. А за течността нямай грижа и да свърши - ще ти дам още.

Link to comment
Share on other sites

Нали никой от тук не се е хвърлил да купува от Оазис?

 

 

Е, точно щото няма ги докарат доникъде...  ;)

 

Ще разкажеш ли в другата тема за лаладжийството? Много хора се пънат да купуват и ще е добре ако имам информация, за да ги предупредя преди да се набутат. :)

Link to comment
Share on other sites

То от форОма няма човек, който да си е купил в оАзис апартамент. Но всички имаме познати с мераци за там. Та наистина е добра идея да споделиш, ако имаш някаква информация по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив има БИО магазини ? Трябва ми за една козметика а не за храна , т.е. да има шампоани и такива неща , сещам се само за този в МОЛ Пловдив , ако някой се сеща за друг да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив има БИО магазини ? Трябва ми за една козметика а не за храна , т.е. да има шампоани и такива неща , сещам се само за този в МОЛ Пловдив , ако някой се сеща за друг да сподели.

 

В събота сутрин в Тотал спорт се събират биопродавачи на всякакви работи http://www.hrankoop.com/%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B8/%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B2-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/#

 

14. ПНБ органик – Натурална козметика

15. QQ натурални сапуни – Натурална козметика и еко текстил

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...