Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо няма бре, Мите - поопърли им там съблекални нещо и ги оправиха. Ти нали знаеш колко е голям Тотала? Покрай него се запознах с жена си между другото  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив има БИО магазини ? Трябва ми за една козметика а не за храна , т.е. да има шампоани и такива неща , сещам се само за този в МОЛ Пловдив , ако някой се сеща за друг да сподели.

ecoproducs.bg

 

Мяркал съм магазин на ул.Победа. Мнение за продуктите нямам не съм купувал нищо.

Link to comment
Share on other sites

Знам го аз...

Еми сигурно си стискал палци да изгори.. :lol:

 

Късно го запалиха дееба! Сега две деца по-късно и да го унищожа - файда няма  :laughing:

 

Дайте контакти на майстор гранитогрес... не държа на цената, стига да е евтино и хубаво лол... :)

 

Мда - и аз искам жената да е пак 50 кила и да се коландрисва с други жени ..... 

Link to comment
Share on other sites

...и аз искам жената да е пак 50 кила и да се коландрисва с други жени ..... 

 

Какво е "коландрисва"? Не че много ме интересува, ама понеже жената е към 50 и няколко кила и искам да знам дали в това коландрисване има няк'ва далавера за мене, щото гледам, че и други жени са намесени във врътката, та ако трябва да я натисна да свали още някое кило за да ги закръгли на 50. :evil

Link to comment
Share on other sites

Какво е "коландрисва"? Не че много ме интересува, ама понеже жената е към 50 и няколко кила и искам да знам дали в това коландрисване има няк'ва далавера за мене, щото гледам, че и други жени са намесени във врътката, та ако трябва да я натисна да свали още някое кило за да ги закръгли на 50. :evil

В `коландрисването` със сигурност ще има далавера за теб, понеже спокойно ще можеш да си правиш та, каквото си правиш, без периодично да те занимава с глупости... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Какво е "коландрисва"? Не че много ме интересува, ама понеже жената е към 50 и няколко кила и искам да знам дали в това коландрисване има няк'ва далавера за мене, щото гледам, че и други жени са намесени във врътката, та ако трябва да я натисна да свали още някое кило за да ги закръгли на 50. :evil

 

Не ме карай да говоря за твоята жена, че ще те коландрисам 

Link to comment
Share on other sites

Много ти е лесно като си разкарал твоята :grin:  

 

Днес цял ден моята се оптивА да ме бутне от колата ама не и се получи

Link to comment
Share on other sites

Аз пък знам, че най яко е милфка да те шибка!

Пък от къде го знам това и що тийнки и туентки може да ми радват окото, ама милфките са ми на сърце, мога да го споделя само в изключително камерен състав от хора, дет са ми трошили чашите и сме си дишали пръдните (Ше ме извинявате за френския ми)

 

П.п. А Ангел има още бая цистерни с одеколон и козметика да изхаби, преди да се сети кой котлон е включен и от `де извира топлата вода....

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност, особено с прилична разлика във възрастта...'сичко им е като за последно.. :lol:

И ти явно още си в дилемата с работещия котлон....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък знам, че най яко е милфка да те шибка!

Пък от къде го знам това и що тийнки и туентки може да ми радват окото, ама милфките са ми на сърце, мога да го споделя само в изключително камерен състав от хора, дет са ми трошили чашите и сме си дишали пръдните (Ше ме извинявате за френския ми)

 

П.п. А Ангел има още бая цистерни с одеколон и козметика да изхаби, преди да се сети кой котлон е включен и от `де извира топлата вода....

 

Ангел е отслабнал притеснително - на фитнес ходел 

 

И аз вече налитам на милфки

Link to comment
Share on other sites

Ангел е отслабнал притеснително

 

 

Емии.... Кат не яде фурни хляб....

Link to comment
Share on other sites

Ангел например - той ти обяснява какви кусури имат

 

Това не е вярно. И пак спамиш в грешната тема. :D Така или иначе се изпусна да пишеш в оная спамърската преди 1-2 седмици, което автоматично ти отметна думата, та направо си почни пак, да не се разводнява останалата част от форума. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...