Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тъй като никъде инфото не е сигурно, да питам тук - трябва ли да сменям табели, освен талони на МПС, закупено от друг град. Първо не ми се дреме с други коли, второ номерът е хубав и изобщо не ми дреме, че не е с РВ. Ако не е задължително, предполагам, че мога да ида само с двата талона, договора за покупко-продажба и ГО, преглед и тра-ла-ла.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен ми казаха, че регистрацията и талона са обвързани с жилищната регистрация. Т.е. с друг номер става само с пълномощно или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

На свободна цена можеш да си купиш в Технополис, мрежата на Мтел и Боб. Има ги и при другите оператори. Как вървят обаче цените, ще те излъжа.

Link to comment
Share on other sites

На свободна цена можеш да си купиш в Технополис, 

За Технополис не се бях сетил. Сега им отворих сайта, имат доста предложения, утре ще ида да ги видя на живо. Мерси.

 

EDIT. Даже вече си харесах този.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

По въпроса с дограмата от преди няколко седмици.

 

До сега гледах прозореца. Намерих винта за регулирането на механизма, но няма да свърши работа.

Проблема е, че механизма си е закачен и не мърда, но пакета не седи плътно на механизма и мърда, а не мога да намеря как изобщо е закачен там, за да затегна болта, който е хлабав. На другия прозорец, тоя механизъм си седи както трябва и няма луфт.

 

Ето видео на луфта.

 

https://drive.google.com/file/d/0BwxLZeDLUYrLN25QUHlhcl9PREU/view?usp=sharing

 

Вижда се, че пантата с механизма не помръдва.

 

Да не трябва да се регулира от болтове скрити под декоративния кант отпред? В началото на видеото точно, ако се спре на пауза, от горната страна на механизма се вижда един болт, който изглежда да е завит от другата страна някакси.

 

Идеи?

 

Идеята е, че цялостното захващане на рамото и пантата са разбити и лопат. Няма реглаж тука - има ремонт. 

 

Ако метнеш таблета в чакъла, може да го оправя. 

Link to comment
Share on other sites

За Технополис не се бях сетил. Сега им отворих сайта, имат доста предложения, утре ще ида да ги видя на живо. Мерси.

 

EDIT. Даже вече си харесах този.

 

Точно тоя го ползвам вече 4-ти месец, след тоталното ми разочарование от Андроид. Супер доволен съм!!! Батерия, покритие, безпроблемна работа... Единственото, което не ми харесва е, че няма Google Chrome като браузър. Има IE, който не е толкова зле, може да сложи и Опера, но аз не ползвам и не знам дали е читава. Свикнал си бях с Хром, ама... 

Цената му е висока, обаче. Утре ще питам един агент във Виваком, дали няма останали бройки. Аз ги взех /за мен и жената/, два броя за 420лв. Имаха офисите им някаква игра и който спечели, му даваха такъв. Чисто нови, дори гаранцията е на мое име и на двата. Ще гледам до обяд да ти пиша, ако искаш де. Предполагам, че около 220лв. ще го дадат, ако имат.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя самозалепващи букви за черна клавиатура? Намерих от онлайн магазини, но не ми се чака 2-3 дена докато дойдат. 

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос към Галин....

Има ли, някакъв дори абсолютно минимален шанс, ама трагично минимален, в климатик Фуджицу да има монтиран фабрично двигател на Панасоник?...говорим за вътрешното тяло... Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

ГредЪ викаш... :laughing:

Та, на въпроса: климатик Фуджицу, мАторя който върти турбината във вътрешното тяло - Панасоник. Има ли минимална възможност да е фабрично (заводски) сложен този Панасоник във Фуджицуту?

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има. Дори бих казал тази вероятност да е огромна.

Ти какво очакваше, моторчето да е Сименс? То ако се загледаш по електрониката ще видиш, че масата компоненти ти е на Митсубиши :))

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив има депо за битови отпадъци?

Четох едни наредби, че общината е длъжна да осигури във всеки жилищен район с повече от 10 000 души население контейнер/депо за битови/строителни отпадъци, но така и не успях да намеря информация къде в Пловдив има такива и дали изобщо има.

Някой, ако е по-запознат, ще съм благодарен да ме осветли по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има. Дори бих казал тази вероятност да е огромна.

Ти какво очакваше, моторчето да е Сименс? То ако се загледаш по електрониката ще видиш, че масата компоненти ти е на Митсубиши :))

Мдаам. Даже били с над 90 процента панасоникови двигатели...Благодаря.

Че за малко да хвърчат глави тия дни..., не че няма за какво де, но поне отпадна една от вероятните причини...дейба и "майсторите". Направо не мога да проумея как и защо си плюят и серат на хляба тия хора...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...