Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да бе от 1-6 месеца без книжка и 200 кинта глоба...Голям съвет са му дали :o Не дай си боже да чукне някой ще се вкара в такова приключение че...

 

Докара си я като пич...

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, може би са тези....ако намеря и къде ги продават...

Благодря...

Аз едно време ги пуших, но със закон от 2005 ги забраниха защото са много тежки имат повече катран от допустимото ето

Link to comment
Share on other sites

Ами дали, защото преди около три месеца видях един чичка да си пафка такива, докато си разхождаше кучето, но бързах много и не го питах за марката...Хъмм...Освен да има запаси...хахах

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Има едни цигари, кафяви, със специфичен тежък аромат и вкус. Мисля че са 100мм. Каква марка са?

 

П.П. Не са Собрание блек рашън плочка.

4229144.jpg

Link to comment
Share on other sites

Все още ги продават, ама вече в кутийки и съвсем легално.

Отвратителни са тия цигари според мен :) И да попитам пак

 

 

Искам да попитам според вас в този сайт истински ли са нещата, че ми се виждат евтини за оригинални и скъпи за ментетa  :D 
Link to comment
Share on other sites

Миии реално няма посочена фирма, тоест са в сивия сектор. Ако цените не са двойно по-ниски, значи е ок и просто внасят и продават без документи. Ако се съмняваш - поръчай си нещо евтино с преглед и най-много да изгориш с 4-5лв. за куриер.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Плд има представители на Karcher? Видях промо в Практикер и Метро на техни модели прахосмукачка ама са без приставки. Видях в нета някакви на Цариградско шосе ама само те ли са за Плд?

Link to comment
Share on other sites

Понеже в петък сутринта ще пътувам до София, а след това ми кошмарно преживяване преди 2 месеца със задръстванията и невъзможността за паркиране, искам да попитам някой, който вече е правил въпросното "упражнение" каква е точно процедурата...

Става дума, че преди да влезна в центъра, смятам да оставя колата на буферния паркинг на метрото, който е на "Цариградско шосе" и да взема метрото до центъра, където имам работа през целия ден, а привечер отново ще се върна с метрото (на връщане май нямаше директна връзка дотам, но ще се оправя...) и ще се прибирам към Пловдив. Та - как точно става с тоя паркинг...първо трябва да си взема билет(и) за метрото и след това за паркинга ли...или там има някакви автомати за билети за паркинга....или пък отново става с SMS...или пък има контрольори...?

Питам, защото като спра на паркинга няма да имам много време да се ориентирам в ситуацията, а трябва веднага да се придвижа до центъра и поради тази причина искам предварително да се подготвя кое-как, за да не губя време в питане там.

Link to comment
Share on other sites

По спомени, паркираш колата, взимаш картонче с начален час от бариерата, след това на касата ще ти дадат един чип на стойност 2 лв, с който ще си платиш превоза с метрото от А до Б и Б до А, след това на касата ще доплатиш за престоя на автомобила, като за 2 часа е безплатно, за над 2 часа по 0.50 ст. на час.

Общо казано за целия работен ден = 6лв (вкл. возенето с метрото)

Link to comment
Share on other sites

..... след това на касата ще доплатиш за престоя на автомобила

 

Имаш предвид "след това" - когато се върна следобеда да си взимам колата ли? Щото не знам в колко точно ще се върна обратно там...

Link to comment
Share on other sites

След като паркираш и се отправиш да се качваш в метрото, от мястото на което по принцип трябва да закупиш билет. Да споменеш, че си с кола, за да ти издадат картата-чип с която ще пътуваш в метрото. В крайна сметка питай, защото тия хави ги променят когато си искат. Мога и без да искам да те подведа.

Ако успееш преди влизането в буферни паркинг, да сканираш за свободно място пред експо центъра ще ти е най-удобно. Там е без пари :)

Link to comment
Share on other sites

А от коя страна се влиза в паркинга, че да не взема да го подмина - като идвам от Пловдив, влизам в успоредната на магистралата отсечка за Експо центъра и после...предполагам са го указали с табели? Гугъл стрийт вю не ми е полезен, понеже когато са снимали паркингът още не е бил направен.

Link to comment
Share on other sites

Стрийт Вю тази година снимаха наново Плд ;) виж дали не са презаснели и София. Доста маршрути из Плд вече излизат с новите снимки от този Август ;)

Link to comment
Share on other sites

Чийтър - откъде го измъкна това?! Със сигурност го нямаше когато го разглеждах на същото място - вървеше само строеж на подлеза и 2-ма работници се шляеха насам-натам. :P

Link to comment
Share on other sites

Явно нещо ъпдейта ти се бави, а може би ако нямаш и акаунт в гугъл...балиго :D

Вътре на излизане да се съобразиш да излезеш от другата страна на движение, че излезеш ли от там от където си влезнал, ще въртиш бая на долу.

Link to comment
Share on other sites

Не, не - излиза си същото. Просто го бях гледал преди 2 месеца, когато пак се чудех дали да не паркирам там, но впоследствие заради огромното задръстване по магистралата реших да спирам директно в центъра....и съжалих 100 пъти след това, защото обикалях неколкократно без да намеря и 1 свободно място. Мерси много за информацията, изя̀сни ми се. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...