Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Буферният е перфектно решение, ама перфектно. В понеделник бях в София, имах работа в две министерства, които са близо до Президентството. Зарязах колата на буферния, хванах си метрото като пич и след 15мин. бях на Президентството, едните бяха в почивка, другите искаха мокър печат от банка, а бях платил през нета. Отидох до Уникредит, там ме обслужиха светкавично, върнах се до първото място, свърших си работата, минах през другото министерство - и там си оправих нещата, обядвах, хванах си метрото, върнах се до буферния и като питах колко дължа - 1.50лв., щях да падна... Много добре е измислено!

 

Тааа след като го похвалих тоя паркинг, да си дойдем на думата - аз, който не понасям София и в тоя ред на мисли изобщо не си правя труда да запомня кое къде е, за да мога да ги нареждам винаги и софиянци и смотаната София, се оправих без проблем. Има ОГРОМНИ табели за тоя паркинг, дори Стиви Уондър би се ориентирал.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Там отива, няма къде другаде. Хващаш линията, която е към летището, а не тази, която отива на Бизнес Парк. Те са две линии реално. Където и да си в метрото, за обратно се качваш на линията за летището. Никакво ходене пеш няма. Слизаш там, където си се качил.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Имам някакъв проблем с и Аз не знам какво...

-Монитора  на настолния ми комп, премигва по сума пъти и след това курсора ми е точно в центъра на монира и така става след всяко едно премигване.

-Как да го оправя това :(

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

 

Къде в Плд има представители на Karcher? Видях промо в Практикер и Метро на техни модели прахосмукачка ама са без приставки. Видях в нета някакви на Цариградско шосе ама само те ли са за Плд?

 

 

На Цариградско преди Лутер преди 3г съм ходил беше сервиз имаше и техни препарати, но нямам спомен дали предлагаха приставки. Имаше и магазин срещу Бриколажа на 6-септември, не знам дали седи. Провери за телефони и се обади да не се разкарваш. 

 

EDIT: Да  Midex  явно доста време съм седял във форума и ми беше последно мнение. 

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

На Цариградско преди Лутер преди 3г съм ходил беше сервиз имаше и техни препарати, но нямам спомен дали предлагаха приставки. Имаше и магазин срещу Бриколажа на 6-септември, не знам дали седи. Провери за телефони и се обади да не се разкарваш. 

 

Това за Коста от предишната страница ли беше? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Има ли смисъл? Надали ще стигнат дъмпинга на китайците и ще пуснат примерно ограничени бройки от XIAOMI RedMi Note 2-32GB за $79.99...просто жълтите са недостижими.

 

 

 

 

XIAOMI RedMi Note 2 (Advanced Edition) Android 5.0 4G Phablet with 5.5 inch FHD Screen MTK Helio X10 64bit 2.2GHz Octa Core 2GB RAM 32GB ROM 5MP + 13MP Cameras

Main Features:

Display: 5.5 inch 1920 x 1080 (FHD) screen 400 PPi

CPU: Helio X10 Octa Core 2.2GHz

GPU: PowerVR G6200

System: Android 5.0 (MIUI 6)

RAM + ROM: 2GB RAM + 32GB ROM (Advanced Edition)

Camera: 5.0MP front camera + 13MP f/2.2 super aperture PDAF back camera, Functions: Face Beauty 36 levels

Bluetooth: 4.0

GPS: GPS/A-GPS/GLONASS

Sensors: Gravity sensor, IR proximity sensor, Gyroscope, Ambient light sensor, Digital compass, Proximity sensor

SIM Card: Dual SIM, Dual standy, Dual Micro

Network:

WiFi 802.11ac

2G: GSM 900/1800/1900MHz

3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz

4G: FDD-LTE 1800/2100/2600MHz

IR emiter

 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча агенция за недвижимо имущество в Пловдив? Трябват ми за да им поверя да управляват няколко имота срещу комисиона. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча агенция за недвижимо имущество в Пловдив? Трябват ми за да им поверя да управляват няколко имота срещу комисиона. Някакви идеи?

 

Какви имоти и какво управление имаш предвид? 

Link to comment
Share on other sites

Какви имоти и какво управление имаш предвид? 

За момента търговски, след няколко месеца и жилищни. Интересува ме те да намират наемателите и да се занимават с договори, наеми и т.н. Да следят дали всичко се плаща. Изобщо от мен да не се иска никаква намеса.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча агенция за недвижимо имущество в Пловдив? Трябват ми за да им поверя да управляват няколко имота срещу комисиона. Някакви идеи?

Агенция Прима.В сградата на Трансинг на сточна гара ет.4 офис 408.Ползвах ги и съм много доволен.При интерес ще изровя телефон по визитките....

Link to comment
Share on other sites

РИМЕКС и РЕМАКС са големи агенции, ИНВЕСТА, ЛИДЕРА, много са... 

 

Или пък може да се разберем нещо двамата. Покрай моите ще управлявам и твоите, даже и фактура ще ти издавам  :grin:

Link to comment
Share on other sites

По въпроса с дограмата от преди няколко седмици.

До сега гледах прозореца. Намерих винта за регулирането на механизма, но няма да свърши работа.
Проблема е, че механизма си е закачен и не мърда, но пакета не седи плътно на механизма и мърда, а не мога да намеря как изобщо е закачен там, за да затегна болта, който е хлабав. На другия прозорец, тоя механизъм си седи както трябва и няма луфт.

Ето видео на луфта.

 

https://drive.google.com/file/d/0BwxLZeDLUYrLN25QUHlhcl9PREU/view?usp=sharing

 

Вижда се, че пантата с механизма не помръдва.

Да не трябва да се регулира от болтове скрити под декоративния кант отпред? В началото на видеото точно, ако се спре на пауза, от горната страна на механизма се вижда един болт, който изглежда да е завит от другата страна някакси.

 

Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...