Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Човек по принцип се мобилизира когато е под стрес и особено ако се касае за живота му, а бързо трябва да вземе решение. А ако конкретно визираш седенето в кенефа с мисълта "как по дяволите ще го изкарам това и дали после изобщо ще изляза от кенефа"...напълно логично е. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Човек по принцип се мобилизира когато е под стрес и особено ако се касае за живота му, а бързо трябва да вземе решение. А ако конкретно визираш седенето в кенефа с мисълта "как по дяволите ще го изкарам това и дали после изобщо ще изляза от кенефа"...напълно логично е. :lol:

Че то и седенето в кенефа може да бъде стрес, бе! Особено ако докато си кютиш те мъчи мисълта... - Това, дето излиза, дали не е гръбнакът ми :blink:

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите, мисля най-логично в кенефа и като съм под стрес? Сериозно питам.

Safe spot. Баш там знаеш, че никой няма да те занимава с глупости :)

Link to comment
Share on other sites

Личи си, че нямаш деца още....

И е отскоро женен... аз имам чувство, че на моменти моята ме дебне кога ще влезна там за да обяви, че много й се пикае :)

 

ПС: То верно, че аз като ходя там си взимам я лаптопа я телефона...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И е отскоро женен... аз имам чувство, че на моменти моята ме дебне кога ще влезна там за да обяви, че много й се пикае :)

 

ПС: То верно, че аз като ходя там си взимам я лаптопа я телефона...

 

Ти ако си с един кенеф в къщата си направо за съжаление... 

 

Аз си имам свой личен, в който почти съм забранил на жените да влизат изцяло... Остават още няколко щриха да го завърша напълно и ще е перфектен... .  

Link to comment
Share on other sites

Осрахме темата....

 

Не, някои последни екстри, като за най-последно се чудя да слагам ли монитор, но почти твърдо съм решил, че е излишен... Там е мястото за в-к Уикенд, който е перфектното средство за раздвижване на перисталтиката...  

Link to comment
Share on other sites

За електрическа верижна резачка маслото за веригата трябва да е SAE 10W30 има ли значение марката? Дали е по-специално или обикновенно си?

Link to comment
Share on other sites

За електрическа верижна резачка маслото за веригата трябва да е SAE 10W30 има ли значение марката? Дали е по-специално или обикновенно си?

 

Просто гледай да е 10w30 - това е достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Ако пия кока-кола с изтекъл срок на годност дали ще ми се случи нещо?

Едва ли ще ти се случи нещо различно от това да пиеш кола в срок на годност :D Все пак ако е изтекъл от 20-30 години може и да стане нещо :P

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха...е чак толкова не е. Имам две позабравени кенчета в хладилника...и то защото пия "редовно" кола. Гледам, че е изтекъл срока на 30.09.2015-та....не че ще я дръпна скоро де...може би ще я изхвърля...ма ей така да питам..

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...