Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Това за 1800 лв. го четох на още 2 места във FB, но го счетох за измислица и коментарите безвъзвратно изчезнаха след това. Не знам колко да е истина, но от различни места да говорят за едни и същи суми много ме съмнява. Ставаше въпрос обаче само за смъртните случаи, те болните си ги има така или иначе едва ли е нужно да си ги търсят. Толкова да съвпадат случаите на различни места в страната и то за едни и същи суми има нещо гнило. Чак пък да са се наговорили всички с починал близък от различни краища на страната.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, jozo said:

 го четох на още 2 места във FB, но го счетох за измислица 

 

Щом го пише във Фб няма начин да е измислица:lol: сериозна институция си е това тефтера,само проверени работи пише.....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, HEMO said:

Щом го пише във Фб няма начин да е измислица:lol: сериозна институция си е това тефтера,само проверени работи пише.....

 

Мммне е точно така :lol:
 

Quote

- Наистина ли вярваш на всичко, което пише в Google и Facebook?
- За тъп ли ме имаш? Естествено, че после проверявам в Bg mama...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jozo said:

Това за 1800 лв. го четох на още 2 места във FB, но го счетох за измислица и коментарите безвъзвратно изчезнаха след това. Не знам колко да е истина, но от различни места да говорят за едни и същи суми много ме съмнява. Ставаше въпрос обаче само за смъртните случаи, те болните си ги има така или иначе едва ли е нужно да си ги търсят. Толкова да съвпадат случаите на различни места в страната и то за едни и същи суми има нещо гнило. Чак пък да са се наговорили всички с починал близък от различни краища на страната.....

 

Как пък всичките случаи се появиха след онзи пост във Фейсбук по-миналата седмица, който твърдеше същото? :)

Сигурно тогава са пуснали кампанията.

Link to comment
Share on other sites

Между другото, как мога да отида и аз да се пиша позитивен, получавайки двата бона? Къде трябва да се отиде и с кой трябва да се говори? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз преди две седмици, един приятел.. с докторска степен, две деца, редовна работа и бизнес...
Половин час слушах как това е план на илюминатите да контролират света.. чрез вируса щото щели да убият малкия бизнес:

 

-Да ти пратя линка във фейсбук го пише това?

-Аре нема нужда!

 

Същия човек ми праща на Вайбър-а линк- да съм се регистрирал, Адидас подарявали маратонки, чествали 100 години.

-Човек, линкът не води към сайт на Адидас!

 

Това на 35 години! После се чудим как пенсионерите може да са тъпи да хвърлят торби с пари през терасите.

Има Reuters, DW, BBC, БТА... има и сайтове за снимки и драсканици.

 

Link to comment
Share on other sites

Този твой приятел, както и другите, са част от едни 80%, за които преди години каза Иво Христов. За съжаление, и аз имам такива приятели. Не се влага грам мисъл, реагира се първосигнално, после винаги са прецакани за едно или друго и коментарите обикновено са:"Пак ни излъгаха". Когато кажа, че не някой друг, а самите те са се излъгали/измамили, се сърдят.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, chasti said:

 

Да не описвам колко време ми отне докато на роднините ми им обясня как да различават фалшивите от истинските новини. Как не трябва да вярват изобщо на нещо написано в интернет и т.н. Доста сложно нещо и много обширна тема.

Link to comment
Share on other sites

За парите затова не съм ги коментирал, щото ми се стори много измислено. Ама както казват старите хора във всяка лъжа има доза истина....

 

Аз за положителни проби не съм чел, само за починалите. Те положителни няма какво да ги вписват, те си ги има така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

Да не описвам колко време ми отне докато на роднините ми им обясня как да различават фалшивите от истинските новини. Как не трябва да вярват изобщо на нещо написано в интернет и т.н. Доста сложно нещо и много обширна тема.

Аз не мога да си обясня как сума ти народ може да залита по какви ли не невероятни конспиративни теории, а в същото време отказват да приемат най-очевидната и елементарна за схващане причина, която е буквално навсякъде около нас и ни избожда очите - човешката глупост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

Аз не мога да си обясня как сума ти народ може да залита по какви ли не невероятни конспиративни теории, а в същото време отказват да приемат най-очевидната и елементарна за схващане причина, която е буквално навсякъде около нас и ни избожда очите - човешката глупост. :lol:

Искаш да кажеш "5G" :D

Link to comment
Share on other sites

Пичове, тая карантия не ви се отразява добре. Дайте да се върнем на казармата, сапуните за мъдя и други сериозни теми!

Link to comment
Share on other sites

В тефтера излезна клип от трафик камерата на кръстовището на катастрофата. Като видях колко хора пресичаха в тоя момент, изключително "чудо" е, че починалия е само Милен....

 

А ся се чудя пак за какво са тея КПП-та? Какъв беше тоя "цирк" със затварянето на София? Всички си ги пуснаха да излезнат, ся си ги прибраха, отмениха мерките и всичко е точно..... Ами махайте ги, явно никаква работа не вършат, само да седят онея с фуражките на дъжда, вместо да обикалят града и да разгонват групичките.... Да не говорим, че ако съм от необластен град, мога да обиколя страната на длъж и шир, по полянки, балкани, морета и прочие, иначе в града ще ги затваряме да си седят по къщите. Пълна глупост...

Link to comment
Share on other sites

А народа все едно не са виждали село... 4 дена, ако не ядат и пият ще изпаднат в депресия. Все едно ще свърши света +- 1 софра все тая. 

Link to comment
Share on other sites

За мен друг е проблема, едни се писаха тарикати и мина номера, после на връщане при многобройните закани си ги прибраха обратно. И къв е смисълът тогава на тея КПП-та, да си даваш декларации!? 

Link to comment
Share on other sites

Бях сигурен, че веднага след понеделник ще отменят въпросният по-строг режим със зададените прозорци за преминаване. Което разбира се показва какъв цирк беше цялото това нещо. Много по-голям смисъл има на тия КПП-та да стоят с термометри и да спират всеки съмнителен, а не с декларации.

Вчера като влизах в София, ме накараха да напиша на декларацията датата на която съм излязал, часа и през кое КПП. И за какво точно им е тая информация, като няма да могат да я засекат с изходната ми декларация? Тогава нито са ми засекли часа на преминаване, нито откъде излизам. 

Link to comment
Share on other sites

А на мен пък ми е още по-различен проблемът.

Що на мен един пиклЮ с пагончета ми се прави на момченце, че си пуша цигарата в колата на отворена врата. А кръжащите наоколо ята от турци с индийски произход, дето се движат на тумби със смъкнати под мазните гушки маски, никой ги не забелязва!?

Това, дето вратата ми е отворена прави ли ме да съм без маска на обществено място? А онова, дето ония с индийдския произход, заради позволения им от политкоректност солипсизъм, прави ли ги, че не са на обществено място, щото си живеят в техен си континуум? От гледна точка на философския академизъм питам, а не щото да насаждам некви омрази или щото се чувствам сегрегиран в собствената си държава. Някой, нещо?

Или пак ще си говорим тия... ъъъ... мерки кви са яки, щото спасявали животи.....

Аре ве, отворковци!

Я сега ми кажете колко прави корен квадратен от шопска салата, върху шкембе чорба. Плюс последния хит на Фики,  в скоби Джена, Делено на харманлийско кебапче. И при условие, че преди това сте извадили един сопол от дясната ноздра и сте го вкарали в лявата си, ама за разнообразие, не за друго. А!? А!?

И това, докато чакам зле подбръснатите и  зле образовани органи, щото един пич спря в задницата на колата ми, поради Грубата Селска Постъпка на един гражданин с не пловдивски регистрационен номер.

А тоя пич, дето спря в мен имаше вина само до толкова, доколкото беше малък и явно нямаше изработен навик за реакция. Дожаля ми за момчето, честно.

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2020 at 9:47 AM, Antares said:

Пичове, тая карантия не ви се отразява добре. Дайте да се върнем на казармата, сапуните за мъдя и други сериозни теми!

 

Напротив!!! ПРЕКРАСНО ми се отразява. Даже ми се иска част от мерките да останат за постоянно. 

 

17 hours ago, gado said:

Я сега ми кажете колко прави корен квадратен от шопска салата, върху шкембе чорба. Плюс последния хит на Фики,  в скоби Джена, Делено на харманлийско кебапче. И при условие, че преди това сте извадили един сопол от дясната ноздра и сте го вкарали в лявата си

 

Триис' три плюс пистолет, да го завреш на комшията в главътъ. 

===========================================================

 

Иначе преминавайки през страниците от последните 13 дни се убеждавам и вече затвърждават впечатленията си от предишната подобна пауза - изключително полезно е. Предимно за нервите.  Да обобщя какво забелязвам:

1. Тъй като явно Ангел е мега топ вирусолог и анализатор (страх ме е да си представя какви дискусии води в БГ МАМА), започвам да си мисля, че е време да го турим да замести генерал Мутафчийски. Разбира се с подходяща униформа в крещящо червено и синьо, така щото да се напукат очилата на старците пред екраните докато го гледат. 

 

2. Изпитвам съмнения, че при още 2-3 такива паузи може и да ме настигне по постове... 

===========================================================

 

Иначе аз съм си се изолирал не едно такова място... Много от вас го знаят...

92575954_10221087520675243_4371043832670

 

93373815_10221087521235257_3825836440688

 

94118860_10221215427392831_4851360492217

 

94128063_10221214543330730_7380415838022

 

92567925_10221087521995276_8232233162785

 

93795250_10221178628192874_4728527837756

 

94235877_10221220461358677_6292741170179

 

Та да ви кажа културно - БАШ МА K$%АЦ БОЛИ за всякакви глупости, конспирации и откровено некадърни и неверни анализи, нагласена и неясна информация и прочее помии, които ни се поднасят ежедневно.  

Бях абсолютно убеден, че ще има форумен панаир по повод вирОса, но Ангел подмина всички мои очаквания.....

Утре си правя една лека операцийка, в събота си товаря зоопарка в буса - всичко без рибите и заминавам обратно в рая... 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

 

Бях абсолютно убеден, че ще има форумен панаир по повод вирОса, но Ангел подмина всички мои очаквания.....

 

Даже не бях забелязал, че те няма, ако трябва да съм честен.

Ти само моите постове ли си чел? Защо споменаваш само мен, при положение, че в тази теам има ПОНЕ 5 човека, които споделят мнението ми?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...