Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

18 minutes ago, RaptoR said:


Да знаеш как ми пука - съвсем честен :laughing1:

 

Знам. :D Затова влизаш във форума и в първия пост ми коментираш мненията. :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, RaptoR said:

 

Напротив!!! ПРЕКРАСНО ми се отразява. Даже ми се иска част от мерките да останат за постоянно. 

 

 

Триис' три плюс пистолет, да го завреш на комшията в главътъ. 

===========================================================

 

Иначе преминавайки през страниците от последните 13 дни се убеждавам и вече затвърждават впечатленията си от предишната подобна пауза - изключително полезно е. Предимно за нервите.  Да обобщя какво забелязвам:

1. Тъй като явно Ангел е мега топ вирусолог и анализатор (страх ме е да си представя какви дискусии води в БГ МАМА), започвам да си мисля, че е време да го турим да замести генерал Мутафчийски. Разбира се с подходяща униформа в крещящо червено и синьо, така щото да се напукат очилата на старците пред екраните докато го гледат. 

 

2. Изпитвам съмнения, че при още 2-3 такива паузи може и да ме настигне по постове... 

===========================================================

 

Иначе аз съм си се изолирал не едно такова място... Много от вас го знаят...

 

 

 

 

 

 

 

 

92567925_10221087521995276_8232233162785

 

 

 

 

Това дамазлъка на лигльото от задния двор ли е, бе?

 

П.п. Начи, ако имах къща, отма те бях отървал от един бебешки лигоч! Щях да го направя още по-голям лигльо и от татко му.

 

П.п.2 Не си прав, Ангеле! И... не е права! (някой път ще ви разкажа историята за отбора по ватерпол на Стамболийски). Човекът се опита да даде отговор на уравнението, което дадох!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gado said:

Това дамазлъка на лигльото от задния двор ли е, бе?

 

П.п. Начи, ако имах къща, отма те бях отървал от един бебешки лигоч! Щях да го направя още по-голям лигльо и от татко му.

 

Не, не... Ти май помниш Боби. Той така и няма дамазлък, а вече е на преклонна възраст. Това е каракачански дамазлък, ама с кво е омесен никой не знае... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

 

Не, не... Ти май помниш Боби. Той така и няма дамазлък, а вече е на преклонна възраст. Това е каракачански дамазлък, ама с кво е омесен никой не знае... 

Кучешка му работа.

Само гледай да не е карашък с Несебърлийски подкаручник, че тогава страшно!

Все вълкодави се пръкват от такава комбинация. Местните разправят, че вълците като ги видели и се давели от смях. За това и вълчата популация по онзи край е съвсем изчезнала.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Кучешка му работа.

Само гледай да не е карашък с Несебърлийски подкаручник, че тогава страшно!

Все вълкодави се пръкват от такава комбинация. Местните разправят, че вълците като ги видели и се давели от смях. За това и вълчата популация по онзи край е съвсем изчезнала.


За съжаление такава ще да е ситуацЕата... Разпоредил съм на пазача да раздава всичко да ме вкарва в беля. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:


За съжаление такава ще да е ситуацЕата... Разпоредил съм на пазача да раздава всичко да ме вкарва в беля. 

Хайваненца са бе, Този.

Ти па да не би да върнеш някое ако ти артиса!?

 

Аз преди година и половина прибрах за пореден път едно панически пищящо коте, дето се беше завряло под колата ми. Идея си нямаш в момента какъв Заслужил Артист си имам. Дет вика Ина - Тази котка е в квантово състояние. И е права, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Човече, в момента имам 13 кученца, от които нищо няма да стане... С големите стават 16 - да ти кажа ли за кво ядене иде реч?... Другия зоопарк да го изброявам ли изобщо? Вярвай ми, грам не ме интересуват и ни едно не ми е нужно... 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

Човече, в момента имам 13 кученца, от които нищо няма да стане... С големите стават 16 - да ти кажа ли за кво ядене иде реч?... Другия зоопарк да го изброявам ли изобщо? Вярвай ми, грам не ме интересуват и ни едно не ми е нужно... 

Мисире, ако не бяха такива сложни далаверите по вноса и огромните разходи свързани с това, щях да те помоля директно да ми изпратиш един от тия хайвани. Ама то в момента даже и полети от Европа няма.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на 43 не е късно да си научиш кръвната група....

 

Лидокаинът е нещо велико!!! Днес викам на вуйчо - за чий чеп се мъчим ние да се наливаме и да си увреждаме вътрешностите, като ти с една спринцовка във врата ми постигаш същия резултат за няма и минута? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

за чий чеп се мъчим ние да се наливаме и да си увреждаме вътрешностите, като ти с една спринцовка във врата ми постигаш същия резултат за няма и минута? :laughing1:

 

The words of a future opioids addict. :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

 

The words of a future opioids addict. :)

А ти дали правиш разлика между Лидол и Лидокаин?

 

hint: Имат прилика, при това бегла само в имената  ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е като мине лидокаина... Ето инцизията вече няколко часа ме наболява... НО - нищо, което Житная не може да реши!!! :laughing1:

==================================================

 

Из размислите на един гений:


Препоръките на епидемиолога Доналд Тръмп за лечение на ковид 19 - изключително иновативни методи като "вкарване на УВ светлна вътре в тялото" и инжектиране на дезинфектанти(белина) венозно!
Цитат: ""Така, да предположим, че ударим тялото с мощна - дали ултравиолетова или много силна светлина, и мисля, че вие (Дебора Бъркс, координатор на щаба за COVID-19 в Белия дом - бел. ред.) казахте, че не е проверено, но ще го тествате," продължи Тръмп. "И тогава казах, ако предположим, че вкарате светлината вътре в тялото, което може да направите или през кожата, или по друг начин. И мисля, че казахте, че ще тествате и това. Звучи интересно.
И виждам, че дезинфектантът поразява (вируса) за минута. Една минута. И има ли начин да направим нещо такова, с инжектиране или почти почистване. Така че ще е интересно да се провери", добави президентът. "Не съм лекар. Но съм човек, който има добро знаете какво." Край на цитата.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Той не е просто гений, той е стабилен гений (stable genius). :lol: :rofl:


Честно казано и половин кило лидокаин да ми вкарат венозно пак не мога такива тъпотии да изръся... 

Link to comment
Share on other sites

Бат Урко, само перучката му може да го засенчи!

Наскоро дочух и, че самият Той, Недостижимият, Силата тласкаща земята под краката Си, Негово Всемогъщество Дъ Чък Дъъъъ Ноорррриииисс...  Му е преотстъпил правата върху част от вицовете за самият него.

 

П.п. А ангел в опита си да се направи, пак стана плосък...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gado said:

П.п. А ангел в опита си да се направи, пак стана плосък...

 

Буквалист. Стига си коментирал развитието ми според своите представи. Коментирай го според моите!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

 

Буквалист. Стига си коментирал развитието ми според своите представи. Коментирай го според моите!

Ми..., добре...

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2020 at 7:02 PM, RaptoR said:

...в събота си товаря зоопарка в буса - всичко без рибите и заминавам обратно в рая... 

 

В крайна сметка какво написа в декларацията за излизане? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deus_pld said:

 

В крайна сметка какво написа в декларацията за излизане? 

 


Служебната бележка е истината! И буса! 
За резерва държа "провизии и лекарства за възрастен и трудно подвижен роднина" :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Това добре, ама жената и децата лато са с теб? Не те ли питат какво е това служебно пътувне с бус с цялото семейство вътре? :lol:

Разпитвам те, защото смятам другата седмица да рестартирам ремонта на къщата на село и ще ми се налагат подобни пътувания.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deus_pld said:

Това добре, ама жената и децата лато са с теб? Не те ли питат какво е това служебно пътувне с бус с цялото семейство вътре? :lol:

Разпитвам те, защото смятам другата седмица да рестартирам ремонта на къщата на село и ще ми се налагат подобни пътувания.

 

Тях ги изкарах още преди две седмици с декларация. Сега е по-трудно. аз с буса естествено грижи нямам, макар оня ден да ми се искаше да напляскам един класически селски БКП фатмак на Скобелева на влизане. Намалям аз до пешеходна скорост, соча служебната, реакция ньет. Спирам, щото да не мисли, че съм побегнал - видяхте ли бележката? - размахва пръст! Декларации вика ще пишеш! Мале как не спрях да му посуча фуражката не знам, побеснях!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

 

Тях ги изкарах още преди две седмици с декларация. Сега е по-трудно. аз с буса естествено грижи нямам, макар оня ден да ми се искаше да напляскам един класически селски БКП фатмак на Скобелева на влизане. Намалям аз до пешеходна скорост, соча служебната, реакция ньет. Спирам, щото да не мисли, че съм побегнал - видяхте ли бележката? - размахва пръст! Декларации вика ще пишеш! Мале как не спрях да му посуча фуражката не знам, побеснях!!! 

 

Аз нещо не разбирам. От какво си ядосан? Че те е накарал да спазваш правилата? :) Нали всички трябва да попълват декларации или....?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Аз нещо не разбирам. От какво си ядосан? Че те е накарал да спазваш правилата? :) Нали всички трябва да попълват декларации или....?

 

Ами не - не всички трябва да попълват декларации

 

==========================================================

 

Някой друг видя ли какво мина в небето одеве, защото нямаме тука логично обяснение освен извънземни?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...