Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Що ми се струва, че тоя малкия друсан боклук ще се размине като онзи на бул.Руски дето претрепа 3ма души с аудито си. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

Що ми се струва, че тоя малкия друсан боклук ще се размине като онзи на бул.Руски дето претрепа 3ма души с аудито си. 

 

Буквално току що се зачудих какво се е случило с онзи. През 2018-та му намалили присъдата на 5 години.
Сякаш вчера беше случката, а той вече ще излиза. Доброто момче на мама и тати.

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2020 at 3:33 PM, mobo said:

и без това не си приложим по 60/40 щото не си спрял, а само тупаш топката и от време на време продаваш по някое бентли...

 

 

Като вземат да ми свършват бентлитата, тогава ще го мисля дали да спирам.

On 4/18/2020 at 3:45 PM, w00x said:

 

Дори и в България да бяха реагирали като шведите и да не бяха наложили забрани, дори и да нямаше нито един болен/заразен при нас, пак нищо нямаше да е същото, защото по-голямата част от туристите са чужденци. Повечето фирми са обвързани с чуждестранни такива. Повечето заводи са на чужди компании. Почти всички ще бъдем засегнати от това, което се случва.
Та аз не успявам да разбера защо я водим тая дискусия като за начало.

Тук обаче логиката ти се къса. Вярно, че нямаше са е същото. Но бизнесът също като биологичния живот, винаги намира начин, стига да му се даде някакъв шанс.

Впрочем, замислял ли си се от къде реално постъпват истинските пари в държавния бюджет?

 

А сега малко новини за страховитата чума.

Зачитаме се в това.

И веднага след това споделям за две случки. Вечерта на разпети петък срещу събота, булката беше на работа. Та по някое време седнали с колежка и колега на кафе и лаф-мухабед. Сега следва интересната част!

Колегата споделил, че майка му преди няколко дни е починала от онкологично заболяване (рак на стомаха мисля, че беше). От болницата при оформяне на документите му предложили 1800лв, за да я пишат починала в следствие усложнения от ковид 19. А са я чакали да си отиде от два месеца преди това. Като му предложили и безплатна кремация като бонус!

След което, колежката и втрещена споделила, че тя пък водила малкия си син за някакъв преглед, Кашляло лапето. Направили тест, отрицателен излязъл. Но пък на нея и предложили ДВА бона, че да го пишат позитивен и да го карантинират за две седмици. Че кво толкова, две хилки са си две хилки....

Таа... Нямаше как да не се замисля за какъв тип далавера става въпрос. И нищо ми не дойде на ум, освен за поредното мощно доене на ЗК или за поръчка дошла от най-високо ниво.

По-нататъшните разсъждения си ги разсъждавайте вие. А хората са си там и могат да потвърдят думите си.  ;)

 

П.п. Да се хванем ли на бас, че това изобщо не са изолирани случаи!?

Link to comment
Share on other sites

Христос Воскресе на всички, бъдете здрави.

 

Това за парите, го чета вече на няколко места и се споделят точно тея суми. В началото си мислих, че е фабрикувано, но вече няколко пъти в различни източници.....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

 

Буквално току що се зачудих какво се е случило с онзи. През 2018-та му намалили присъдата на 5 години.
Сякаш вчера беше случката, а той вече ще излиза. Доброто момче на мама и тати.

Един познат преди няколко години го осъдиха за едни неща. Не е убийство де. Та повечето време беше извън затвора отколкото вътре. Даже имаше случаи до морето да идва със служебната кола на затвора... Изобщо присъдата не е истина как си я изкара. Вероятно са много такива примерите, но върху този имам преки наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Mockingbird said:

Ти пък, т'ва сериозно ли? Ужас! 

Абсолютно сериозно!

Жената и колежката и видели, че пичът е яко умърлушен и го заразпитвали. После онази се втрещила, та си казала и тя.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

....След което, колежката и втрещена споделила, че тя пък водила малкия си син за някакъв преглед, Кашляло лапето. Направили тест, отрицателен излязъл. Но пък на нея и предложили ДВА бона, че да го пишат позитивен и да го карантинират за две седмици. Че кво толкова, две хилки 

 

Нали се сещаш,че при тая безработица това,ако беше вярно всеки кихнал щеше да се навие на тая "схема" Най-малко едни чернокраки щяха да изнамерят сумати сополиви кашлящи хлапетиии....Прилича ми повече на партенка от агенция ЕЖК(Една жена каза)....

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HEMO said:

 

Нали се сещаш,че при тая безработица това,ако беше вярно всеки кихнал щеше да се навие на тая "схема" Най-малко едни чернокраки щяха да изнамерят сумати сополиви кашлящи хлапетиии....Прилича ми повече на партенка от агенция ЕЖК(Една жена каза)....

Ами добре...

Казвам само каквото ми е споделила моята. И говорим за хора със сериозно образование и никак нелоши позиции.

 

Ама нали се сещаш, че ако схемата се предлагаше и на чернокраките, в момента щяхме да имаме над 300к `заболели`, а към 3000 `жертви` трудно се изписват.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gado said:

Ама нали се сещаш, че ако схемата се предлагаше и на чернокраките, в момента щяхме да имаме над 300к `заболели`, а към 3000 `жертви` трудно се изписват.

 

Сещам се много добре,на болниците дето точат касата не им трябват умрели,а такива дето да"лекуват"продължително и скъпо... 

;-)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

И веднага след това споделям за две случки. Вечерта на разпети петък срещу събота, булката беше на работа. Та по някое време седнали с колежка и колега на кафе и лаф-мухабед. Сега следва интересната част!

Колегата споделил, че майка му преди няколко дни е починала от онкологично заболяване (рак на стомаха мисля, че беше). От болницата при оформяне на документите му предложили 1800лв, за да я пишат починала в следствие усложнения от ковид 19. А са я чакали да си отиде от два месеца преди това. Като му предложили и безплатна кремация като бонус!

След което, колежката и втрещена споделила, че тя пък водила малкия си син за някакъв преглед, Кашляло лапето. Направили тест, отрицателен излязъл. Но пък на нея и предложили ДВА бона, че да го пишат позитивен и да го карантинират за две седмици. Че кво толкова, две хилки са си две хилки....

Таа... Нямаше как да не се замисля за какъв тип далавера става въпрос. И нищо ми не дойде на ум, освен за поредното мощно доене на ЗК или за поръчка дошла от най-високо ниво.

По-нататъшните разсъждения си ги разсъждавайте вие. А хората са си там и могат да потвърдят думите си.  ;)

 

П.п. Да се хванем ли на бас, че това изобщо не са изолирани случаи!?

 

И после "държавата не подпомага". Е как ще не подпомага с по 2000лв на калпак за 14 дни? Само му дай на българина да мрънка.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kotora said:

Амии майка му на тоя наркоман е шефката на Винпром Карнобат. 

 

Тия трябва да се кастрират от рано... 

 

Ако беше блъснал някакъв произволен човечец, вероятността да му се размине щеше да е голяма, но сега като е блъснал толкова добре позната и публична личност... не знам. Надявам се да не му се размине толкова леко.

Как пък един не направи катастрофа без да е пиян или дрогиран бе.. Вече започвам да си мисля, че голям по-процент от хората, които са зад волана, са или пияни, или дрогирани.

Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2020 at 11:49 PM, Lucky Luciano said:

Изобщо е шах с пешката. Magic Remote на LG, искам да управлява /и то може/ STB Mag. НО! Нещо не го кефи HDMI кабелът и изобщо игнорира порта, на който е боксът. Сменям порта, спира да "вижда" и следващия. И само с тоя кабел - всичко е наред... Иначе - греда. Тоя кабел съм сигурен, че е от бокс на Vivacom, който тествах преди години. Просто съм го запазил, нямам идея защо. Казвам ти - 3 часа тестове, накрая почти набедих телевизорът, че нещо не му е наред.

 

A дали може Magic Remote да управлява MAG 250 на Кулбокс? В листата на производителите няма MAG или Infomir. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, w00x said:

Как пък един не направи катастрофа без да е пиян или дрогиран бе.. Вече започвам да си мисля, че голям по-процент от хората, които са зад волана, са или пияни, или дрогирани.

Аз се учудих колко дрогирани щофьори хванаха от както почнаха да правят тестове. И то не ги правят на всички. Мен доста пъти са ме спирали, но такъв тест не са ми правили. Щеше да е отрицателен де. Бройката е невероятна на хванатите до момента така. Не знаех, че е толкова масово хората да се друсат с какво ли него.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BlackAdder said:

 

A дали може Magic Remote да управлява MAG 250 на Кулбокс? В листата на производителите няма MAG или Infomir. 

 

След като управлява 256, не виждам проблем да управлява и 250. Зависи дали Кулбокс са го окастрили.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BlackAdder said:

 

A дали може Magic Remote да управлява MAG 250 на Кулбокс? В листата на производителите няма MAG или Infomir. 

 

MAG 250 на куулбокс не поддържа HDMI CEC. Единственото устройство в системата ми, което не го поддържа.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

 

Ако беше блъснал някакъв произволен човечец, вероятността да му се размине щеше да е голяма, но сега като е блъснал толкова добре позната и публична личност... 

 

Милен Цветков до половин година максимум са го забравили всички,освен семейството му и тесен кръг приятели.Лайненцето ще го държат известно време в ареста,малко да се поуспокоят страстите и после...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

MAG 250 на куулбокс не поддържа HDMI CEC. Единственото устройство в системата ми, което не го поддържа.

 

Боксът мисля, че поддържа. Ако някой го е орязал откъм фърмуеър, е друга тема.

 

И по темата с екзекуцията на Милен Цветков - сега чета, че наркоманчето-екзекутор, било в компанията на сина на Лъчо Мозъка от ГРОБ... Ясна е картинката... Сега да видим последният от тримата глупаци - курвето - чие отроче е...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gado said:

Но пък на нея и предложили ДВА бона, че да го пишат позитивен и да го карантинират за две седмици.

Два бона за един единствен позитивен случай? Ебаси гениалната схема. Ако бяха отишли направо в ма'алата да им предложат на всичкото сиган такава далавера, щяха да се разминат само с по 100 кинта и със сигурност щяха да изкарат 100% заразени. Понякога направо се чудя как може уж ерудирани и умни хора да се хващат на такива уникални глупости. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...