Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Как да проверят? "Има лозе", "Няма лозе"? Или да ти зачислят един да те следва цял ден?

Защо си решил, че написаното от теб не се прави така или иначе? Това, че има КПП-та не означава, че всичко останало е на заден план.

 

Това, че са контактни не означава, че са се целували, нали се сещаш? :) Една част са се заразили от повърхности.

Не мога да коментирам до колко живее вирусът върхо повърхности и защо. Не съм вирусолог, но явно ти имаш познания.

 

Как да даде пример? Да си седи вкъщи ли? Тогава кой ще се занимава с цялата ситуация? Освен това има причина в потъващ кораб, капитанът да е този, който напуска последен.

Тия коментари от всички хора на някаква завист ли се дължат? Не разбирам. "Ние да си седим вкъщи, пък той ми обикаля с джипа! Да бе, да!"

Ако си седеше вкъщи, щеше да има други коментари. "Ние затова ли му плащаме заплатата? Да си седи вкъщи 2 месеца? А с положението в държавата кой ще се оправя???? Само в България може да се случи това!!!"

Да виждаш някой държавник да се е покрил вкъщи? Защото аз не съм прочел някой управляващ от друга държава да си седи вкъщи, за да "дава пример". Това би било най-страхливата и жалка постъпка по принцип.

 

Освен това, ако ще всичките убитаци в парламента да се приберат вкъщи - пак няма да има ефект! Никой няма да си каже "Аааа, депутатите се прибраха по домовете, значи трябва да взема пример".

Кога някой в тая държава е взимал пример от депутат??

Кога е взиман пример от каквото и да било???

Хората не взимат пример и поука от нещата, които се случват покрай тях, а ти очакваш да вземат пример от някой, който не уважават, по отношение на нещо, на което не вярват???

Приятелите им карат с 200, блъскат се в дървета и стълбове, умират на място и онзи след 2 месеца е с клипчето във Фейсбук колко бързо може да кара по магистралата, докато 2 месеца по-рано си е сменял профилната снимка на черна лентичка, вадел е снимки с въпросния отпреди 20 години и е пишел сълзливи статуси как "никога няма да го забрави" и "пазете се по пътя, хора!"

Примери щял да дава премиерът като си седи вкъщи ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не се отчайвайте, по цял свят мерките са от глупави по-глупави.

Да синтезираме мерките в тоя късо видео :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Техниката винаги ме е учудвала и продължава да ме учудва. Днес примерно установих, че twitch апликацията, която сложих ръчно на телевизора, ми бута цялата интернет мрежа в къщата - рутера забива и нет няма (дори и по кабел). Тествано с два рутера. Как и защо го прави, след като около година си работеше без проблем - не знам. Оправи се с преинсталация на app-a.

Междувременно ми пристигна пратка от алито, която бях поръчал януари, беше рефъндната и даже забравена. Баси мамата :). 

Link to comment
Share on other sites

На мен един път рутерът ми се беше бъгнал нещо и ми източи 60% от батерията докато спях. И така още 2 пъти, докато намеря проблема.

Link to comment
Share on other sites

Днес си приказвах с човек, вътре в кухнята на прословутата помощ за микро фирмите, дето уж се води безвъзмездна. Подозирах, че е поредният ташак работата и точно така се и оказа.

Ако някой е решил, че ще вземе бевъздмездно, горчиво бърка! Тия наистина са далеч по-нагли и от тройната коалиция  ;)

И е крайно време и у нас по уличните лампи да повиси мърша, обесена на арматурна тел!

 

П.п. Да са живи и здрави момчетата ти, Видене! Страхотна работа на наистина приятна цена. Даже ми услужиха с техен инвентар, че да си доизпипам нещата по мой вкус, в домашни условия.

Е как да не ги почерпи човек с по две бири?! А оня, рошавия, направо го обикнах. Ако пак имам работа там, няма да му се размине да не го напия!

Link to comment
Share on other sites

е как може така да говориш за единствения  безалтернативен всеспособен генерал доктор хонорис-кауза Бай хой?

 

как може да не лайкнеш например вчерашния репортаж от БулБио в лабораторията с най-високо ниво на стерилност дръпнал маската ,за да се чува как цъка с език одобрително.....

а едно време ни беше смешно: таз година  завод за полупроводници, догодина за Цели проводници......

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аа... Лайкнах го. Даже и се посмях през зъби. Аз по принцип си му лайквам палячовщините. Някак като го гледам банкянския тигър и се чувствам не толкова селяк и простак.

Ама наистина имам мерак да сме си с него тет-а-тет и той да ми показва карате, пък аз на него, как на село и с какви похвати сме се млатили с брат`чедите.

Link to comment
Share on other sites

Яко при това!

Успя да ме подхвърли в стола, а лампите още се клатят.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

В момента едни висят на фасадата и слагат изолация на съседите отгоре. Първоначално реших, че те направиха нещо.. докато не се разтресе цялата стая.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20200501-144741.thumb.png.6aefa5e1ff29a24e6f96ea0d88ea77b7.pngМагнитуда не е 4.1, много поздрави на бан.

Според другите източници магнитуда е между 4.5 и 5.1

Епицентъра е между Стряма и Раковски.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

И аз това се зачудих. Попринцип не трябва ли БАН да даде информацията на останалите световни агенции, които следят земетресенията и защо се получава такова разминаване?

Link to comment
Share on other sites

A

13 minutes ago, biodesign said:

Магнитуда не е 4.1, много поздрави на бан.

Според другите източници магнитуда е между 4.5 и 5.1

Епицентъра е между Стряма и Раковски.

 

8 minutes ago, biodesign said:

Ако се стигне дотам, че България да дава сведения.... тежко и горко на света.

 

Не е ли точно обратното.

Източниците на другите източници са доста далече и затова посочват за повече информация автоматичните измервания от апаратурата на БАН 

 

earthquake-03.png

 

earthquake-02.png

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал, че е най-верен.

Търся обяснение, защо на официалния сайт на EMSC пишеше дълбочина 2 км (идентично с това на БАН), а в твоето приложение пак за EMSC пише 10 км.

Турците пишат 5.3 км

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...