Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли как стои въптосът с взимане на А категория, при положение че вече имаш B? Различна ли е цената, държат ли се пак листовки има ли нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Марка, мобсън, марка..За т'ва са скъпи...

Иначе зависи за какво и какви (жични, безжични) ти трябват....Зенхайзер, Сони, АКГ...Все са по-добри като качество на звука..Не че докторските са лоши, дори напротив, но голяма част от цената се плаща за марката Дре.

ами май ще се огледам за някакви безжични стерео. щото за жични имам вече - тия дет идват с телефона са много добри.

а червеничките слушалки не са докторски, а другарски. проверих му пак автобиографията - няма дисертация :)

Link to comment
Share on other sites

абе слушалките на другаря ДРЕ, дрънкат ли както трябва

 

Брат ми е много доволен от качеството и още по-доволен от цената, на която ги взе от E-bay (нещо от рода на - 50%, не помня точно).

Link to comment
Share on other sites

Брат ми е много доволен от качеството и още по-доволен от цената, на която ги взе от E-bay (нещо от рода на - 50%, не помня точно).

А дали си е купил оригинални? Специално този модел е залят от ментета в Турция.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как стои въптосът с взимане на А категория, при положение че вече имаш B? Различна ли е цената, държат ли се пак листовки има ли нещо друго?

 

 

Разлиюна е, но за листовки май не се решаваха...Изпита е шибан...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча място за 1/2 нощувки в Бургас (за Спирит-а). Може и хотел да е, но да не режат през глезените.

Link to comment
Share on other sites

Какво да ги правя сега от pcstore?

 

hard.jpg

 

А на лепенката си го има черно на бяло - 750Гб...

Link to comment
Share on other sites

Толкоз.Нито един хард диск, няма пълния капацитет указан на етикета.Няма такива.Ако не се лъжа, беше свързано със десетичната представка на байтовете....По принцип 1 килобит трябва да е 1024бита, а не 1000бита...тъй като в байта се ползват 8 бита, т.е. няма как да е 1000...Търговски трик...На всеки килобит имаш "загуба" от 24 бита...

 

Имам 3 харда..

SSD 120GB - показва 111.

Твърд диск 1 500GB - показва 465.

Твърд диск 2 160GB - показва 149.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Чувствам се тъп днес... Някой от форума се занимаваше с "кар аудио". Интересува ме колко ще излезе окомплектоването на едно "Клио", фабричните са му изскубани. Не някакви мега дупер пупер, а най-обикновено озвучаване.

 

 

:FU:

Link to comment
Share on other sites

Тъп си днес, верно... Какво значи окомплектоване? 2 или 4 колони? Да кажем основната част - плейъра - може да се вмести между 100 и 200 лева (ако е простичък, иначе може да удари 400 и нагоре), нататък е магия. Оттам нататък приблизително свестни колони започват от 60-на лева чифта, което също е силно относително. 

Link to comment
Share on other sites

Ей ти ЙеФтин вариант  - 100 ле'е плейър, 30лв предни, 80лв задни и за работа - 0 ле'а. Плейъра се монтира в оторизиран сервиз, а колоните - едва ли си с две леви ръце, та да не можеш да ги сложиш. 3 години съм карал с такава музика, вервай ми, върши идеална работа. Психара може да потвърди, защото и неговото клио беше така.

Link to comment
Share on other sites

Днес съм още по-тъп - окомплектоване значи 3 чифта колони, на местата на фабричните - на предната кора, на вратите и на задната кора. Плеъра ще го мислим отделно. На балдъзата за колата е, затова ми е все тая ква ще е музиката, няква евтина да е :D

 

 

:FU:

Link to comment
Share on other sites

Ок, да го кажем така - кви пари излизат най-евтините колони? След като балдъзата не държи на качество...

Link to comment
Share on other sites

Ок, да го кажем така - кви пари излизат най-евтините колони? След като балдъзата не държи на качество...

От Технополис и Техномаркет може да придобиеш някаква представа за цени, размери и марки.

Link to comment
Share on other sites

Гледам някой бюра имат плъзгащо рафтче на което да си слагащ клавиетурата и мишката. Знаете ли от къде мога да намеря такъв механизъм и да има разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Ужасни са до последното. Ужасни и неудобни. За да е удобна работата на клавиатурата трябва да има къде да си опреш лактите и мишката да е до нея. Т.е. въпросната плоскост трябва да е поне 3 пъти по-голяма и широка. Ако искаш схема на удобно бюро мога да ти дам това на моето. Стига да нямаш ограничения за място

Link to comment
Share on other sites

Ужасни са до последното. Ужасни и неудобни. За да е удобна работата на клавиатурата трябва да има къде да си опреш лактите и мишката да е до нея. Т.е. въпросната плоскост трябва да е поне 3 пъти по-голяма и широка. Ако искаш схема на удобно бюро мога да ти дам това на моето. Стига да нямаш ограничения за място

Ако е удобно и аз да помоля да споделиш схемата на бюрото ти, защото моето взе сериозно да ме дразни. А дадох една торба пари за него ебати.

Link to comment
Share on other sites

Значи за да е удобно бюрото трябва да има къде да си облегнеш ръцете до лактите и това да е на една плоскост с клавиатурата и мишката. За целта се изрязва 40х30 см (говоря по памет - утре ще измеря точно колко е, помня че го мислих доста и на предното ми бюро беше малко по-малко и лактите ми опираха в ръба и беше леко неприятно на моменти) за да влезеш "вътре" в бюрото със стола. Или както се бъзикат разни хора - да има място за шкембенцето ми. Следващото удобство е да има къде да си подпреш краката. Вариант 1 е да сложиш стъпенка за да можеш леко да ги качиш нагоре, вариант 2 изисква малко по-дълбоко бюро (към 1.20-1.30) за да можеш да сложиш една наклонена плоскост отдолу, върху която да си качваш краката. Аз съм направил и 2те - стъпенката е една тръба а на плоскостта над нея съм сложил и малко изкуствена кожа и дунапрен за да е по-мека.

 

Ето ти 2 схеми:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/84239814/Бюро-схема-1.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/84239814/Бюро-схема-3.jpg

 

 

ПС: Ако има желаещи да го пробват може да се свържете с мен на лични

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...