Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мда.Точно така....

Обикновенно е най-добре човек да се изръси по-сериозно за хубаво, умно зарядно за да му е мирна главата...Особено ако се ползва ежедневно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браузъра ми е мозила и много често ми излизат съобщения, че неможе да разчете някакви скриптове и адски ми забавя; от този вид

 

A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, or you can continue to see if the script will complete.

Script: resource://gre/modules/XPCOMUtils.jsm:332

 

Какво да направя, че ми втръснаха вече, въобще има ли някакъв начин да се оправи това нещо, защото винаги ми се е появявало и винаги компютъра става дърво докато се махне съобщението.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Разкарай тоя безумен боклук Мозила. 

 

Няма с какво да го смени. Един читав браузър няма. Може би Internet Explorer 10 е най-добре, въпреки, че не съм го ползвал за дълъг период от време.

Link to comment
Share on other sites

Chrome + Maxthon = бетон. Допълват се перфектно. Само ме е яд, че новата версия на Макстон е Maxthon Cloud и е оптимизиран за заблудени iпотре❦ители... 

Link to comment
Share on other sites

Абе дедо, ти скоро нема ли да си вземеш един квантов комп и да мирясаш накрая....Ааа, през месец-два нов диск, нова рам, нов монитор...аре стига вече..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще трябва да взимам SSD, някой да има идея нещо по-надеждно и бързо от OCZ Vertex 4 / Vector има ли?

 

Като гледах аз, моя Corsair Neutron GTX и Samsung 840 Pro бяха от най-бързите. Samsung-а е най-бърз отвсякъде, но аз заложих и на надеждност, че много мрънкаха, че горяли, а без гаранция не ми се рискуваше...

Link to comment
Share on other sites

Chrome + Maxthon = бетон. Допълват се перфектно. Само ме е яд, че новата версия на Макстон е Maxthon Cloud и е оптимизиран за заблудени iпотре❦ители... 

Някой търсачки я имат тази опция да разчитат бакъп файлове с файвърит линкове от други браузери. Хром може ли да разчете такъв файл от Мозила.

Link to comment
Share on other sites

Maxthon

Max...What? Освен теб и създателите на това недоразумение, някой друг изобщо използва ли го? :lol:

 

Някой търсачки я имат тази опция да разчитат бакъп файлове с файвърит линкове от други браузери. Хром може ли да разчете такъв файл от Мозила.

Може разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Max...What? Освен теб и създателите на това недоразумение, някой друг изобщо използва ли го? :lol:

Не, той обаче от години се опитва да ни внуши колко добър бил. Да не почвам пак темата с рестартите на машината :bowdown:.
Link to comment
Share on other sites

След толкова повтаряне за Maxthon, аз се опитах да работя с него, но нещо не успях да свикна с браузър изграден около споделянето във Фейсбук и други социални мрежи. Не съм толкова социална личност. Пък и като се вземе предвид, че е на основата на Internet Explorer, не съм сигурен защо да не ползвам Internet Explorer 10, а Maxthon, който е с Internet Explorer 9..

 

Къде гледа за ревюта?

 

Не помня вече. Търсих ревюта за конкретни дискове и там имаше и останалите за сравнение. Мисля, че в tom's hardware и anandtech имаше ревюта на основните конкуренти. Corsair Neutron GTX също е с 5 години гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Max...What? Освен теб и създателите на това недоразумение, някой друг изобщо използва ли го? :lol:

 

Много много хора, които не се оплакват от глупости... Вече над 10 години. 

 

Не, той обаче от години се опитва да ни внуши колко добър бил. Да не почвам пак темата с рестартите на машината :bowdown:.

 

Напротив - откакто съм споменал, че го ползвам нЕкои хора приказват някакви глупости срещу него без да имат грам  понятие от браузъра, нито пък са го ползвали, че да дават оценки. Невежо изпълнение един вид. А единственото, което съм казал лично аз, е следното - ползвам го откакто го има и нямам почти никакви проблеми. Всъщност това за поне трети път го казвам. Но за iпотребители явно трябва да повтарям повече... 

 

След толкова повтаряне за Maxthon, аз се опитах да работя с него, но нещо не успях да свикна с браузър изграден около споделянето във Фейсбук и други социални мрежи. Не съм толкова социална личност. Пък и като се вземе предвид, че е на основата на Internet Explorer, не съм сигурен защо да не ползвам Internet Explorer 10, а Maxthon, който е с Internet Explorer 9..

 

Къде го видя това обвързване, че аз нещо не съм разбрал толкоз години??? Между другото, макар и да е на тази база, няма нищо общо с Експлорър и е учудващо стабилен. НЯМА друг браузър да носи толкова на бой от "любимия" на Ники Флаш....

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах Chrome-ма, наистина е много лек, но имам два въпроса за които не успях да намеря инфо в нета:

1. Как да Му поставя парола без която да не може да се ползва.

2. Как да оправя това фулскриийна на клиповече в Ютуб, защото ми ги дава малки и в единия край на монитора ори черен фон.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Maxthon 3 & 4 са едни от най-стабилните и бързи браузъри за нормални потребители. В сравнение точно с мозила 3-4 пъти (според моето гледище) реагира и работи. Да не отваряме въпрос като трябва да възпроизвежда много флаш.

Link to comment
Share on other sites

Maxthon за MAC:

 

UserAgent Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_8_3) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Maxthon/4.0.4.3000 Chrome/25.0.1364.99 Safari/537.22

 

Един вид - сафари.

 

Т.е. това не е браузър а опаковка на браузър. Под Windows е IE под MACOS е Safari...

Link to comment
Share on other sites

Да, идеално е. Всички счетоводители вече им казвам да си свалят и него. Като пеебат IE-то , Maxthon 3 им работи идеално с всички обществени сайтове на агенции/служби/дирекции.

Link to comment
Share on other sites

Ако имам развален кран на парното мога ли да си го сменя без проблеми, при положение че имам централен кран на апартамента и мога да го спра оттам?

 

След като източа останалата вода и сменя крана, като пусна централния, дали ще има проблеми с въздух в системата или нещо подобно?

Link to comment
Share on other sites

Ако имам развален кран на парното мога ли да си го сменя без проблеми, при положение че имам централен кран на апартамента и мога да го спра оттам?

 

След като източа останалата вода и сменя крана, като пусна централния, дали ще има проблеми с въздух в системата или нещо подобно?

 

Малко ми е интересно къде ще източиш водата... Принципно нямаш никакви грижи да си смениш крана, а и пловдивската топлофикация има малоумната практика да точи системите, което е безумие и води до ръждясване на тръбите, корозия, пробиви и т.н.. Въздух ще има неминуемо след източването, но ти би трябвало да имаш обезвъздушител на всеки радиатор по принцип. Така че като се надуе системата след смяната би трябвало да можеш да го изкараш въздуха. 

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже някакви надеждни и неизмамни номера или имена на фирми на таксита в София, които да ги има в целия град? :shy:

Link to comment
Share on other sites

Ако направя ъпгрейд на процесор с друг на същия сокет и поддържан от дъното, дали ще тръгне инсталирания Windows XP? В конкретния случай s.775 Celeron D с Pentium 4 с едно физическо и две логически ядра, производителят на дъното декларира съвместмост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...