Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

И с двете програми съм запознат. Не ми вършат работа понеже файла е защитен и не може да се редактира. За това трябва да се редактира като снимка. ZGAN обаче се зае и утре ще ми го изпрати.

 

Маха се защитата, отваря се в редактор за векторни изображения, редактира се и се запазва. Лесничко. :) Дори да не беше защитен от редакция, Adobe Acrobat Pro не може да редактира нещо на което не е оставена възможност за редакция.

 

Ако ZGAN не се справи ми пиши едно съобщение да го пробвам и аз.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли от къде мога да разгледам някакъв избор на склапели, пинсети, щипки и прочее хирургически инструменти.

Link to comment
Share on other sites

навремето имаше една игра не помня какъв беше компютъра,но играта беше на онези големите дискети.Започваше пред някаква огромна къща ,влизаш вътре скачаш,"стреляш" по зомбите,жампири и тн?Някакви идея?

Link to comment
Share on other sites

Какъв е телефона на евроком за съпорт,че ще ме побъркат с тия ип-та.Слава богу че ще ги търпя само още 1 месец.

ПС:Сега съм хванал някакво wi-fi от съседите :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе да се набутам с няква шматка дето не знае за какво става въпрос...

Рабира се може и там да се адя ако няма друга алтернатива.

Йес оправи се само.Тъкмо щях да им звъня.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Да бе да се набутам с няква шматка дето не знае за какво става въпрос...

Рабира се може и там да се адя ако няма друга алтернатива.

Йес оправи се само.Тъкмо щях да им звъня.

 

 

добре бе, брато, за кво ти е телефон, като не искаш да се набутваш? Без значение шматка или не - тя ти е поддръжката - не можеш да направиш нищо по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Сменях много на бързо главата на принтера, че бързахме за самолета и трябваше да разпечатим бордните карти на Wizz.air...

От голямото бързане при разпечатването главата с черното мастило ме изпръска по хубавия нов панталон и тениската...

 

Въпроса ми е някой знае ли с какво се чисти мастило от принтер?

Link to comment
Share on other sites

...

Въпроса ми е някой знае ли с какво се чисти мастило от принтер?

Спирт.

Що ми се струва, че се разтваря по-добре във вода? Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Що ми се струва, че се разтваря по-добре във вода?

 

 

Не и ако е по тъкани. Ще се разтвори, ама ще станат петна.

Link to comment
Share on other sites

Моля за помощ! Кажете как /дори и да е бабешка рецепта/ се чисти фугин от грапави/релефни плочки, който се е набил межху всяка една частица от орнаментите на фризовете и декоративните плочки! С оцет и с препарат за почистване на фугин "Кнауф" не става /освен ако има повече от един начин на употреба/. Плочките са много скъпи и ужасно луксозни и не мога да се примиря с разноцветните търкалета /син и бял фугин/ разбъркани от т.нар. "майстор".

Link to comment
Share on other sites

Идея къде ремонтират косачки в Пловдив ?

 

Да. Каква ти е косачката?

 

Моля за помощ! Кажете как /дори и да е бабешка рецепта/ се чисти фугин от грапави/релефни плочки, който се е набил межху всяка една частица от орнаментите на фризовете и декоративните плочки! С оцет и с препарат за почистване на фугин "Кнауф" не става /освен ако има повече от един начин на употреба/. Плочките са много скъпи и ужасно луксозни и не мога да се примиря с разноцветните търкалета /син и бял фугин/ разбъркани от т.нар. "майстор".

 

Мдаа... Познато... И на мен един хубавец ми спретна този номер с плочи по 70лв/кв.м. Неизбърсан навреме фугин, особено попаднал в шупли и орнаменти си е*ава майката. Не искам да те отчайвам, но лечение почти няма. Започни постепенно да тестваш с различни четки - най-напред с много твърда пластмасова (дано са ти яки ръцете). Ако плочите са маркови би трябвало да понесат и телена, но МНОГО внимателно тествай с нея. Ако оцетът те предаде, мини на кислол. При мен идва фирма да се бори с някакави препарати и машина - не успя. Понеже е шоурум и не ми е у дома съм го оставил случая засега. Ако обаче е у вас пред очите ти и ти къса нервите финалната схема е - взимаш едно скалпелче и почваш да човъркаш.

Link to comment
Share on other sites

Да. Каква ти е косачката?

 

Не мога си спомня марката сега, ама е няква измислена - взехме я за 100 и нещо лв, електрическа е. Мотора изпуши и ако ремонта ми излезе повече от 40 лв, по-хубаво да ида до карфур за 90 лв продават нови на промоция

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме осветли за процедурите за поднояване на документите? Срядата мисля да ходя да ми ги подновят документите. Имам спомени, че можеше предварително да се платят таксите в някои банки, за да се спести поне това чакане.

Link to comment
Share on other sites

Не мога си спомня марката сега, ама е няква измислена - взехме я за 100 и нещо лв, електрическа е. Мотора изпуши и ако ремонта ми излезе повече от 40 лв, по-хубаво да ида до карфур за 90 лв продават нови на промоция

 

По-добре си купи нова. Има сега промоция на електрически косачки Гардена. Не помня в кой от големите магазини е. Връщай стария боклук и се възползвай от отстъпката - струва си, поне ще ти е маркова машината.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме осветли за процедурите за поднояване на документите? Срядата мисля да ходя да ми ги подновят документите. Имам спомени, че можеше предварително да се платят таксите в някои банки, за да се спести поне това чакане.

Вече те снимат на място. Не съм сигурен за таксите. Вероятно са го направили на място само и то в Сибанк/я.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме осветли за процедурите за поднояване на документите? Срядата мисля да ходя да ми ги подновят документите. Имам спомени, че можеше предварително да се платят таксите в някои банки, за да се спести поне това чакане.

Да знаеш (поне във 2ро районно), че е пълна отврат. По 180-200 човека на ден има в списъка на чакащите на опашката. Не знам дали навсякъде е така обаче си имай едно на ум, че може да вземе да ти изяде 2-3 дни тази работа.

Link to comment
Share on other sites

Имам спомени, че можеше предварително да се платят таксите в някои банки

 

Таксата може да се плати във всяка една банка - където ти е най-удобно и изгодно за теб. Даже не е необходимо да знаеш сметките, те ще ти ги кажат.

 

 

И аз да питам нещо - преди няколко месеца имаше билбордове с Жизел Бюндхен манекенката, бяха на испански или португалси език. Някой спомня ли си какво точно рекламираше?

Link to comment
Share on other sites

Да знаеш (поне във 2ро районно), че е пълна отврат. По 180-200 човека на ден има в списъка на чакащите на опашката. Не знам дали навсякъде е така обаче си имай едно на ум, че може да вземе да ти изяде 2-3 дни тази работа.
Ами не знам кое под ред се води районното - в Тракия съм.
Link to comment
Share on other sites

Не си казал за кои документи.Иначе 1 приятел преди 1 седмица ходи да си ги сменя и е чакал 4 часа.А таксата се плаща в банката до т маркета срещу поликлиниката.

Link to comment
Share on other sites

Защо 2.4GHz банд-а е станал универсален/масов за почти всички потребителски устройства (мишки, уайрлеси от всякакъв вид и т.н.)? Особено след като и микровълновите работят на тази честота, т.е. общото с молекулата на водата и като цяло вредата за човека вследствие от това? Защо не примерно 2.0, 1.7ГХц или нещо такова, което не е като микровълновите и тяхната необходимост все пак да работят на тази честота..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...