Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво стана с вчерашния самоубиец на моста на Герджика ?

ами отказал се да скача след като полицията казали, че ще го почерпят бира и цигара .... поне така ми казаха лелките от махалата.

Link to comment
Share on other sites

ами отказал се да скача след като полицията казали, че ще го почерпят бира и цигара ....

 

Продажник такъв! Човек трябва да си спазва обещанията - за една бира и цигара да се отметнеш...:woot

Като оставим настрана черния хумор, какъв е бил тоя - сега чувам за него?

Link to comment
Share on other sites

ами беше минал един индивид от другата страна на перилата на новото разширение на Герджика и го пазеха 100-тина полицая да не се хвърля, имаше май и някакъв с камера .. абе пълен ташак. мислех (щото и аз се бях почерпил) да му кажа да се хвърля, че ни е омръзнало да го чакаме и да ни разиграва ... не е скочил де, другото .. за цигарата и бирата незнам дали е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Някаква поредица за авиоинжинерство, концептуални самолети? Имаше една по Дискавъри ама не помня как й е името - нещо като "Самолети не видяли небе" или от сорта. Предполагам и други има. Препоръчайте нещо.

Link to comment
Share on other sites

Пред къщи се е появило едно много мъничко и рошаво коте, но тъй като не съм общувала с котки последните години, не мога да определя на колко дни е и дали би могло да живее самостоятелно. Ако да - мога ли да го изкъпя и обезпаразитя, за да му намеря някакъв дом, или трябва да е по-голямо?

Благодаря предварително!

 

image002qb.th.jpg

 

image0181i.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пред къщи се е появило едно много мъничко и рошаво коте, но тъй като не съм общувала с котки последните години, не мога да определя на колко дни е и дали би могло да живее самостоятелно. Ако да - мога ли да го изкъпя и обезпаразитя, за да му намеря някакъв дом, или трябва да е по-голямо?

Благодаря предварително!

 

image002qb.th.jpg

 

image0181i.th.jpg

Съвсем спокойно можеш да ги направиш тези работи.... Когато нашата глезла си ни взе, беше даже по-мъничка. А, това на долната снимка не е ли майка му ?

Link to comment
Share on other sites

Майка му е, но го оставя самичко почти през цялото време, а то плаче и си търси хора. Притеснява ме, че е почти на улицата, вре се под паркиралите коли, та като нищо ще го отнесе някой.

 

Благодаря пак :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си спомня, за колко секунди беше норматива за разглобяването на калашника в казармата?

 

Загубил съм спомен колко изискваха, май беше 10 сек. Наско ще знае най-добре. Имам спомен, че най доброто ми време беше малко под 7 сек.

 

Искам да попитам, къде мога да дам стари батерии за рециклиране? Събрал съм 15 обикновени и няколко от телефони.

 

Единствените контейнери, които знам за такива неща са в Баумакс.

Link to comment
Share on other sites

Нормативът за не пълното разглобяване на АК-47... ако не ме лъже старческата памет..., беше 8 секунди.

А за зглобяването, май беше 12 секунди

Link to comment
Share on other sites

А за зглобяването, май беше 12 секунди

"З" и "Г" не могат да присъстват в началото на една оргия заедно.

Сглобявам, сгради...

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

На мен 14 секунди ми се върти в главата но изобщо не съм сигурен...

 

Къде е Атанас да каже, ако той не знае няма кой друг

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Рециклиране на батерии - Билла, Практикер, Баумакс.

Сглабяне: норматив 12сек, личен рекорд - 10сек.

Разглабяне: норматив 8сек, личен рекорд 6сек.... Но след това трябваше да търся някои части.

 

Ред.:Това са нормативите без слагане и махане на шомпол. С него нормативите са завишени с 2 сек.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

"З" и "Г" не могат да присъстват в началото на една оргия заедно.

Сглобявам, сгради...

[oftopick] :censored2: ... Да ти казвам ли, че трябва да вървиш на майната си... или се усети и вече си там ? :laughing: [/oftopick]

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ще има ли проблем ако направя backup на една нокиа и в последствие кача този backup на друга нокиа(същия модел)?

Link to comment
Share on other sites

Рециклиране на батерии - Билла, Практикер, Баумакс.

Сглабяне: норматив 12сек, личен рекорд - 10сек.

Разглабяне: норматив 8сек, личен рекорд 6сек.... Но след това трябваше да търся някои части.

 

Ред.:Това са нормативите без слагане и махане на шомпол. С него нормативите са завишени с 2 сек.

 

АЙ СТИГА БЕ... значи с шомпола - 14 сек... ще излезе че нещо помня...

 

 

Ще има ли проблем ако направя backup на една нокиа и в последствие кача този backup на друга нокиа(същия модел)?

 

Не , но мисля че все пак се губеха мелодиите и още някои подробности. Поне преди като съм го правил това оставаха разни "подробности" за донагласяне

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Предполагам за празните бутилки говориш не да искаш да връщаш пълни а те да ти връщат парите защото последното просто няма да се случи.

 

Принципно не би трябвало да ти правят проблем никъде, но на мен ми се направиха на интересни за едни бутилки от кока кола преди време на денонощното до нас понеже от 15тина дни не съм бил взимал от тях и решиха че сигурно са от другаде (а аз бях взел стекове с кутийки кола от метро). Та най-добре в склада от който си ги купувал.

Link to comment
Share on other sites

Сглабяне: норматив 12сек, личен рекорд - 10сек.

Разглабяне: норматив 8сек, личен рекорд 6сек.... Но след това трябваше да търся някои части.

 

Сглобяване имам спомен, че успях да направя за маааалко под 10 сек. Разхвърлях го най-бързо за 6.7 - изпреварваш ме, мръснико! laughing.gif

 

Бахти, сега ако ми го дадат, ще го гледам умно хахахах

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...