Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

1. В умрелите животни след известно време се навъждат едни такива гадни червейчета...някой знае ли от къде идват?

2. Къде в Пловдив мога да купя лъжичка за абсент?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В умрелите животни след известно време се навъждат едни такива гадни червейчета...някой знае ли от къде идват?

 

В умрелите хора - също. За мухи да си чувал?

Link to comment
Share on other sites

В умрелите хора - също. За мухи да си чувал?

Аз си мислех, че хората също са животни. Моя грешка.

"За мухи да си чувал?" предполагам е отговора. Сега като първолак мога да сметна, колко е 2+2 и да разбера, че мухите имат нещо общо (брех, пък съм ги и чувал)! Благодаря за отговора! :)

Link to comment
Share on other sites

Хрумна ми щурата идея да се пробвам да си направя водка в домашни условия, някой може ли да ми каже кой винпром може да ми продаде въпросния спирт, строго изключвам аптеките, защото едно, че не е чист, друго, че има и метил.Благодаря

Link to comment
Share on other sites

за "че" то не те рабрах, извини ме! Но как така 13 лв, на мен ми казаха около 4лв!! Авно май ще се вари в къщи и това си е :)

Link to comment
Share on other sites

Обяснява на хора като мен, които запетайката я имат за излишна подробност с пожелателен характер в правописа и я слагат само ако са в настроение, но тогава пък слагат така, че да се чуства изобилието :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Що ще се тровиш? Толкова ли не се обичаш? И специално водка ли ти трябва да правиш? Ниската цена ли е определяща? Некачествен алкохол сигурно готов ще можеш да намериш ако е за цената.

 

__________

 

Ако на тебе ти пише ни пиши и на нас с ДедоМраз - няма само да трошим пари за пийене.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

4 лева е... Нелегалния. :) Ако намериш хубав спирт от спиртоварна (щото винпромите не се занимават с такива ра'оти) за 4 лева (96 градуса, който няма остатъчни вкусови х-ки и не мирише още на лястовичи лайна) ми пиши PM.

Link to comment
Share on other sites

Харесвам водката, понеже методът и на приготвяне ми е ясен както и на ракията, няма да пиша с колко класи е над нея по технология, за да не започнат "абе ти луд ли си уее" и прочее. Пих домашна водка от картофи и какво да ви кажа, Собиески, ама за няма и 4лв.

 

Майната им на прите (нали някой горе попита заради тях ли го правя). Просто ми е интересно да си направя сам това което ще пия, ей така от интерес, ако ще и да е половин литър това което ще изкарам. Искам да пробвам нещо различно, ако ще и жертвата ми да е домашната тенджера под налягане :)

Link to comment
Share on other sites

Поправи ме Дядомраз, правилно ли си мисля, че "чистия" Собиески, имам предвид, без овкусители, ми се струва с нищожни разлики пред водка Търговище!

Link to comment
Share on other sites

Харесвам водката, понеже методът и на приготвяне ми е ясен както и на ракията, няма да пиша с колко класи е над нея по технология, за да не започнат "абе ти луд ли си уее" и прочее. Пих домашна водка от картофи и какво да ви кажа, Собиески, ама за няма и 4лв.

 

Майната им на прите (нали някой горе попита заради тях ли го правя). Просто ми е интересно да си направя сам това което ще пия, ей така от интерес, ако ще и да е половин литър това което ще изкарам. Искам да пробвам нещо различно, ако ще и жертвата ми да е домашната тенджера под налягане :)

По-добре не се захващай с home-made дестилация, че 'найш к'ви бели стават.
Link to comment
Share on other sites

Съгласен с alchemy. Но иначе можеш да си купиш винен спирт и да си го дестилираш 3-4 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

А в другия край на Тракия няма ли ? Към Скобелева майка ?

 

Има във фпрума брее хора, не четете ли сложили са 1 голяма табела на която пише "касите се преместиха срещу "нам си къв" магазин, поогледайте се и ще ги видите точно на 10 метра от старото място са....

 

хахаха упс...не гледам датата :)

Edited by Kobrata
Link to comment
Share on other sites

Да бе знам вече къде е.

Някой да има представа как стоят нещата с игрището за футбол Херес в Тракия до Топливо ?

Едит: Я кажете нещо като бунгала,хотелчета в района на х.Здравец за 1-2 дена евтина нощувка.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Поправи ме Дядомраз, правилно ли си мисля, че "чистия" Собиески, имам предвид, без овкусители, ми се струва с нищожни разлики пред водка Търговище!

Даа, бе... тя щото и Търговище-то е много хубава!?! Няма нищо по-хубаво от добре направена домашнярка, отлежала едно известно време и съхранявана по правилният начин!

 

П.с. ...ама кволи ти ги казвам на тебе тези работи... нали технологиите ти са ясни в детайли...

П.с. А за картофената повърня - ще ме извиняваш, ама килцето от този боклук излиза доста над 4лв. (което май показва до колко си запознат с технологиите)

Link to comment
Share on other sites

Едит: Я кажете нещо като бунгала,хотелчета в района на х.Здравец за 1-2 дена евтина нощувка.

Копривките, нощувката е 20лв. за единична стая и 30лв. за двойна.

Link to comment
Share on other sites

Складове, магазини за козметика да знаете...ама такива, че като идеш и да си куппиш всичко необходимо за отваряне на салон за красота...Или поне да има за маникюри и педикюри всичко, че ме питат и мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...