Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е тва да не е оръдие, че да го гледаш умно? Имаш един капак на цевната кутия и една газова тръбичка, след тва сичко лети :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че са празни 7лв мисля са празните бутилки. Защото от 1-2 месеца ми стоят и все забравям.

ами ... почти никъде не изкупуват амбалаж ... или поне не на цените, на които са ти го продали. аз изпочупих две каси в коша ... тези в магазините ми отказаха, тези от пункта ги отсвирих защото ми даваха 4-5 стотинки на бутилка (и това при положение, че са от новите бутилки). пробвай в някой слад там може и да имаш успех ама трябва да се правиш и малко на луд (защото и те ще се правят на луди)!!!

Link to comment
Share on other sites

Точно на луди се правиха едни педерасти долни на мен (без извинение, защото когато ме ядосаха последния път буквално ме гледаха и се хилиха и ми казаха в прав текст че бутилките може и те да са ми ги продали ама не съм можел да го докажа и не били длъжни да си ги вземат обратно... за малко да тръгна да го замерям с бутилките по тиквата грозна... иии още ме е яд като се сетя за случката)... и в крайна сметка излезе че съм купувал по около 3 каси на месец от тях. Намерих си друго място да купувам и спеставам около 40% от парите които им давах. Хак да им е! Аз пък съм доволен, така хем се разправям по-нарядко, хем взимам пълно за празно без да ми правят проблеми, хем е на каси, хем ми е почти наполовна цената.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли колко вземат рейсовете Пловдив-София за макло пакетче 20х10х10 500гр. ?!?

Link to comment
Share on other sites

Стандартно - 3 лева. Големината и теглото нямат значение. :) (освен ако не превозваш оръдие, де...)

 

Аааааааааааааа! И ако плащаш при изпращането се обади на получателя и му кажи, че си платил... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

Link to comment
Share on other sites

Хаха, сега се сетих, че автомата го бях разглобил един път за под 6, ама после много време търсих чарковете и бях си обелил зверски единия пръст.

Link to comment
Share on other sites

Е тва да не е оръдие, че да го гледаш умно? Имаш един капак на цевната кутия и една газова тръбичка, след тва сичко лети :)

 

В бойното като ми го дадоха чисто нов, двама човека му махахме шомпола :D, иначе в новобранския център, като го изтървеш без да искаш и той взе че се разглоби.

 

Иначе за протокола го разглобявах някаде за 8-9 секунди, но и да си призная не съм се напъвал.

Link to comment
Share on other sites

confused.gif

 

Изпускал си си автомата??? ph34r.gif

Аз лично не съм, но съм бил свидетел, какви индивди имаше леле...на караул бяха без пълнители, че не се знаеше по кого ще стрелят...

Link to comment
Share on other sites

...на караул бяха без пълнители, че не се знаеше по кого ще стрелят...

 

Ти мани, веднъж на сутришната разведка на плаца, се чу изстрел откъм портала и нещо дзънна в пилона със знамето, а то оня малоумник на портала му било заредено оръжието и нещо го разглеждал, то пък гръмнало - куршумът се ударил в решетката на входната врата, откъртил една арматура, рекуширал и се ударил в пилона със знамето, който е на 100 метра от входа, а ние (взводовете) сме на 10 метра от него. От тогава започнаха да дават караул с незаредени оръжия. :laughing:

 

---------------------------

 

Btw, я кажете измежду тук присъстващите някой не си ли пада малко доктор Хаус, по-конкретно невролог, че имам един силно нестандартен въпрос. Мислех да питам 'леталис', ама нещо никът му ме плаши, а си падам малко фаталист...:P

Link to comment
Share on other sites

При нас батальона на този момък, майор Люцканов (който нашумя в медийте с едни 400 лева) даваха всички без пълнители, иначе в нашия дивизион аз бях караулното куче дет се вика, пишех се сам да давам караули, винаги по устав, както трябва да си е :). От нашите имаше само един дето си игра с автомата и му беше изгубил един патрон, та целия караул лазихме по поста му..

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се струва че липсват 2 неща: ракия и салата. Понеже подобни приказки са точно за подобна маса и след 2рата голяма все натам избива...

Link to comment
Share on other sites

Бе аз съм заредил и ракия, и мастика, че и родопска закуска ей ся засуках...Ама нема с кой...Сам съм дома, а сам не върви деба..

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча марка сос, наподобяващ вкуса на този, който предлагат с начос менюто в киното в мола в Пловдив, както и на самия начос? :confused

Edited by supertikva
Link to comment
Share on other sites

На Chio начосите и Hot Salsa-та. Ама са скъпички...

 

Къде и как да си регистрирам сайт с разширение .biz ?

Има ли нещо по-специално, което да гледам или всичко може да се добавя впоследствие? Е-мейл и т.н.?

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Къде и как да си регистрирам сайт с разширение .biz ?

Има ли нещо по-специално, което да гледам или всичко може да се добавя впоследствие? Е-мейл и т.н.?

 

Навсякъде буквално. Само май в аптеките и супермаркетите не може :lol:

 

Сериозно всеки който регистрира .com, .net ще може и .biz да ти регистрира. Аз бих предпочел www.1and1.com или пък www.name.com - ползвал съм ги и съм доволен и от цените и от услугата която предоставят. Но ако държиш може и при www.netsol.com да ги регистрираш.

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде буквално. Само май в аптеките и супермаркетите не може :lol:

 

Off/...и в сладкарниците не става, вече проверих. :P Аз пък искам да си регистрирам домейн с '.ххх' - няма майтап...и такъв има вече.

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде буквално. Само май в аптеките и супермаркетите не може :lol:

 

Сериозно всеки който регистрира .com, .net ще може и .biz да ти регистрира. Аз бих предпочел www.1and1.com или пък www.name.com - ползвал съм ги и съм доволен и от цените и от услугата която предоставят. Но ако държиш може и при www.netsol.com да ги регистрираш.

 

Тези 1and1 нямат опция за избор на държава България ?!

Link to comment
Share on other sites

Счупих си очилата и търся някаква по-евтина,но добра оптика,където с рамките и стъклата да ми излезе към 100-150лв макс всичко.

може да провериш в оптиката на бул. България срещуположният ъгъл на Нева дали не могат да ги поправят. Ако твърдо си решил да си правиш нови очила .. може пак да провериш там, цените им са добри. едни хубави рамки започват обаче от 100 нагоре, стъклата също са различни цени .. ако е обикновенно стъкло 10-15 лв ... олекотени/незнам си какви и прочие ... ще те оскубят здраво.

аз посещавам две оптики. Тази до Нева, а другата е в една пресечка успоредна на главната от ДСК надолу ... Едните ми очила струват 35 лв. всичко, другите 180 лв. като и двете рамки изглеждат добре.

успех !!!

Link to comment
Share on other sites

В МОЛ-а имаше някаква промоция за определени рамки със стъклата ги даваха за 50лв. На майка ми взех така едни за четене и е доволна.

Link to comment
Share on other sites

В МОЛ-а имаше някаква промоция за определени рамки със стъклата ги даваха за 50лв. На майка ми взех така едни за четене и е доволна.

виж без да се обиждаш живеем в 21 век, очилата не са конфекция ... отиваш, мериш, вземаш и четеш ... има предоволен брой оптики, лекари и прочие, за да се поощрява подобно варварско отношение към зрението и очите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...