Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Именно. Не бяха 1 и 2 рамките, а стъклата се изработваха по поръчка нещо. Тя допреди това ходеше да си купува от Руския пазар за по 2лв очила. Там в онази оптика поне я прегледаха и установиха какъв диоптър и тн. да и направят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ми изразявай се по-ясно бе, "дърт" :> ... съжалявам аз разбрах, че си ги купил като кашкавал ... можеш да изтриеш горните постове все пак .. лек ден !!!

Link to comment
Share on other sites

Някой бързо да ми каже колко е нормалната темп на NV 9600GT ако не се натоварва? Че моята я чистих и заби преди малко а сега седи на 70гр? Май съм нарушил контакт с термопастата.

 

82073403.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Картата е този модел >

http://www.icecat.biz/bg/p/Point%20of%20View/R-VGA150960-2/GeForce%209600%20GT%20512%20MB.htm#

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Малко пържи...Ненатоварена е около 37, натоварена - 56.Средната за картата/различни конфигурации/ е около 55. Опасната е 115С. Ама е безопасно засега де..

 

 

Някой да знае друг магазин освен "Практикер", който предлага накрайници и консумативи за "Дремел"? Че един фрезовъчен станок ще ми излезе златен, ако го поръчам от Щатите...

Link to comment
Share on other sites

Малко пържи...Ненатоварена е около 37, натоварена - 56.Средната за картата/различни конфигурации/ е около 55. Опасната е 115С. Ама е безопасно засега де..

 

 

Някой да знае друг магазин освен "Практикер", който предлага накрайници и консумативи за "Дремел"? Че един фрезовъчен станок ще ми излезе златен, ако го поръчам от Щатите...

В Понеделник, като отида до работилницата ще погледна кой точно им беше вносителя и ще ти дам координати.

 

П.с. Дремел също предлагат станоци с подвижни държачи и маса (движат се и по трите координати)... ако не ме лъже паметта, май излизаха към 350 - 360 лв.

Link to comment
Share on other sites

В понеделник аз съм в Плд. Мое се разберем за по бира и да поговорим за тия неща. Иначе за същите питам.

Link to comment
Share on other sites

Някой с препоръка към пловдивска (или с офис в Плд) компания занимаваща се с оборудване на търговски обекти (малки) от-до - витрини и т.н., че до касови апарати и прочие?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча програмка за създаване и менажиране на файлови архиви? Да може да се каталогизират файловете записани на дискове, на компютри в мрежата и общо взето навсякъде..

Link to comment
Share on other sites

Някой с препоръка към пловдивска (или с офис в Плд) компания занимаваща се с оборудване на търговски обекти (малки) от-до - витрини и т.н., че до касови апарати и прочие?

За какъв търговски обект става дума (какво ще се продава в него)? Има ли готов проект за обзавеждане или ще трябва и той да се прави?

 

П.с. ...Абе, що не минем на ЛС ?

Link to comment
Share on other sites

Фрий или кракната?

 

Ползвам тази, обаче май не може да се рови из мрежата.

 

И кракната може.

 

Аз пък си мислех, че Advanced Disk Catalog-а е само за дискове. :)

 

Същото ми трябва като него, но да може и по мрежата да върши работа.

 

 

 

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив може да се направи отливка от алуминий от съществуващ малък предмет - тежащ 5-10 грама, дебел 7-8 мм и дълъг 4-5 см, нещо като сувенир?

Edited by tracker
Link to comment
Share on other sites

По главната раздаваха някакви листовки и цените бяха доста ниски. Примерно палатка 10-15лв или нещо такова беше. Мернах го само за момент. Та на някой ако знае за кой магазин се отнасяше, ще съм благодарен...

Link to comment
Share on other sites

Искам да помогля за услуга някой който се занимава с Photoshop и подобните му програми. Имам един документ на pdf файл. Поради гениалността на българските служби се налага да сменим името в документа. Трябва да се направи следното нещо. Отваря се файла. Прави се копие на екрана и във някоя от програмите за обработка на изображение се сменя името. Файла ми трябва като снимка. Ще бъде разпечатван. Ако някой може да ми свърши тази работа ще му обясня с лични съобщения с каква цел се прави. Не е незаконно.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко пари е скока с бънджи от Аспарухов мост?Ако сме двама човека някаква отстъпка правят ли?В сайта на клуб Адреналин не видях да пише цена.Само те ли правят там скоци?

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко пари е скока с бънджи от Аспарухов мост?Ако сме двама човека някаква отстъпка правят ли?В сайта на клуб Адреналин не видях да пише цена.Само те ли правят там скоци?

Скока е 20лв втория мисля че беше на половин цена. Има отстъпка за студенти и ученици.

 

Препоръчайте ми човек или фирма за профилактика на климатици и пълнене с фреон.

Link to comment
Share on other sites

Искам да помогля за услуга някой който се занимава с Photoshop и подобните му програми. Имам един документ на pdf файл. Поради гениалността на българските служби се налага да сменим името в документа. Трябва да се направи следното нещо. Отваря се файла. Прави се копие на екрана и във някоя от програмите за обработка на изображение се сменя името. Файла ми трябва като снимка. Ще бъде разпечатван. Ако някой може да ми свърши тази работа ще му обясня с лични съобщения с каква цел се прави. Не е незаконно.

Има софтуери за редактиране на pdf. Ако все още ти трябва: Foxit phantom. Програмката е portable.
Link to comment
Share on other sites

Adobe Acrobat Professional също

За теб не знам, но аз не бих си инсталирал голям софтуерен пакет за една папищашка работа. А пък Adobe Acrobat - никога вече. Таз гнъс неземна така ми омаза системата, че се наложи нова инсталация.

 

Те хората затова са измилили VMWare, VirtualBox и подобни :)

Това беше преди години, още нямах идея що е то VM и има ли почва у нас. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Има софтуери за редактиране на pdf. Ако все още ти трябва: Foxit phantom. Програмката е portable.

Adobe Acrobat Professional също

И с двете програми съм запознат. Не ми вършат работа понеже файла е защитен и не може да се редактира. За това трябва да се редактира като снимка. ZGAN обаче се зае и утре ще ми го изпрати.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...