Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ами ако са кодирани към оператор, както са си кодирани в щатите, така ще са си кодирани и в българия. Кодировката си е кодировка.

 

Цитирам текста:

 

I got two Motorola V9 from England (almost brand new). They are locked with Orange. Do you think you can unlock them in BG and use them? If so, I will send them to you.

 

Тук ще могат ли да ги разкодират или не ме интересува?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прецака ми се видеото (ама видео дето е с касетки..).Много се надявам някой да помогне, че нямам много идеи какво да правя, а ми трябва работещо!

Значи като го пусна върти касетката, но на секундите отчита много бавно въртене (от рода на 30 секунди ги отчита за 1) и нямам картина нито звук, а слагам кабелчетата там тези разноцветните!?

Някакви идеи какво да правя ??Много ми е важно това видео..трябва да проработи !

Link to comment
Share on other sites

Цитирам текста:

 

I got two Motorola V9 from England (almost brand new). They are locked with Orange. Do you think you can unlock them in BG and use them? If so, I will send them to you.

 

Тук ще могат ли да ги разкодират или не ме интересува?

 

При това положение не знам. Всичко си варира от телефон до телефон. Най-добре питай някой в оказион. Щом са заключени към оператор, може и да е възможно.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти на Husky,в БгСпорт можеш да си я поръчаш/мисля/.

 

Husky

 

0878 988 727

Това е телефона на вносителя.Макалу спорт.Доставят с куриер.Последния път имаха само черния модел.

Link to comment
Share on other sites

Ето 1 нестандартен въпрос... Къде беше да обядваш? :lol:

На една каравнка дето предлагат скаричка, до офиса на жената ;)

 

Ето и един въпрос от мен - кога ще си смениш аватара?

Link to comment
Share on other sites

Какъв е шанса да хвана тетанус от ръждив пирон? Не съм се набол, само съм се одрал...
Зависи какъв ти е късмета....

Това си е вярно. Миналата година сина на кума ми се одраска на ръждива тел. И като отидохме в хирургиите да му бият инжекция за тетанос, отначало не искаха, защото раната била повърхностна. Един вид то не е минало през кожата. Ама ги накарахме да му бият. Че както казва gado - може и да ти изневери късмета. Затова провери, кой е дежурен днес - хирургиите или окръжна и отиди до спешния кабинет да ти тряснат инжекцията.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде точно се намира магазина за авточасти ИНТЕРКАР 3000 казаха ми че е някъде до моста на герджика обаче аз от там минавам почти всеки ден и не съм видял такова нещо

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде точно се намира магазина за авточасти ИНТЕРКАР 3000 казаха ми че е някъде до моста на герджика обаче аз от там минавам почти всеки ден и не съм видял такова нещо

 

Магазина се намира като слизаш от Герджика в посока гара Филипово, веднага след Сава Муткуров отляво зад спирката. Има нещо като малко площадче магазина е отдолу под кооперацията.

 

Василе за бога нищо не купувай оттам! Всичко е боклук и често НЕ пасва на автомобила. На Мондеото предницата едва я оправихме. Майсторът ми пък 4 дни се мъчи да напасне предна броня... Всичките им части са евтини и некачествени боклуци

Link to comment
Share on other sites

С флашка, с презаписваеми дискове, преточване по мрежата.

 

Питах се с лан кабел дали става, щото имам един под ръка. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...