Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ако някой некадърник е паркирал на паркинга така, че заема място за 4 коли, може ли да се обадим на паяка да дойдат да го вдигнат за неправилно паркиране?

 

То не стига, че вече няма място, ами и още има такива тарикати. :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако някой некадърник е паркирал на паркинга така, че заема място за 4 коли, може ли да се обадим на паяка да дойдат да го вдигнат за неправилно паркиране?

 

То не стига, че вече няма място, ами и още има такива тарикати. :dry:

Ако е спрял лошо не означава, че е неправилно. Ако е блокирал изход или други коли тогава можеш да се обадиш.

Link to comment
Share on other sites

Значи остава само решението да напиша глупак с ключ по боята, или в по-лекия случай с боя по стъклото. :devil :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се изненадате но преди време имах следния разговор в полицията по повод паленето на шумата пред блока от разните изкуфели бабички. Питам ги аз какво мога да направя за да престанат да палят мократа шума защото това означава през следващите няколко часа да не мога да си отворя прозореца а и въпреки така миризмата се просмуква. От полицията ми казват че те пък какво се очаква да направят и след 5 минути убеждаване че не е тяхна работа стигаме до извода че аз от своя страна мога да катализирам процеса с малко бензин поне пък да изгорят по-бързо (или ако искам с пожарогасителя от колата да го загася - каквото си избера) единствено можели да се намесят ако взема да бия бабичките видиш ли, но ако хвърля туба с бензин в пламъците нямали да имат нищо напреки. Аз останах с отворена уста и не можех да повярвам че това най-отговорно ми го заявява дежурния в полицията по телефона при това разговора със сигурност се записва...

 

Така че дори да му изпопукаш гумите едва ли ще стане нещо (освен ако ТОЙ не те хване - тогава ще е страшно).

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да звъннеш в пожарната да ги питаш. Те се занимават с пожарите. От друга страна този няма право да се държи така по телефона. Можеш да му приложиш един много гаден трик. Когато видиш че се държи така го попитай за името и чина. Длъжен е да ти ги каже. После можеш да подадеш оплакване. По всяка вероятност още когато го попиташ за името ще омекне доста. Всички позвънявания до службите се записват.

Link to comment
Share on other sites

някой купувал ли е или да знае къде мога да намеря Бороконтакт?доколкото разбрах малко трудно се намирал,та идеята да обикалям града с надежда да открия случайно някъде не ме блазни.ако някой е виждал или купувал наскоро,може да даде малко повече инфо

Link to comment
Share on other sites

някой купувал ли е или да знае къде мога да намеря Бороконтакт?доколкото разбрах малко трудно се намирал,та идеята да обикалям града с надежда да открия случайно някъде не ме блазни.ако някой е виждал или купувал наскоро,може да даде малко повече инфо

 

 

Пловдив Форт ООД 032-631000

 

Има го и във всеки един магазин, в Била сигурно го има, да не говорим, че можеше да погледнеш в "Партньори"...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

човека,който ми го препоръча,каза че го няма във всеки магазин,затова и попитах тук.във Била не продават ли само хранителни стоки :blink: а телефона на фирмата и аз го видях,но какво те навежда на мисълта че продават и на дребно?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете причина поради която да не отварям www.plovdiv24.com www.winner.bg www.actualno.com и много други сайтове. (Преди да си форматирам компютъра го нямах този проблем)

Мерси ПРедварително

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете причина поради която да не отварям www.plovdiv24.com www.winner.bg www.actualno.com и много други сайтове. (Преди да си форматирам компютъра го нямах този проблем)

Мерси ПРедварително

 

DNS servera който си задал ... или си пропуснал да зададеш. Обади се на доставчика ти на интернет и го попитай какви са настройките които трябва да зададеш и ги оправи.

 

човека,който ми го препоръча,каза че го няма във всеки магазин,затова и попитах тук.във Била не продават ли само хранителни стоки :blink: а телефона на фирмата и аз го видях,но какво те навежда на мисълта че продават и на дребно?

 

A теб какво те навежда на мисълта че НЕ го правят? Провери ли случайно?

Link to comment
Share on other sites

човека,който ми го препоръча,каза че го няма във всеки магазин,

 

 

Купувал съм го от кварталната железария - това ме навежда на мисълта,че си е доста разпространен продукт.А дори и представителите да не предлагат на дребно, могат да те насочат към място, където предлагат.Между другото, представителите в Пз, ПРЕДЛАГАТ на дребно.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как може да се пусне avi или mpeg файл на Нокиа Н82?

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

някой купувал ли е или да знае къде мога да намеря Бороконтакт?доколкото разбрах малко трудно се намирал,та идеята да обикалям града с надежда да открия случайно някъде не ме блазни.ако някой е виждал или купувал наскоро,може да даде малко повече инфо

Преди 6 месеца, когато правихме ремонта, си го купих от магазина зад ресторанта на Детски свят - Куцото магаре или както там беше. В този магазин като цяло нещата бяха по-евтини от складовете на филипово, уж дето трябва да са по-евтини.

Link to comment
Share on other sites

winrar

М не. Това е Symbian OS файл, а не архив. Може би трябва да е с някакъв компилатор, знам ли.

 

Може ли да се пастира стъкло на часовник с цел заличаване на драскотини?

Чувал съм, че става с паста за зъби, но не съм пробвал. Или може да пробваш с водна шкурка, да кажем номер 2000. ;)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се пастира стъкло на часовник с цел заличаване на драскотини?
На ръка става с паста за зъби на едно парцалче и продължително търкане. Дребните драскотини се заличават, на по-дълбоките им се заоблят ръбовете и стават по-малко забележими. Остава да се почистят остатъците от паста, които се набиват във всички вдлъбнатини около стъклото. Има и машинки за полиране на дребни детайли.
Link to comment
Share on other sites

някой купувал ли е или да знае къде мога да намеря Бороконтакт?доколкото разбрах малко трудно се намирал,та идеята да обикалям града с надежда да открия случайно някъде не ме блазни.ако някой е виждал или купувал наскоро,може да даде малко повече инфо

 

В БАУМАКС има всички развасовки на продукта, концентрат, разреден - каквото се сетиш.

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам от къде може да купя куче с определена или подобна разцветка (като тази на картината по-долу) да е на определена възраст от 1 до 6 години и горе-долу колко вървят тези кучета ?

Или просто ме насочете към някой развъдник .

Един приятел иска да си купи куче , обаче в момента не е в България и аз изобщо не знам към кой да се обърна по въпроса .

Става въпрос за Българско овчарско куче (Каракачан) и приятелят ми иска да му кажа ако намеря такова куче , после да му пиша и той да се оправя от там на татък вече .

п.п. Въпроса ми е дали от наякой развъдник може да се поиска точно определено куче и къде ще да е този развъдник в случея ?

BulgarianShepherdDogNick23.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

я виж това дали ще ти свърши работа-1,2,3

Благодаря за линковете , поне другият форум може да ми е от помощ , ще се поразгледам и във форума където са регистрирани развъдчиците , после ще видя какво ще стане .

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде (по възможност Тракия) може да се купят свински крака и уши?

 

Ред:

Мерси, laury, не ме интересува замразени или не. Препоръчаха ми ги за рамото...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...