Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Пробвай със програмата SoulSeeker ;) ако не ги постни в темата за песни и ще видим какво може да се направи.

 

Извинявай - няма да стане с тази програма конкретно тази песен.

Свалих клипа с помощта на програмата vloader от download.bg :) .Програмката е идеална...може да тегли направо клипа,а може и само звука да изтегли-препоръчвам я.Благодаря за помощта все пак :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как мога да се оттърва от едни супер малки мравчици? В квартирата ми на моменти стават мощни инвазии и не знам как да се оправя. Мазах с оцет, пръсках с Райд и пак си излизат... дори на места, на които няма храна. :(

Link to comment
Share on other sites

Къде трябва да ида и какво трябва да направя, за да си извадя свидетелство за съдимост ? Предполагам е в съда, но нека някой, който е запознат с процедурата да каже.

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

Къде трябва да ида и какво трябва да направя, за да си извадя свидетелство за съдимост ? Предполагам е в съда, но нека някой, който е запознат с процедурата да каже.

плащаш таксата на гишето на банката на първи/втори етаж и отиваш да подадеш молба - по коридора наляво от гишето на първи етаж/влиза се през централния вход/ и ще излезеш във фоайето на гишето за подаване. там си попълваш по бланка молбичка и ще ти искат свидетелство за раждане и лична карта. това е.

Link to comment
Share on other sites

Защо всички програми са ми се преместили в "C:\found.000\dir0000.chk " и каква е тази директория ?

 

Сигурно си пляснал някой вирус. Лош късмет.

Link to comment
Share on other sites

18 минава през него. 99 спира на сладкарница Неделя от Юг, 4-ката спира до Ленинград от Север.

 

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Как мога да се оттърва от едни супер малки мравчици? В квартирата ми на моменти стават мощни инвазии и не знам как да се оправя. Мазах с оцет, пръсках с Райд и пак си излизат... дори на места, на които няма храна. :(

В аптеките продават едно тебеширче - инсектишир.Върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Може би се бъркам, но май в бутката за вестници под часовника на пощата имаше такава екстра. Или в самата поща. Но не съм 100% сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Нестандартно тъп въпрос - искам да разкарам Microsoft Office пакета, внедрен във Вистата ми, който на всичкото отгоре е неизползваем, защото не е платен. Само ми пълни място в C:

Как да го направя? Нужни ли са ми дисковете на Виста или има безболезнен начин?

Link to comment
Share on other sites

Нестандартно тъп въпрос - искам да разкарам Microsoft Office пакета, внедрен във Вистата ми, който на всичкото отгоре е неизползваем, защото не е платен. Само ми пълни място в C:

Как да го направя? Нужни ли са ми дисковете на Виста или има безболезнен начин?

От Control Panel. Намираш къде е Add/Remove Programs. Под Виста може и да е с различно име. Намираш програмата в списъка и натискаш бутончето за премахването. Моят съвет е тотално да разкараш Виста.

Link to comment
Share on other sites

Може би се бъркам, но май в бутката за вестници под часовника на пощата имаше такава екстра. Или в самата поща. Но не съм 100% сигурен.
На бул.Христо Ботев, срещу La Fiesta също може да пуснеш обява.
Благодаря ви! :)
Link to comment
Share on other sites

От Control Panel. Намираш къде е Add/Remove Programs. Под Виста може и да е с различно име. Намираш програмата в списъка и натискаш бутончето за премахването. Моят съвет е тотално да разкараш Виста.
Тц. Не става така. Когато си закупил машина с инсталирана Виста (лицензирана) като "бонус" ти дават пробна версия на офис 2007, който спира да работи след известен брой стартирания. С uninstall от Programs and Features не може, трябва да се ръчкат регистрите. Аз следвах някакви указания от сайта на Майкрософт но в крайна сметка ефектът беше нулев и се отказах. А не искам да си махам Виста-та, понеже така и така съм си я платил (предполага, че и случая на Копчето е подобен). В крайна сметка инсталирах паралелно по-стар офис пакет и си работя с него.
Link to comment
Share on other sites

Тц. Не става така. Когато си закупил машина с инсталирана Виста (лицензирана) като "бонус" ти дават пробна версия на офис 2007, който спира да работи след известен брой стартирания. С uninstall от Programs and Features не може, трябва да се ръчкат регистрите. Аз следвах някакви указания от сайта на Майкрософт но в крайна сметка ефектът беше нулев и се отказах. А не искам да си махам Виста-та, понеже така и така съм си я платил (предполага, че и случая на Копчето е подобен). В крайна сметка инсталирах паралелно по-стар офис пакет и си работя с него.

Има начин да си поискаш парите за Виста-та ;). Когато не се съгласиш с EULA. Ако потърсиш в нет-а ще намериш как точно става.

Имам и един въпрос. Защо не използваш Open Office?

Link to comment
Share on other sites

...Имам и един въпрос. Защо не използваш Open Office?
Опитах и него,но не работи със специфични за работата ми макроси за Word и Excel, а и някак не можах да мигрирам коректно базата данни на Access, с която работя. С хиляда зора изградих базата и интерфейса за работа с нея и не мога да си представя какво ще ми коства да променям нещата, още повече, че е залегнало на корпоративно ниво. Поради тази причина реших да отложа разучаването на ОО. А относно Вистата - не ме дразни толкова. Имаше някакъв момент за даунгрейд към XP, използвайки лиценза на Vista, но някак ми се струва стъпка назад. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Искам да проверя данните за Рено Лагуба 97-98 по Вина на колата къде мога да го направя в кои сайт ?

пробвай тук

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...