Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже от къде (по възможност Тракия) може да се купят свински крака и уши?

в Сани със сигурност има но замразени :(

по складовете на Бр.шосе ушите са по 4лв/кг за краката не съм сигурен

Edited by laury
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ред:

Мерси, laury, не ме интересува замразени или не. Препоръчаха ми ги за рамото...

 

И как по точно трябва да ти помогнат свинските крака или уши ?

 

едит: Ушите стават вкусни и на скара :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Съдържат хрущяли, както и куп други вещества. Доказано е, че прасета физиологически са най-близки до хората. Няколко човека, на които имам доверие са ми ги препоръчали именно сварени на слаб огън, самата чорба да си я пийвам като лекарство :]

Link to comment
Share on other sites

Съдържат хрущяли, както и куп други вещества. Доказано е, че прасета физиологически са най-близки до хората. Няколко човека, на които имам доверие са ми ги препоръчали именно сварени на слаб огън, самата чорба да си я пийвам като лекарство :]
Хрущял от акула също съм чувал, че е много добро
Link to comment
Share on other sites

скорпе, в аптека питай за флексодон Д (или А, забравям кое е). за цената си на бр. хапче съдържа оптимално количество глюкозамин и то моносулфат, а освен това си има и хондроитин. бачка, възстановява изтънели хрущяли, макар и бавно.

Link to comment
Share on other sites

Как може да се ползва ICQ през сайт без да го свалям.Т.е. зареждам си страницата и тя ми е ICQ-то.Знам, че има такова нещо ама не мога да го изкарам през гугъл.

 

дам :) намерих го ICQ2Go

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Как може да се ползва ICQ през сайт без да го свалям.Т.е. зареждам си страницата и тя ми е ICQ-то.Знам, че има такова нещо ама не мога да го изкарам през гугъл.

 

дам :) намерих го ICQ2Go

 

meebo.com също ти върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Имам някакъв спомен, че Мирославовците празнуват имен ден тези дни. Кога точно?

Link to comment
Share on other sites

При лаптопите , има ли бутон от клавиатурата(комбинация) ,заместващ клик с десния бутон на тъчпада ?

Има бутон за контекстно меню, също както на стандартните клавиатури. Бутонът се намира вляво от десния Ctrl.

 

Благодаря. Никога досега не бях ползвал този бутон... :ph34r:

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

При лаптопите , има ли бутон от клавиатурата(комбинация) ,заместващ клик с десния бутон на тъчпада ?
Има бутон за контекстно меню, също както на стандартните клавиатури. Бутонът се намира вляво от десния Ctrl. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Днес ми се случи странно нещо - получавам смс, че почти съм достигнала кредитния си лимит на М-телска сметка. Обаждам се да проверя сметката - 68 лв. Всичко добре, ама снощи беше 18. Веднага отидох до М-тел, за да проверим какво се е случило. Оказа се, че си бил включен интернетът и телефончето си го използвало. Пак добре, ама аз и интернет не съм използвала :) След като разбра, че телефонът е купен от Германос, момчето каза, че билa разбираема ситуацията. Постоянно се случвали такива неща и не се знаело защо. Та какво се прави в такива ситуации?

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Днес ми се случи странно нещо - получавам смс, че почти съм достигнала кредитния си лимит на М-телска сметка. Обаждам се да проверя сметката - 68 лв. Всичко добре, ама снощи беше 18. Веднага отидох до М-тел, за да проверим какво се е случило. Оказа се, че си бил включен интернетът и телефончето си го използвало. Пак добре, ама аз и интернет не съм използвала :) След като разбра, че телефонът е купен от Германос, момчето каза, че било разбираема ситуацията. Постоянно се случвали такива неща и не се знаело защо. Та какво се прави в такива ситуации?

Ами пиеш една студена вода и така.... В общи линии, битият си е бит, такования е такован, а ти дължиш пари на Мъ Тел...

Link to comment
Share on other sites

Днес ми се случи странно нещо - получавам смс, че почти съм достигнала кредитния си лимит на М-телска сметка. Обаждам се да проверя сметката - 68 лв. Всичко добре, ама снощи беше 18. Веднага отидох до М-тел, за да проверим какво се е случило. Оказа се, че си бил включен интернетът и телефончето си го използвало. Пак добре, ама аз и интернет не съм използвала :) След като разбра, че телефонът е купен от Германос, момчето каза, че било разбираема ситуацията. Постоянно се случвали такива неща и не се знаело защо. Та какво се прави в такива ситуации?

Нищо. Изтриваш си настройките за достъп до интернет за да си спокойна.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като в другата тема никой не е влиза и не са ми отговорили ще прехвърля и тук питането си : Можете ли да ми кажете от къде да си изтегля NOD 32 защото до сега имах някква временна версия на която й изтече срока или пъка да ми кажете от къде да си намеря лайсънс коуд за да мога да я направя постоянна в краен слуай очаквам и предложения за друга антивирусна програма която да си сиваля и да е псостоянна и достатъчно сигурна стбилна и изпитана

Link to comment
Share on other sites

Т...в краен слуай очаквам и предложения за друга антивирусна програма която да си сиваля и да е псостоянна и достатъчно сигурна стбилна и изпитана
Пробна версия на Kaspersky Internet Security + keyinfo remover според мен е оптималното решение. Единственото неудобство е, че трябва да правиш малка процедурка всеки месец с помощта на keyinfo remover-а, след която все едно току-що си инсталирал програмата и пак 1 месец пробен период ;) . Така си съвсем близо до легалния начин за ползване на програмата.

Пробвах и безплатната версия на Avast - добра е и има всичко необходимо, но дава много фалшиви аларми.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Намерих клипче, компилация от катастрофи, газене на хора по ралита, пребивания и други такива. Много е брутално. В коя тема трябва да го пусна. Не е в графа готини клипчета, далеч е от да се посмеете малко(освен ако някой не е толкоз извратен и да се кефи на тия пребивания).

Та въпроса ми е къде да го сложа тук клипче или не е разрешено да се слагат такива?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...