Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не е никак лоша идея да напишеш какъв модел ти е дъното.

Asus P5GD1 Pro

Гледах в сайта, но там всичко е разделено на сокети, ала бала, което нищо не ми говори :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

E2160, DualCore, 1.80/1M/800, LGA775, box ask

E2180, DualCore, 2.0/1M/800, LGA775, box 78.20 71.10

E2200, DualCore, 2.2/1M/800, LGA775, box 81.00 73.60

E2220, DualCore, 2.4/1M/800, LGA775, box 92.20 83.80

E4600, CoreDuo, 2.4/2M/800, LGA775, Box 135.20 122.90

E4700, CoreDuo, 2.6/2M/800, LGA775, Box ask

E5200, DualCore, 2.5/2M/800, LGA775, Box 94.60 86.00

 

Цените са в USD от Reset.bg

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Core2Duo e най-новата технология на двуядрените процесори на интел.(quad беше четириядрен вече, нали) И определено е с по-висока производителност от DualCore.

Техническите Гурута по-могат да кажат защо, не съм съвсем сигурен. Доколкото съм информиран(дезинформиран) DualCore е едно ядро, разцепено на два сегмента, докато Core2Duo съдържа две отделни ядра.

Моля да бъда поправен, ако греша, защото и на мен ми е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ходи ли на концерта на Stereo MCs следващия вторник (11.XI)?

Ако има кола или бус с 2 свободни места пуснете едно ЛС! ;)

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Core2Duo e най-новата технология на двуядрените процесори на интел.(quad беше четириядрен вече, нали) И определено е с по-висока производителност от DualCore.

Техническите Гурута по-могат да кажат защо, не съм съвсем сигурен. Доколкото съм информиран(дезинформиран) DualCore е едно ядро, разцепено на два сегмента, докато Core2Duo съдържа две отделни ядра.

Моля да бъда поправен, ако греша, защото и на мен ми е интересно :)

Dual Core e само обозначение за двуядрен процесор.

Core Duo е първото поколение двуядрени процесори, Core2Duo е второто поколение, което е с изцяло нова архитектура и притежава по-ниско топлоотделяне. Разликата в производителността е голяма в полза на C2D.

Link to comment
Share on other sites

2 долара? Не те разбрах..? Аз имам... Ако искаш ша ти дам, но за какво са ти?
Колегата има предвид това:

 

TwoDollarU.jpg

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам трудно се намират дори и в Щатите :(

 

Не чак толкова. Аз лично имам 3 банкноти. Там ги мислят за фалшиви :D Тъпа история.

Link to comment
Share on other sites

Знам,че се намират трудно.А някой знае ли къде?Или някой да има да продава?

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае номер на такси във Варна, което да не смъква кожата от гърба на клиентите си, когато прави курс. Също, далече ли се намира Икономическия университет от ЖП гарата.

Link to comment
Share on other sites

Зависи.ПО ПРИНЦИП е в центъра.От гарата тръгваш по бул.Приморски, след завой наляво преминава в бул Цар Освободител, продължаваш по него и след няма и 300 метра има кръстовище с бул.Борис 1-ви, където се намира и университета.

Link to comment
Share on other sites

Днес на пешеходната пътека пред болница, една овца мина с мръсна газ на червено, като беше светнало вече зеленото на пешеходците...

Знам, че имаше някакъв телефон, на който мога да се обадя и да издиктувам регистрационния номер на колата й и да "споделя" какво е направила. Някой може ли да го сподели?

Link to comment
Share on other sites

Ами 112( ама дали не е само за СФ не съм сигурен иначе "милиционерите" ) нали вече е общ, нещо що не го пробваш( дали ще ти обърнат внимание е др. въпрос )?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами 112( ама дали не е само за СФ не съм сигурен иначе "милиционерите" ) нали вече е общ, нещо що не го пробваш( дали ще ти обърнат внимание е др. въпрос )?

112 е за цялата страна.

Link to comment
Share on other sites

Хораааа!!Намерих 2-3 песнички във vbox,които никъде по сайтовете не мога да намеря и да си сваля :cry :cry .Кажете как става да си сваля звука от клипа без самия клип??Помня че преди време пак търсих как се казва една песен от клипа и един съфорумник ми издърпа само песента и ми я даде :(

Link to comment
Share on other sites

Пробвай със програмата SoulSeeker ;) ако не ги постни в темата за песни и ще видим какво може да се направи.

 

Извинявай - няма да стане с тази програма конкретно тази песен.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...