Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

къде в пловдив правят безлпатни кастрации на животни,в случая котка :unsure:

и колко време след като е родила за пореден път е добре да се сложи край на ражданиците :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

къде в пловдив правят безлпатни кастрации на животни,в случая котка :unsure:

и колко време след като е родила за пореден път е добре да се сложи край на ражданиците :unsure:

На първия въпрос - никъде. На втория - мисля, че след първото разгонване.

Кастрацията не е чак толкова скъпо процедура, водиш я в РВМС и я оправят за нула време.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

В нарушение ли са мотористите, които се промушват между спрелите коли на светофар?

ухааааааа и питаш. от неспазване на дистанциите в правилника, през престъпване на пътната маркировка и неподаване на сигнал за промяна на лентата и стигнем до изпреварване на МПСта отдясно. и това е само на пръв поглед. а като се "престроят" най-отпред да чакат зиленуту навлизат и в кръстовището при подаден червен сигнал.

Link to comment
Share on other sites

Колеги търся доклад на тема "Съдебна система"

Трябва ми да има обяснения на термините: адвокатура, следствие, съдилища, прокуратура, съдилищна власт.

мерсии :)

Link to comment
Share on other sites

На първия въпрос - никъде. На втория - мисля, че след първото разгонване.

Кастрацията не е чак толкова скъпо процедура, водиш я в РВМС и я оправят за нула време.

тогава какво е РВМС?

Link to comment
Share on other sites

тогава какво е РВМС?

Районна ветеринарно медицинска служба. Не знам дали става дума за тази дето е между Герджика и Четвъртък пазара. Там едно време си водих моята котка да я лекуват.

Link to comment
Share on other sites

Районна ветеринарно медицинска служба. Не знам дали става дума за тази дето е между Герджика и Четвъртък пазара. Там едно време си водих моята котка да я лекуват.
Точно.
Link to comment
Share on other sites

И все пак кастрацията на женска котка си остава 60+ лева :D
Знам ги твоите касапи :P
Link to comment
Share on other sites

И все пак кастрацията на женска котка си остава 60+ лева :D

Твоите "трима глупаци" минал ли си ги под ножа?

И малката, сладка принцеска и нея ли ще кълцате?

Link to comment
Share on other sites

Твоите "трима глупаци" минал ли си ги под ножа?

И малката, сладка принцеска и нея ли ще кълцате?

 

Абсолютно всички без изключение - всички са в перфектно здраве и нямам никакви проблеми

 

Ивчо не само "при моите касапи" е толкова, навсякъде е такава тарифата. Мисля последно тук за Сенса дадох 65, майка ми малко преди това даде толкова в София за нейната Шърли.

 

Като се сетя, че на момчетата им отнесоха мушмулите за по 15-20 лева едно време... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някъде продават ли се кондомите раздавани по разни кампании? Доста удобни излезнаха(или по-скоро влезнаха) :D

Май UNIDUS бяха.

Link to comment
Share on other sites

2 + 2 = 5 някъде в интернет и не само, го имаше това уравнение. Математически е доказано, макар и да не е верно, грешка в уравнението не се намира. Знае се че има такава, но до колкото знам, малко хора могат да е намерят. Някой може ли да ми намери или да ми каже как точно беше това уравнение?

2+2=5

2*1 + 2*1 = 5*1

1 = (5-5)/(5-5)

2*(5-5)/(5-5) + 2*(5-5)/(5-5) = 5*(5-5)/(5-5)

Умножават се лявата и дясната страна на уравнението по (5-5) и тогава

2*(5-5) + 2*(5-5) = 5*(5-5)

0 + 0 = 0

Източник: http://blogs.mail.ru/inbox/www.julia.ru/33...26035A0F5E.html

Link to comment
Share on other sites

2+2=5

2*1 + 2*1 = 5*1

1 = (5-5)/(5-5)

2*(5-5)/(5-5) + 2*(5-5)/(5-5) = 5*(5-5)/(5-5)

Умножават се лявата и дясната страна на уравнението по (5-5) и тогава

2*(5-5) + 2*(5-5) = 5*(5-5)

0 + 0 = 0

Източник: http://blogs.mail.ru/inbox/www.julia.ru/33...26035A0F5E.html

май не можеше да се дели на нула или бъркам? :blink:

 

Curunir ме е изпреварил

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Някой да е чувал или ползвал този онлайн магазин, защото имат много добри оферти, което пък ми се вижда доста подозрително, а и няма особено много информация за обслужването, сервизи и др.?

Link to comment
Share on other sites

май не можеше да се дели на нула или бъркам? :blink:

 

Curunir ме е изпреварил

:rolleyes: Ами това е софизъм-"формално правилно, но всъщност лъжливо умозаключение, построено на предварително подбрани неправилни положения (мними доказателства)", в случая деление на нула.

Когато прочетох въпроса ми просветна спомен от детството, че сме разглеждали тая задачка на кръжок по математика и фалшивото в доказателството беше деление на нула. След това погледнах в руските сайтове и попаднах на горепосоченото "доказателство". В интерес на истината и на мен ми се видя много измислено, но реших, че явно когато съм била дете ми е изглеждало по-убедително.

Потребителят питаше за решение, на което е попадал и допуснах, че може да е било това. И през ум не ми е минавало да убеждавам някого, че може да се дели на нула .

Лека вечер!

Link to comment
Share on other sites

Как се казва жител на Монако ?

 

Монакец... :unsure: монак..... :unsure: монаковец.....?

 

А как ли се казва жител на Тринидат и Тобаго ?

Link to comment
Share on other sites

Монакец... :unsure: монак..... :unsure: монаковец.....?

 

А как ли се казва жител на Тринидат и Тобаго ?

 

:confused :confused

Както и на Антигуа и Барбуда и Папуа нова Гвинея?

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused

Както и на Антигуа и Барбуда и Папуа нова Гвинея?

 

Тринидадец (тринидадка) е на Тринидад и Тобаго (вероятно заради големината на двата острова). Папуанец (папуанка) е общото на Папуа-Нова Гвинея, но там всяко племе си има различно име. За Антигуа и Барбуда предполагам, че са различни за различните острови или просто антигуанец (антигуанка).

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Някой да е чувал или ползвал този онлайн магазин, защото имат много добри оферти, което пък ми се вижда доста подозрително, а и няма особено много информация за обслужването, сервизи и др.?

 

Кое им е толкова хубавото на офертите - аз каквото разгледах не само че не беше по-евтино ами и по-скъпо от разни магазини на главната

Link to comment
Share on other sites

Във Фламингото разбрах, че са пуснали вече 3Д филми, само че не мога да намеря никъде в интернет колко струва и кои филми прожектират и.т.н. Някой да има инфо ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...