Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

часовника на компютъра доста често избързва, някой има ли идея откъде идва и как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

с програмата VirtualDub може ли да се обработват аудио файлове?

по принцип искам да обработвам MP3 файлове

Link to comment
Share on other sites

часовника на компютъра доста често избързва, някой има ли идея откъде идва и как да го оправя?
Windows-те си имат опция за синхронизиране чрез интернет,

А спрямо какво го сверяваш, че избързва?

Link to comment
Share on other sites

часовника на компютъра доста често избързва, някой има ли идея откъде идва и как да го оправя?

По принцип времето го взима от BIOS-a на дъното. Но както Скорпи каза Win-a има функция да го сверява с даден сървър.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже програма с която да си направя снимките да ми вървят на автоматичен слайдщоу и кам тях да върви и музика

Link to comment
Share on other sites

Windows-те си имат опция за синхронизиране чрез интернет,

А спрямо какво го сверяваш, че избързва?

е проблема е, че бързо избързва и изведнъж 1 ден е добре, на другия за няколко часа с 10 минути... настройл съм го да се синхронизира ама то се синхронизира на доста време и трябва ръчно да му давам ъпдейт, а така е гадно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

с програмата VirtualDub може ли да се обработват аудио файлове?

по принцип искам да обработвам MP3 файлове

М не. Защо искаш да обработваш MP3 с видео програма? Има къде къде по-специализирани. Най-малкото ако имаш Nero, ще имаш и Nero wave editor, който е за това.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от дестинацията.На мен София-Прага-Москва ми бяха 40 евро.Директният София-Москва бяха около 60...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да работи нормално при нас Motorola V9, внесена от Англия? Мисля е на Orange. В Америка не може да се подкарат като хората, маса пари било да се прекодират, та искат да ми ги пратят 2 броя на мен. Има ли смисъл да ми ги пращат?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко са летищните такси и такси за обслужване?

От самата авиокомпания би трябвало да ти кажат колко са. Когато си го купуваш те са добавени в цената. Бих ти препоръчал да погледнеш този сайт: http://www.posoka.com/.

Link to comment
Share on other sites

Кодирани са за Orange явно...

 

Ами ако са кодирани към оператор, както са си кодирани в щатите, така ще са си кодирани и в българия. Кодировката си е кодировка.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да работи нормално при нас Motorola V9, внесена от Англия? Мисля е на Orange. В Америка не може да се подкарат като хората, маса пари било да се прекодират, та искат да ми ги пратят 2 броя на мен. Има ли смисъл да ми ги пращат?

ако на твоя приятел,който ще ти праща телефоните,Стратфорд му е близо,кажи му да намине през шопинг центъра.там има едни типове,които разкодират почти всичко,предполагам че могат и тази моторола

Link to comment
Share on other sites

Има ли стриптийз клуб в Пловдив?

 

Enjoy 69 в четвъртък вечер. Двама приятели бяха там преди 2 седмици, гледали 3 стриптизьорки.

 

Казали им, че има и секс на живо към 5 сутринта - затваряли заведението и шоуто е само за тези, които са вътре.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...