Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ето ви един по-нестандартен въпро...

Защо една запалка Zippo,която в официалния им online магазин струва 18долара тук в България струва 81 лева?? :wacko: :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може ли някой, който се занимава с мастилно струйни принтери по специално, да ми каже къде в Пловдив, най-евтино мога да заредя тонер касетка за мастилно струен принтер Lezmark z615 / модел на главата 17.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се ползва C++ във visual basic? Става дума за вграждане на вече готов C++ код във ВБ, който, например при натискане на бутон, да се изпълнява..

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Ъм...не искам да пускам цяла тема в кулинария... може ли някой да ми каже как да си направя тарталетки за ордьоври. Обаче не истински тарталети( на маслена баня, с нагорещена форма, и т.н. ) а просто нещо сполучливо като заместител, ако някой е правил? Или знае какво тесто би ми свършило работа?

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой, който се занимава с мастилно струйни принтери по специално, да ми каже къде в Пловдив, най-евтино мога да заредя тонер касетка за мастилно струен принтер Lezmark z615 / модел на главата 17.

 

http://www.tncbg.com/

Link to comment
Share on other sites

...обаче всички знаеха, че вчера е шибания хелоуин... ай бати циганията, празниците не си знаем вече... бах му майката!!!

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам като ти свърши срока на личната карта и отидеш да си изкараш нова и ми казаха , че трябвало да плата няква такса в банка ако някой може да помогне в коя банка и ква такса да плата ... ?

Edited by ADRIimperatora
Link to comment
Share on other sites

Искам да питам като ти свърши срока на личната карта и отидеш да си изкараш нова и ми казаха , че трябвало да плата няква такса в банка ако някой може да помогне в коя банка и ква такса да плата ... ?

ами трябва да платиш такса за новата лична карта,която зависи от срока за който искаш да ти бъде изкарана .ако отидеш на Волга,там има офис на банка,в която може да платиш

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някъде да се продават мрежести врати за тераси (няколко летвички + мрежа + панти + някаква закачалка)?

 

И нещо, което подчертава липсата ми на всякакви компютърни познания - как да разбера кой е най-мощният процесор, който мога да сложа на дъното си?

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

И нещо, което подчертава липсата ми на всякакви компютърни познания - как да разбера кой е най-мощният процесор, който мога да сложа на дъното си?

Не е никак лоша идея да напишеш какъв модел ти е дъното.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някъде да се продават мрежести врати за тераси (няколко летвички + мрежа + панти + някаква закачалка)?

...

В Бриколаж продават няколко размера (под формата на кит за сглобяване) но мисля, че само за прозорци. Смятам, че е добра идея да звъннеш по телефона в Бриколаж и/или Практикер и да ги питаш дали продават всички компоненти (профили, ъглови съединители, мрежа, фиксатор за мрежа, панти, дръжка) от които човек може да си направи комарник.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някъде да се продават мрежести врати за тераси (няколко летвички + мрежа + панти + някаква закачалка)?

 

И нещо, което подчертава липсата ми на всякакви компютърни познания - как да разбера кой е най-мощният процесор, който мога да сложа на дъното си?

по първия въпрос: произволна фирма за ПВЦ@Ал дограми. Обикновено ги наричат "комарници". Цени между 30 и 150лв.бр според зависи настроението на фирмаджията, качеството на матриала, дали е твой човек и др.

по втори въпрос, кажи си дъното и чипсета или най-добре погледни в сайта на производителя на дъното. обикновено дават кой цокъл с какво ФСБ и кои професори разпознава. За някои по-нови професори, излезнали като модел след повече от 6 месеца от модела на дъното може да се наложи ъпдейт на биоса за да ги "види". Но най-изчерпателна информация ще си откриеш от там.

Link to comment
Share on other sites

Пичове!Някой може ли да ми даде списъка с канали и честотата,на която се предават??Защото е хиипер много играча канал по канал да ги търся и да ги подреждам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Къде най-близо до Пловдив може да се скочи с бънджи ?

В Клисура...на около 100 км от Пловдив.Мисля че това е най-близкото място :) .Имаше и тема във форума!Ще я потърся и ще ти я дам

 

Edit:Ето я темата https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=64000

И сайта http://www.skok.hit.bg/ :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Един приятел ми каза за игра, тип - военен екшън или нещо от сорта, със супер реалистична графика. Много нашумяла по залите. Някой да знае как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как и от къде мога да гледам телевизия и да слушам радио на Нокиа Н82 чрез Wi-Fi?

Link to comment
Share on other sites

Пичове!Някой може ли да ми даде списъка с канали и честотата,на която се предават??Защото е хиипер много играча канал по канал да ги търся и да ги подреждам :wacko:

 

За коя по-точно кабелна телевизия?

 

Някой знае ли как и от къде мога да гледам телевизия и да слушам радио на Нокиа Н82 чрез Wi-Fi?

 

Не можеш да слушаш стрийминг радио. Мисля, че и стрийминг видео не можеш да слушаш, но не съм сигурен. Разочароващо, при положение, че интернет таблета на нокия може да пуска стрийминг файлове директно.

 

Може да има някакъв допълнителен софтуер, но ще трябва да се поразтърсиш.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел ми каза за игра, тип - военен екшън или нещо от сорта, със супер реалистична графика. Много нашумяла по залите. Някой да знае как се казва?

 

GEARS OF WAR?

Link to comment
Share on other sites

Crysis, FarCry2???( и само да спомена, че Quantum of Solace е най-качественото заглавие, което съм играл след Crysis ).

 

Ако тези двете НЕ са военни не знам какво е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...