Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Айде малко по-нова имформация да спусна. Митко Гигата е с най-голям асортимент в България към момента. Може да не поддържа всичко но то няма и как да стане. Китайците бълват стотици разновидности. Съвета ми е да си вземеш едно АИО за проба към 50на лева е мисля. За начинаещ е разумен минимум. Мисля че точно това и ще ти препоръчат в магазина. Ако ти хареса отиваш на електронен мод и обслужваем изпарител за намаляне на разходите-там инвестицията е около 200лв. Опитай течностите G-vape и мисля нямамда сбъркаш. От както ги е пуснал друго не ползвам, но то си е до вкусове.

Колкото до цената да в Китай е по-евтино, но гаранцията не е з подценяване като се има предвид, че има доста калпави изпълнения дето не изкарват и 6 месеца.

Edited by lubo1972
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Айде малко по-нова имформация да спусна. Митко Гигата е с най-голям асортимент в България към момента. Може да не поддържа всичко но то няма и как да стане. Китайците бълват стотици разновидности. Съвета ми е да си вземеш едно АИО за проба към 50на лева е мисля. За начинаещ е разумен минимум. Мисля че точно това и ще ти препоръчат в магазина. Ако ти хареса отиваш на електронен мод и обслужваем изпарител за намаляне на разходите-там инвестицията е около 200лв. Опитай течностите G-vape и мисля нямамда сбъркаш. От както ги е пуснал друго не ползвам, но то си е до вкусове. Колкото до цената да в Китай е по-евтино, но гаранцията не е з подценяване като се има предвид, че има доста калпави изпълнения дето не изкарват и 6 месеца.

 

Съгласен съм с всяко изречение, дето си казал...то и аз май съм казал половината от същото в предишните постове...а и ако още повече се замисля, май и Виден ги е казал, само че пак по неговия си начин. Което пък ме води до единствения извод, че скачам само когато се е изказал "по неговия си начин", което пък май му се случва почти винаги. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на мен така ми действа повечето пъти Raptora. В случая само за цените не съм съгласен с него, но го оправдавам тъй като не се е интересувал напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Но като изключим бомбастичността в изказванията му и това, че понякога без да се усети наранява отсрещния...иначе е готин де, широка душа е доколкото съм го опознал, но му трябва още малко оглаждане на ръбчетата на характера. :grin:

Мисля, че ориентирахме човека какво му трябва - с няколко думи...да опита за начало нещо по-евтино за да прецени по принцип дали ще му хареса новия метод и ако продължи само с електроника...да следи модовете дето излизат практически всеки ден и да си хареса някой. А то вече има такова разнообразие, че може да се объркаш от толкова избор и като добавиш разнообразието на течностите и ароматите, хаосът става пълен, а и много модове освен това имат опции не само за волтаж, но и за количеството па́ра, която да пускат, за количеството аромат, който да извличат и т.н., така че човек може да си пробва разни работи до края на живота си. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само да споделя и аз - в началото си вземи евтина електронна цигара, просто за да прецениш, дали този тип пушене е твоят. Щото... не е за всеки. Пък после... можеш да си вземеш едно Cupti от китайците за 30-на долара.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че в нашия Форум човек редовно става пишман, че се е опитал да помогне на някой. Такова чудо никъде другаде не съм виждал, а съм член на много и разнородни групи във ФБ, като съм и модератор на една с над 50000 члена. Уникална история! 

 

Но като изключим бомбастичността в изказванията му и това, че понякога без да се усети наранява отсрещния... 

 

Наранявам отсрещния казваш... Е нямам думи верно. Занчи казвам аз нещо, после идва някой и казва "мани не го слушай ти тоя балък" и аз наранявам острещния...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Както казах - само в Булфорум... 

 

=============================================

 

Какво мислите за ТАЗИ цена? Аз съм перфектно доволен от досегашния си My Book, но този е различен, вероятно по-нова версия. 

Link to comment
Share on other sites

Май пак не схващаш, че цялата работа идва от не от това, което казваш, а от начина по който го правиш. За другото си отчасти прав - веднъж преди години се заяждах съвсем безпричинно с Ангел, за което му се извинявам, а "заяжданията" с теб вече съм спрял да ги броя и винаги са ответна реакция към начина на някое поредно твое изказване.

 

П.П. А "балък" за някого тук никога не съм употребявал. Това, че ти си интерпретирал единствено твоята липса на информация в дадена област по този начин  си е твоя трактовка, не моя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм в час с тея електронни цигари, но си мисля, че накрая ще излязат по-вредни от нормалните...
На дадения етап официално медийно е точно така. Няма как да се мерят финансовите сили поръчващи кампаниите на производителите на класически цигари и електронни такива. Който го интвресува има достатъчно независими проучвания. Кангер събтанк илинеВиц мини с кайфун според мен е най-стабилното и удволетворяващо решение към момента.
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм в час с тея електронни цигари, но си мисля, че накрая ще излязат по-вредни от нормалните...

 

Абсолютно няма такова нещо и това е умишлена пропаганда на цигарджиите от самото начало, като са подкупени и медицински "изследвания" и какво ли още не на най-високо ниво. Хората обаче не са балами и вече масово се усетиха.

Link to comment
Share on other sites

Може, идея нямам, както казах. Имам няколко приятели, които имам чувството, че откакто минаха на електронни, просто само смучат, тоест цигарата не им излиза от устата. Не знам колко грама изпушват, обаче яко пафкат!

Все тая де, аз ги хвърлих 2007 :grin:

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е скоро услугите на авто школа?Трябва ми за обучение за Б категория за човек който никога не се е качвал на кола...Предпочитам максимално голям автомобил задължително с ръчни скорости (щото с изненада научих че има и "обучение " на автоматици)...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Стига бе!!! Верно ли?!?!?!  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Някой ще ми даде ли мнение за ХДД-то или да се оправям сам както обикновено? 

 

Явно никой няма такъв.

Какво мнение очакваш от някой, който няма такъв хард диск?

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е скоро услугите на авто школа?Трябва ми за обучение за Б категория за човек който никога не се е качвал на кола...Предпочитам максимално голям автомобил задължително с ръчни скорости (щото с изненада научих че има и "обучение " на автоматици)...

 

Бих ти препоръчал Трансинг. Карал съм там, пращал съм хора там, жена ми взе книжка там - винаги без грешка. Таньо Гочев, Витко Гочев, просто си знаят работата. Какви коли имат, не знам в момента. Аз карах на Astra F преди 100 години, жена ми кара на Astra G и така.

 

За хард Western Digital високите серии. Не ме питай кой цвят. Взимам най-скъпия. До момента нямам издънки. Купувах и една Тошиба, която ми се струва шумна, като едновремешните Макстори. Уестърна не се чува!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми даде ли мнение за ХДД-то или да се оправям сам както обикновено?

Я да се присламча към въпроса и аз :-) Това дискче ако го закача на рутер през usb мога ли да го ползвам като подобие на сървър достъпен през интернет?Рутера ми е Асус АС1200...

Link to comment
Share on other sites

Явно никой няма такъв.

Какво мнение очакваш от някой, който няма такъв хард диск?

 

Не е задължително изобщо някой да го има. Аз нямам съмнения в продукта и качеството му, нито в работата му. Казах вече, че имам един. Интересува ме ЦЕНАТА.

Link to comment
Share on other sites

Я да се присламча към въпроса и аз :-) Това дискче ако го закача на рутер през usb мога ли да го ползвам като подобие на сървър достъпен през интернет?Рутера ми е Асус АС1200...

 

Всичко зависи от рутера. Диска си е диск.

 

Не е задължително изобщо някой да го има. Аз нямам съмнения в продукта и качеството му, нито в работата му. Казах вече, че имам един. Интересува ме ЦЕНАТА.

 

Ами няма какво да ти кажа аз лично за цената. Проверяваш я в Гугъл, ако няма по-ниска - значи е окей. Така като гледам, 200лв са си окей цена за тоя диск.

Link to comment
Share on other sites

220 Ангеле, не 200. И аз мисля, че е добре, но подушвам как на практика намаление май няма. 

 

ЕДИТ: Поръчах го, здраве да е. 

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е скоро услугите на авто школа?Трябва ми за обучение за Б категория за човек който никога не се е качвал на кола...Предпочитам максимално голям автомобил задължително с ръчни скорости (щото с изненада научих че има и "обучение " на автоматици)...

Бих ти препоръчал Румен Ишпеков, тоя пич щом научи жена ми да шофира, значи спокойно може да научи и шимпанзе.

Link to comment
Share on other sites

Първият, който беше показал, беше 199.99лв.

 

Ето го втория: https://www.jarcomputers.com/Western-Digital-My-Book-NEW-WDBBGB0030HBK-EESN_prod_HDDEXWDWDBBGB0030HBKEESN.html?ref=prod

 

Еми както подозирам - на практика намалението е почти никакво. Все пак има някакво де - не е като без хич. 

Link to comment
Share on other sites

Абе всички дето пушете сте .... източник на пари. Какво искате да ви продам? Ще си сложа нормалните 40% печалба само...обещавам :D :D.

 

едит: ебаси, аз съм чел на другата страница и сега стана една хахах

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...