Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

http://grabo.bg/plovdiv/polirana-kola-0v6tu

Мислите ли, че си струва?
"Време за извършване на услугата: 2 часа."
Аз си мислих, че цялата тази процедура е сравнително пипкава и детайлна и отнема повечко време....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цената е супер...приготви още 7-8лв. за измиване преди това.Два часа за измит и подсушен автомобил са достатъчни особено ако работещите по него са двама...разбира се зависи и от това колко е захабен лака.

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Ммм нз как ще стане тоя номер само със сингъл стейдж паста, може би ... ама ако са нормални да ползват най-фин вариант... няма да изкара много от дефектите... ако са ахмаци, ще смъкнат де що има лак по боята с най-грубата паста и ще ти викат "готово" ... тва за 2 часа ... не бих си оставил дори моята кошница.

 

_____________________________

А и още нещо... имам "оставена в наследство" някаква аларма MARK чието дистанционно работи както и когато си поиска ... има ли смисъл да ходя да питам да ми кодират ново дистанционно или няма такъв филм и ще искат да ми пробутат друга аларма? 

Подчертавам, че аз в тия аларми не вярвам, просто ми трябва да ми бачка централното.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

То полирането май не сваля дефекти, а дава блясък само. Това ако под полиране, нямат предвид "пастиране".

 

И на мен доста различни цени ми бяха цитирали за полиране. Към 300лв....

Link to comment
Share on other sites

 

А и още нещо... имам "оставена в наследство" някаква аларма MARK чието дистанционно работи както и когато си поиска ... има ли смисъл да ходя да питам да ми кодират ново дистанционно или няма такъв филм и ще искат да ми пробутат друга аларма? 

 

Подчертавам, че аз в тия аларми не вярвам, просто ми трябва да ми бачка централното.

 

Не се занимавай. А пък и едва ли някой ще тръгне да го прави. Навремето така в Мондеото ми имаше някаква аларма - така си дошло при вноса с нея. И аз питах за възстановяване и т.н. - обясниха ми че няма никакъв смисъл, няма как да го направят и си купих нова българска.  

 

Лично според мен няма как да се получи тая работа за 20 лева по никакъв начин. Не бих рискувал да пробвам. 

Link to comment
Share on other sites

Мани, оказа се че тия животни във ВикиВат нямат налично такова дистанционно... поне ме упътиха към един алармаджия, хем и комфорт модула ще види що не й е върза на тая кола... ако не става, нова. Че тва да си отключваш колата с ключ ... не е хава.

Link to comment
Share on other sites

....

Съветът ми е да си намериш специализиран спрей, съдържащ катехинов екстракт и редовно да си почистваш с него топлообменника (колко редовно, това зависи от запрашеноста и количеството текстил в помещението). Така хем няма да ти се вмирисва климатикът, хем ще ти ухае и приятно.

Дай пример къде да се търси такъв спрей?

Link to comment
Share on other sites

А и още нещо... имам "оставена в наследство" някаква аларма MARK чието дистанционно работи както и когато си поиска ... има ли смисъл да ходя да питам да ми кодират ново дистанционно или няма такъв филм и ще искат да ми пробутат друга аларма? 

Подчертавам, че аз в тия аларми не вярвам, просто ми трябва да ми бачка централното.

 

Зад автогара Юг , препрогамират чипоте (дистанционни) и дават нови ако нямаш, с нов чип цената е 15лв. Точно за МАРК аларми.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Колеги колко ли ще струва пращането на... да кажем 4-5тениски от САЩ до БГ. По пощата мисля, че ще е най- евтино... дори и да се чака 30дни не е проблем... Някой получавал ли е нещо?

Link to comment
Share on other sites

:o Мерси за инфото, изобщо не бих предположил, че някакво тъпо парче картон с аромат може да предизвика такива последствия :Х Иначе този спрей наистина ще трябва да го потърся, защото въпреки честото почистване на филтрите, пак се е насъбрал прах между ребрата на вътрешното тяло, а сега като се разчетох гледам, че чистят и външното... и него ли трябва?

 

 

Предполагам за този спрей става въпрос? http://www.sofclima.com/page.php?n=61623

И тези стават, въпреки, че личното ми мнение е, че не ги бива много в избиването на алгиите, които се завъждат във ваничката и дренажа. Преди време използвах един препарат на Ма Фра, Виден може да сподели какво точно изтече от неговите климатици тогава :)) Проблемът с този препарат е, че го продават само в двадесет литрови туби (концентрат) и струваше към 600-700 лева.

А иначе от тези спрейчета, дето си постнал линка, би трябвало да имаме и ние... Само, дето не мога да кажа цена в момента.

 

П.п. Външният топлообменник се почиства само при нужда. Тоест, ако е облепен с мизерии и мъх. Това се прави с помоща на четка с твърд косъм и по посока на ламелите.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Само не и от тази автомивка....Някъде из темите имаше адски много оплаквания от тях....И точно с такива ваучери..

 

Ммм нз как ще стане тоя номер само със сингъл стейдж паста, може би ... ама ако са нормални да ползват най-фин вариант... няма да изкара много от дефектите... ако са ахмаци, ще смъкнат де що има лак по боята с най-грубата паста и ще ти викат "готово" ... тва за 2 часа ... не бих си оставил дори моята кошница.

 

Това ми беше достатъчно. Благодаря! Знам си аз, че като става въпрос за определена услуга, като е с ваучери малко или много претупват работата...

 

Иначе попаднах на следните, ако някой е ползвал услугите им, нека сподели:

1. Пастиране

2. Пастиране

3. Пастиране

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Друг въпрос: имало някакъв спрей ли е не знам какво, който помага за по-лесното отстраняване на стара боя. За да не си играеш с шкурка.

Нанасяш (пръскаш) и след няколко минути забърсваш и махаш старата боя. Някой да има идея какво е това чудо?

Благодаря :)

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Това ми беше достатъчно. Благодаря! Знам си аз, че като става въпрос за определена услуга, като е с ваучери малко или много претупват работата...

 

Иначе попаднах на следните, ако някой е ползвал услугите им, нека сподели:

1. Пастиране

2. Пастиране

3. Пастиране

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Друг въпрос: имало някакъв спрей ли е не знам какво, който помага за по-лесното отстраняване на стара боя. За да не си играеш с шкурка.

Нанасяш (пръскаш) и след няколко минути забърсваш и махаш старата боя. Някой да има идея какво е това чудо?

Благодаря :)

Моята я карах при първия. Не съм сигурен дали е имало ефект, защото не беше чак толкова захабена, но май имаше. Дразни ме обаче, че сега на слънцето виждам една "паяжина" по цялата повърхност на автомобила, която май трябваше да се махне след пастирането. Тая година ще му я закарам пак и ще го видим...

Link to comment
Share on other sites

Друг въпрос: имало някакъв спрей ли е не знам какво, който помага за по-лесното отстраняване на стара боя. За да не си играеш с шкурка.

Нанасяш (пръскаш) и след няколко минути забърсваш и махаш старата боя. Някой да има идея какво е това чудо?

Благодаря :)

 

Има, но цената е космос, така че помисли. Някои ползват и горещ въздух. 

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив дават най-добри пари за кг алуминий?Имам една стара цилиндрова глава,която ми пречи.Мерси.

 

А, точно и аз тези дни щях да питам за такъв пункт или фирма. Имам един чугунен радиатор и 2-3 обикновени, както и комшия с ремарке, който ще ги закара. Просто ще ме е яд да ги дам на мангустите.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете читав майстор на гърнета,че нещо ми се прецака по генерацията и сега катализатора ми дрънчи по една ламарина над него.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

http://www.bgmaps.com/link/001F6E17C2FA66C3DD87103C695DE43E

 

Това за София. За Пловдив не знам. То и тоя може да го няма вече, че последно преди 2г съм ходил натам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...