Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някъде в Смирненски до "глухите линии" има аргончик... Някой малко да помогне с хвърленято на един пин в Гугъл мапс ако го знае къде точно е.

На доста завряно място е... Май не се води и на читав адрес, понеже е завряно зад едни кооперации и е на нещо като ... вътрешен паркинг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аргончик има на Коматевско шосе, от страната на Меском Попов. Човекът работи много добре. Точен адрес, обаче, не мога да дам. Караш към Коматево и някъде малко преди Филкаб, гледаш отляво.

Link to comment
Share on other sites

Има ли car audio спрециалисти в този форум :P

Предстои ми закупуване на плеър и говорители, но се колебая между:
Alpine UTE-72BT  &  Pioneer MVH-X360BT  за плеър
JBL GTO528  &  Helix B5X ( или Helix E5X)  за говорители 

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Има ли car audio спрециалисти в този форум :P

 

Предстой ми закупуване на плеър и говорители...

 

Ако махнеш "й"-то, ще ти кажа на ушенце, че Магданоза е напълно по-подходящ за целта. :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, от 20мин. ровя и не мога да намеря темата, където коментирахме Lenovo А850+ и Моторола MotoG и сайтовете, от които мога да ги поръчам. Жокерче? Май коментирахме, че може да ме накарат да платя мито или да ми се размине...

Link to comment
Share on other sites

Налазвай Есприта. От плеърите, който ти допада като дизайн. И двата са добри. По принцип в ниския ценови клас Пайнер са по-добри. Но имайки предвит, че гледаш ресивъри е все едно кое от двете устройства ще избереш.

Link to comment
Share on other sites

Хм, от 20мин. ровя и не мога да намеря темата, където коментирахме Lenovo А850+ и Моторола MotoG и сайтовете, от които мога да ги поръчам. Жокерче? Май коментирахме, че може да ме накарат да платя мито или да ми се размине...

 

Така става когато си свикнал да търсиш само с Гугъл. :P  Цък. А иначе за мито си попитал още когато щеше да взимаш китайчето.

 

-------------------------------

 

Я някой да ми каже тая обявя от грък ли е писана?

 

мотора е цисто нов на реални километри.

купена 2010 и подерзена на гараз. купувац полуцава сезоно обслузване безплатно. за параметри погледнете на линг.

 

Link to comment
Share on other sites

Искам да си взема един тунер от вън (UK), но малко ме съмнява дали ще "лови" напите ефирни цифрови канали.Какво точно трябва да гледам за да е подходящ?Примерно ето този дали ще стане?

Link to comment
Share on other sites

От UK е почти сигурно, че ще случиш такъв, дето няма да е подходящ за нашата ефирна телевизия.  Гледай да поддържа MPEG4, тъй като английските масово са MPEG2 (за SD) и много рядко съм виждал да носят от там MPEG4 (за HD). А защо държиш точно да е от там - тука вече има сравнително евтини и нелоши MPEG4 тунери...

Link to comment
Share on other sites

Еми... не държа, просто от там за 10тина паунда има много предложения, а тук най-долнопробните са по 40-50лв.
 
Харесах тука едно, ще взема да го взема пък да видим.
 

Playable File Formats -> MPEG 2, MPEG-4

Audio/Video Outputs -> Analog Audio x 1, Component (YPbPr) RCA, Component x 1, Composite x 1, Digital Audio Optical x 1, HDMI, RJ-45, SPDIF x 1

Features -> One Touch Recording, Pause Live TV, Simultaneous 2 Programs Recording, Simultaneous Record and Play

Data Interfaces -> Common Interface Slot, Network (RJ-45), Serial, USB Port

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Не бързай - това MPEG4 вероятно е само Playable File Format от флашката, а не декодирането на тунера. ;)

...и тукашните не са чак толкова долнопробни - от човек спокойно може да се намери с остатъчна гаранция нещо за 30-тина лева с EPG, запис върху флашка и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не бързай - това MPEG4 вероятно е само Playable File Format от флашката, а не декодирането на тунера. ;)

...и тукашните не са чак толкова долнопробни - от човек спокойно може да се намери с остатъчна гаранция нещо за 30-тина лева с EPG, запис върху флашка и т.н.

Хм... Модела му е HD-FOX, а за описание пише:

 

Receive with your HD-Fox television in convincing quality owing to innovative picture improvement technology. With this further developed Receiver technology this digital receiver is in the best way suitable for the reception of HDTV. See your favourite transmissions in brilliantly sharp image quality and enjoy via the CI-interface Pay TV transmissions (subscription pre-required).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Гадине ве... Хващай Гугъл мапса и давай

http://goo.gl/maps/ODqDB

 

Аз само до тука стигнах.

https://www.google.com/maps/place/ulitsa+%22Ogosta%22+1/@42.1313645,24.7211486,18z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x14acd02f3afe690b:0xcba74083f7c9926c?hl=en

 

Идваш ей тук и започваш да питаш. Явно гугълмобилите не са се завирали баш до аргончика, та няма как да ти го покажа.

Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав да си Галине. Ще се оправя от там нататък.

Впрочем има и още един, от другата страна на Хаджи Димитър. За него се влиза пак покрай тази глуха линия. Ако ще правиш ролбари, значи си за него, ако ще правиш нещо по двигателя, значи си за този, там, около площадчето.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае за по-евтин вариант на това чудо :

 

https://www.youtube.com/watch?v=u4EDlxqLfVY

 

Много искам да си взема, но нещо ми се струва скъпо, особено като има голям шанс да ми омръзне за седмица.

Някой има ли опит с подобна джаджа?

Link to comment
Share on other sites

Казусът е следният - в неделя поръчах от онлайн магазин телефон на жената, през Уникредит. Днес чуковете от тоя магазин ми връщат отговор, че от УниКредит не са ме одобрили. Това ми се видя странно, защото последните ми два потребителски кредита са на двойни суми, в сравнение с тази, за която кандидатствах сега,ВИП клиент съм, още повече, че заплатата ми минава през Уникредит. Обадих се на Уникредит и те ми казаха, че не обработват договори на този магазин. Въпросът е - докато чакам тия чукове да ми върнат отговор, към коя комисия да се обърна - КЗП или за личните данни, защото изискват ЕГН, номер на лична карта и прочие... Или направо към двете, че да им е гадно.

Link to comment
Share on other sites

Казусът е следният - в неделя поръчах от онлайн магазин телефон на жената, през Уникредит. Днес чуковете от тоя магазин ми връщат отговор, че от УниКредит не са ме одобрили. Това ми се видя странно, защото последните ми два потребителски кредита са на двойни суми, в сравнение с тази, за която кандидатствах сега,ВИП клиент съм, още повече, че заплатата ми минава през Уникредит. Обадих се на Уникредит и те ми казаха, че не обработват договори на този магазин. Въпросът е - докато чакам тия чукове да ми върнат отговор, към коя комисия да се обърна - КЗП или за личните данни, защото изискват ЕГН, номер на лична карта и прочие... Или направо към двете, че да им е гадно.

 

И двете, дядо Попе, и двете...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...