Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ви се случва в последно време (Глобул) когато говорите да ви разпада, заглъхва и тем подобни връзката?

Link to comment
Share on other sites

Да ви се случва в последно време (Глобул) когато говорите да ви разпада, заглъхва и тем подобни връзката?

 

На мен не, защото не съм на Глобул, но много приятели се оплакват точно от това. Също така и от проблем с покритието като цяло. Не ги знам какво правят, но явно имат проблем.

Link to comment
Share on other sites

Обхватът им е многоооооооооооо зле. Забелязвам го от известно време. Нещо сменят сега ли (новите собственици), какво ли, но работата е в дупарата. Вчера от нищото изгубих обват, рестартирах телефона и се оправи. Много е зле положението. За 8 години съм много доволна от тях, не съм имала проблеми от такова естество, дано се оправят скоро.

Link to comment
Share on other sites

Искам да купя няколко неща от alibaba.com (в по-големи количества), но не мога да разбера как седи въпроса с доставката.Някой да има информация?

Link to comment
Share on other sites

Казусът е следният - в неделя поръчах от онлайн магазин телефон на жената, през Уникредит. Днес чуковете от тоя магазин ми връщат отговор, че от УниКредит не са ме одобрили. Това ми се видя странно, защото последните ми два потребителски кредита са на двойни суми, в сравнение с тази, за която кандидатствах сега,ВИП клиент съм, още повече, че заплатата ми минава през Уникредит. Обадих се на Уникредит и те ми казаха, че не обработват договори на този магазин. Въпросът е - докато чакам тия чукове да ми върнат отговор, към коя комисия да се обърна - КЗП или за личните данни, защото изискват ЕГН, номер на лична карта и прочие... Или направо към двете, че да им е гадно.

 

КЗП евентуално. Те вероятно са подписали декларации за защита на лични данни и едва ли ще ги притесниш. Но не пречи де, ако ти се занимава...  

 

Да ви се случва в последно време (Глобул) когато говорите да ви разпада, заглъхва и тем подобни връзката?

 

Да си на Глобул е самоубийство, изтезание, което не знам защо си причинявате... 

Link to comment
Share on other sites

Мхм, това е най-неадекватният оператор на пазара. Преди седмица ходих до Глобул и Ментел, защото имам няколко фирмени карти, да видя какво ще ми предложат. Ментел се счупиха от оферти. Накрая успяха да ми направят по-добра от Виваком, на които съм сега. В Глобул - първо трите крави не успяха изобщо да се уточнят между тях си коя точно се занимава с корпоративни клиенти, след което просто ми принтираха оферти от сайта им, но се оказа, че половината лист не се вижда, защото нямали тонер, та ми дописваха на ръка. Та такава оферта ми направиха, че по-добре да бях ходил там. Просто не знам как изобщо при такова неадекватно отношение, изобщо имат клиенти. Просто са без коментар. Ако шефовете им знаят какво правят, надали ще изкарат и до края на работния ден. И това не е в Германос, а в един от големите офиси на Глобул в Пловдив.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Да си на Глобул е самоубийство, изтезание, което не знам защо си причинявате... 

 

Щото сме мазохисти и искаме да ни е зле. :laughing: ...а може просто да имаме по един номер на всеки един оператор...

 

Напоследък и аз забелязвам прекъсвания на разговора, лоша декодировка/компресия на аудио информацията и други дразнещи неща. Да не говорим, че все още има места в страната, където Глобул почти или напълно нямат покритие.

Link to comment
Share on other sites

И аз го видях това. Два пъти звънях на оператор, но ми казаха, че за сега в Пловдив нищо не се прави и не би трябвало да има проблем, НО явно има проблем и той не е само при мен. :)

Дано тези Теленор да вложат $$$ в това т.нар. "обновяване на мрежата" и да ги вкарат в правия път.

Link to comment
Share on other sites

Предложете ми плейър или плъгин, или програма за настройки на звука. VLC няма такива опции или поне аз не мога да ги намеря. Въпреки че от Windows съм маркирал Loudness Equalization, пак има осезаема разлика между сцени с говор и сцени с екшън. В момента решението е ръчно да намалям силата на звука от уредбата, когато усетя, че ще има раздвижване във филма, което, както може да се досетите, е крайно неприятно.

Link to comment
Share on other sites

За Глобул имаше статия в Капитал, сега в момента сменяли изцяло всичката техника, след което в края на годината ще сменят името и на Теленор. За това сега може да има проблеми от тоя тип с обхват и друго.

 

Едно време като станах абонат на Глобул просто предлагаха много по-добри условия от Ментел. Тогава Вива нямаше изобщо, после обаче нещата се смениха, сега имат някакво супер арогатно отношене все едно им ям хляба. Никаква грижа за клиента, само искат да точат, дано тоя от Теленор им подпалят вратовете и да започне да се работи.

Link to comment
Share on other sites

Здравей те колеги гледам ,че се отвори приказка за Глобул да питам някой колеги абонати във Перник или Пазарджик да има тук на Глобул за споделят след обновяването на мрежата как е обхвата и интернета .Оправил ли се е или си е същия слаб обхват и скапан  интернет като сега. За оферти, обслужване,предлагани телефони  да не говоря да не излезе,че правя реклама ама другите два оператора са във пъти по-добре.

Link to comment
Share on other sites

За оферти, обслужване,предлагани телефони  да не говоря да не излезе,че правя реклама ама другите два оператора са във пъти по-добре.

 

След като ги купиха, офертите на Глобул за телефони с абонаментна програма са по-добри от тези на Мтел и Виваком.

Link to comment
Share on other sites

Ммм, Nexus-a при закупуване с програма е с 9 ст по-скъп от Виваком. :) По-лоши са им. :) :)

А мтел отново изкътват и го предлагат със 100+ отгоре спрямо другите 2 ако го купиш без план.

Link to comment
Share on other sites

По добри може да са за нов абонамент за 8 години абонат  който им се води един вид лоялен клиент със абонамента програма от средните над 20 лв на месец и да ти дават телефон на лизинг на повече пари отколкото  ако си вземеш нова карта със същата програма на която си в момента си е направо смешна работа. Да не говорим че не предлагат продукти на  apple .

Edited by best.deals.bg
Link to comment
Share on other sites

По добри може да са за нов абонамент за 8 години абонат  който им се води един вид лоялен клиент със абонамента програма от средните над 20 лв на месец и да ти дават телефон на лизинг на повече пари отколкото  ако си вземеш нова карта със същата програма на която си в момента си е направо смешна работа. Да не говорим че не предлагат продукти на  apple .

 

Преди дори имаше отделни планове за iPhone.

Явно Норвежците не харесват Apple.

Link to comment
Share on other sites

То не е само apple samsung s 5 златния го нямат Глобул ако искаш да го вземеш в мтел ама заключен 150 лв отключване ти искат дават ти един код вкарваш го и си готов за няма минута ако искаш на руски по 80 ама там ако го направиш ти пада гаранцията веднага.

Link to comment
Share on other sites

След като ги купиха, офертите на Глобул за телефони с абонаментна програма са по-добри от тези на Мтел и Виваком.

 

Дай пример.

Link to comment
Share on other sites

При Виваком с план за 19,99лв. е 919.90лв. и това е само за мобилна услуга. Ако си в комбинация с нет, тв или домашен телефон, таксата е с 5лв. надолу или минаваш на по-високата такса, която с отстъпка пак е 19.90лв. на месец, но цената отива под 900лв.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Тук из форума, дали ще се намери някой бижутер?

И ако, да, нека ме потърси на лични.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...